En Son Ne Aldınız ?
Limon ve nar İçeriği sebebi ile merak ettiğim bir üründü. @Ibra35 komşum sayesinde denemiş olacağım.

3ab0cf3e896f7b88a490bc8e5b3396df.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yeni ürünlerinizi iyi günlerde ve keyifle kullanın komşularım.
Keyifli tıraşlar komşum.
(13/09/2019, Saat: 10:32)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Limon ve nar İçeriği sebebi ile merak ettiğim bir üründü. @Ibra35 komşum sayesinde denemiş olacağım.

@blaster komşum zenith domuzlar harika seçim olmuş. Omega’nın omurgası, Semogue’un yumuşaklığı var bu fırçalarda. Ben çok severek kullanıyorum. Güle güle kullanın.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(13/09/2019, Saat: 10:59)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @blaster komşum zenith domuzlar harika seçim olmuş. Omega’nın omurgası, Semogue’un yumuşaklığı var bu fırçalarda. Ben çok severek kullanıyorum. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim.

Çok önceleri TVB Shaving'den 26 mm knotlu (57 mm kıl uzunluğu) metal saplı olanından almıştım ve çok memnundum. Sadece sapı daha iyi olabilir diye düşünüyordum. Bunları görünce hemen sepete ekledim Smile.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
RgNjgY.jpg

Hazır Eminönüne gitmişkin bir kaşıntı tuttu Smile

Yaqi Gece Mavisi 24mm Silvertip fırça ve Proraso sandalağacı sabun İmpadan,
Merkur Progress ise Karabulut Ticaretten Smile

Merkur Progres alma niyetinde olan arkadaşlara, Karabulut Ticareti tavsiye ederim. Fiyatı piyasa fiyatının oldukça altında Wink
(13/09/2019, Saat: 14:26)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hazır Eminönüne gitmişkin bir kaşıntı tuttu Smile

Merkur Progres alma niyetinde olan arkadaşlara, Karabulut Ticareti tavsiye ederim. Fiyatı piyasa fiyatının oldukça altında Wink

Hayırlı olsun komşum güle güle kullanun ekipmanlarınızı, prosres her zaman merak ettiğim bir ürün oldu.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
(11/09/2019, Saat: 16:42)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ticaret alışverişim;
Merkur 41c open comb

AONDoz.jpg

Hayırlı olsun komşum.Merak ettiğim bir alet 41c.
İzlenimlerinizi yazarsanınız Smile
(13/09/2019, Saat: 14:26)mimaras Adlı Kullanıcıdan Alıntı: RgNjgY.jpg

Hazır Eminönüne gitmişkin bir kaşıntı tuttu Smile

Komşum yeni ürünleriniz hayırlı olsun. Progress kısa sap bende çok severek kullanıyorum sizde umarım memnun kalırsınız. İmpadan da alışveriş yapmışsınız internet sitelerini kontrol ettiğimde Progress için impa karabuluta göre 50tl (birde KDV hariç yazmakta karabulutta) daha uygun gözükmekte neden karabuluttan aldınız merak ettim.
2d7bcbfc0c0f30aeb7a164e4805995de.jpg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: