En Son Ne Aldınız ?
Tum komsularimin yeni urunleri hayirli olsun. Keyifli tiraslariniz olsun.
@-mali Coskun abi urunlerin harika gorunuyor. Keyfin daim olsun abi.
Teşekkürler komşular
(22/08/2019, Saat: 17:16)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tum komsularimin yeni urunleri hayirli olsun. Keyifli tiraslariniz olsun.
@-mali Coskun abi urunlerin harika gorunuyor. Keyfin daim olsun abi.

Mehmet bey çok sağolasın daha iyisi sizlerin olsun. Sağlıkla kal....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Omega 11047, @sfenks komsum ile takas yoluyla aldim.Tesekkur ediyorum kendisine cok iyi bakmis fircaya.Ben bu kadar sevimli bir firca daha gormedim.Minik bir sey ama domuz-porsuk karisimi killari gayet hos yumusakligi.Simdiden favori fircam oldu.

EOOEBv.jpg
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
Tüm yeni güzellikler hayırlı olsun.
@Rigbie çok kompakt ve deli dolu bir fırça bu mighty midget Omega. Ben direkt yüzde köpürtmede kullanıyorum. Hayırlı olsun size de.
"A Samurai always wears two swords."
Tüm arkadaşlara yeni ürünleri hayırlı olsun.
@Rigbie komşum güzel günlerde kullanın. Beğenmene ve fırçanın yerini bulmasına sevindim.

Ek olarak belirteyim, gönderdiğin Yaqi sentetik fırçayı bugün kullandım, sorun yok, senin cildin sentetik fırçayla anlaşamayıp allerjik tepki göstermiş galiba.
(22/08/2019, Saat: 22:50)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Rigbie komşum güzel günlerde kullanın. Beğenmene ve fırçanın yerini bulmasına sevindim.

Ek olarak belirteyim, gönderdiğin Yaqi sentetik fırçayı bugün kullandım, sorun yok, senin cildin sentetik fırçayla anlaşamayıp allerjik tepki göstermiş galiba.

Evet komsum benim yuz sentetik kabul etmiyormus demek ki Big Grin
Enjoy life, your family and friends, love, good food and drink, music, and nature, and be kind and respectful to others while we are still here.
@denizksk komşuma çok teşekkür ederim sample satışı için. Kutu kutu sürpriz yerine tadımlık paketlere erişebilmek çok güzel. hızlıca bir koku testi; yeşil proraso mentolü seveceğimi çok düşünmüyordum tahmin ettiğim gibi, beyaz bitki kokusunu alıyorsunuz alışınca güzel geliyor, sandal ağacını da ps krem ile test ettim kararım sandal ağacından yana Smile

2651cadef821f61738066aadebe74280.jpg
@mustbe komşum güzel tıraşlarınız olsun. Bu arada P.S krem dediğim sandal ağacı (kırmızı Proraso) tıraş öncesi-sonrası krem. Ben beğenerek kullanıyorum.
"A Samurai always wears two swords."

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: