En Son Ne Aldınız ?
(07/06/2019, Saat: 17:21)ekindgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harika olmuş, tebrikler komşum Smile

(12/06/2019, Saat: 18:12)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben @Silentsv Aydın komşumun geçen yine bu başlıkta gelen "aldığımız ürünleri nereden aldığımızı ve fiyatını da paylaşalım" teklifinden sonra yardımcı olmak adına böyle bir paylaşım yaptığını düşünmüştüm açıkçası. Sizde de ne para varmış bee gibi bir şey anlamadım Big Grin

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selman komşum en nihayetinde yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermişim, özür diliyorum komşularımdan.
(12/06/2019, Saat: 18:00)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 9ecc80285d6edb2ab1826d61e9d9c364.jpg

https://kokukrem.com.tr/tabac-tras-kremi-100ml-6619

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gönderinizi görünce bir tane de ben sipariş geçtim siteden, 75ML'lik losyon ile birlikte, birazdan sitenin internet birimine bakan Serhat Bey ile görüşüp geltir.com'dan bahsedeceğim, siteye özgü bir girişim yapabilir miyiz diye öncesinde Gökhan Bey ile görüştüm, değerlendirilebilir olduğundan bahsetti.
(12/06/2019, Saat: 18:37)kırmızıbalık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gönderinizi görünce bir tane de ben sipariş geçtim siteden, 75ML'lik losyon ile birlikte, birazdan sitenin internet birimine bakan Serhat Bey ile görüşüp geltir.com'dan bahsedeceğim, siteye özgü bir girişim yapabilir miyiz diye öncesinde Gökhan Bey ile görüştüm, değerlendirilebilir olduğundan bahsetti.

Bende yerinde görüşmüştüm, farklı ürünlerden bahsettim geltir, impa, razorus tan bahsettim. Umarım değerlendirip farklı markalarda getirebilirler.
(12/06/2019, Saat: 18:45)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende yerinde görüşmüştüm, farklı ürünlerden bahsettim geltir, impa, razorus tan bahsettim. Umarım değerlendirip farklı markalarda getirebilirler.

Az önce Serhat Bey ile görüşmeyi de gerçekleştirdim, sizlerle olan görüşmesinden de bahsetti, Delikanlı Tıraş'tan bahsettim belki çekilişe bile yetişebilecekler Smile , siteye özel kampanyalar yapılabileceğinden bahsettik. Siteye bir üyelik ile kısa sürede giriş yapacaktır Serhat Bey, gayet ilgili ve samimiydi. Güzel şeylere vesile olmak istedim umarım yanlış anlaşılmaz.
Yeni jiletlerim gelmiş foto ekliyemedim Treet 2 kartela
(12/06/2019, Saat: 18:54)kırmızıbalık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önce Serhat Bey ile görüşmeyi de gerçekleştirdim, sizlerle olan görüşmesinden de bahsetti, Delikanlı Tıraş'tan bahsettim belki çekilişe bile yetişebilecekler Smile , siteye özel kampanyalar yapılabileceğinden bahsettik. Siteye bir üyelik ile kısa sürede giriş yapacaktır Serhat Bey, gayet ilgili ve samimiydi. Güzel şeylere vesile olmak istedim umarım yanlış anlaşılmaz.

@silentsv komşum ile telefonda konuşup tanıştık Kokukrem sayesinde, ikimizde ortak temenni ve taleplerde bulunmuşuz. Umarım faydalı bir girişimin kıvılcımını atmış oluruz komşum Smile
(12/06/2019, Saat: 13:59)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @CK89
Paradigm Ti, Akadir ustad sayesinde denedik, harika bir makine. Zevkli tırasların olsun.

@dikdik_s
Tesekkur abi, ben daha deneyemedim, gunluk tiras icin cok guzel oldugunu soyluyorlar.
Umarim guzeldir
(12/06/2019, Saat: 18:12)dr_green Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben @Silentsv Aydın komşumun geçen yine bu başlıkta gelen "aldığımız ürünleri nereden aldığımızı ve fiyatını da paylaşalım" teklifinden sonra yardımcı olmak adına böyle bir paylaşım yaptığını düşünmüştüm açıkçası. Sizde de ne para varmış bee gibi bir şey anlamadım Big Grin

BLA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@dr_green ürünü alan kişi paylaştığı müddetçe sıkıntı yok komşum. Başlık dışı bir mevzu ile çevreye vermiş olduğum geçici rahatsızlıktan ötürüde özür dilerim komşulardan. Ürünlerinizi güzel günlerde kullanmanız temennisiyle...
(12/06/2019, Saat: 19:19)kırmızıbalık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @silentsv komşum ile telefonda konuşup tanıştık Kokukrem sayesinde, ikimizde ortak temenni ve taleplerde bulunmuşuz. Umarım faydalı bir girişimin kıvılcımını atmış oluruz komşum Smile

Umarım komşum faydalı olur hem onlara hem bizlere. Yarın ziyaret edeceğim kendilerini.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(12/06/2019, Saat: 19:19)kırmızıbalık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @silentsv komşum ile telefonda konuşup tanıştık Kokukrem sayesinde, ikimizde ortak temenni ve taleplerde bulunmuşuz. Umarım faydalı bir girişimin kıvılcımını atmış oluruz komşum Smile

kokukrem sitesindeki fiyatlar nispeten makul, ürünler orjinal mi acaba ?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: