En Son Ne Aldınız ?
(21/08/2019, Saat: 17:38)edward Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Balsamın marine olanı daha güzel kokuyor ama kalıcı degil. Memnun kaldınız mı nemlendiricilik ve yatıştırıcılık olarak? Yaglı bir cildim oldugundan almadım kolonya daha hoşuma gidiyor ama balsam gibi ürünler daha yatıştırıcı.

Günün tıraşını olmadım daha , 1 tek bu kalmış koku olarak hoşuma gitti , denedikten sonra buraya yazarım , cildim genel olarak kuru benim , kolonya iyice kurutuyor önce balsam 5 10 dakika sonrasında kolonya uyguluyorum ben.
Bulgaristandan hediye; bir dahakine polsiver markasını ezberlettim, zorla..

6Da059.jpg
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
zGjPqR.jpg

3O6b3p.jpg
Ooo mühle mevsimi başladı hayırlı olsun beyler....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
1708c570389125f23c495a0b596e58a0.jpg
Bayramdan iki gün önce almıştım anca şimdi çekebildim. İmpa gururla sunar...
Saygılar..

Bunlarda Burak beyin sayesinde yurt dışından aldıklarım sağolsun tekrardan teşekkürler....
baca2f08020583d633cd0eccea61bbf9.jpg

Arkadaşlar yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Güzel günlerde kullanın.
@mali Coşkun Abi bu bu nedir bu Big Grin Kendim için konuşmuyorum yanlış anlaşılmasın ama kesin birisinin gözü değer bu manzaraya Big Grin  Big Grin  Big Grin Hayırlı olsun Abi, güzel günlerde kullanman dileğiyle...
Tüm arkadaşlarımızın yeni ürünleri hayırılı olsun keyifle kullanın, hepsi birbirinden güzel gözükmete.
@apple34
@Ratiere
@-mali

Ürünlerin hepsi birbirinden güzel ve değerli. İyi günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle, hayırlı olsun.
(22/08/2019, Saat: 16:51)batmanforever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @apple34
@Ratiere
@-mali

Ürünlerin hepsi birbirinden güzel ve değerli. İyi günlerde keyifle kullanmanız dileğiyle, hayırlı olsun.

Teşekkür ederim komşum
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
@SKYBRAVE @Sh@dow ve @batmanforever komşularım sağolun teşekkür ederim.
Sağlık olsun ne yapalım Ziya bey

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: