En Son Ne Aldınız ?
Sanal markete tekrar baktım sakal şampuanı ve sakal yağı gelmiş ama diğerleri yok. Büyük bir Migros’a uğramak lazım.
En son R41 alarak takımı tamamladım.
Zl7ZDo.jpg

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(12/01/2020, Saat: 12:39)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neler almadım demiştim bir gönderimde. Hem çok geç geldi hepsi. Hem de ben çok yoğundum, açıp fotoğraf çekmeye fırsatım olmamıştı.

Scuttle lar @mertsel komşumdan. Çok şık, el emeği göz nuru. Çok kıymetli benim için. Biblo veya aksesusar olarak bile kullanılabilir. Hanımı da öyle ikna ettim zaten.

Parker Variant @DelikanliTiras Süleyman Bey komşumdan. Sağolsun yanında hediye jiletler de yollamış.

MdC orijinal @PisPorsuk Ümit Bey 'in değerli tavsiyesi üzerine kurtulmaktan vazgeçtiğim için fotoğrafta. Kendilerine bir süre sonra tekrar şans vereceğim. Bu arada @Samet kardeşimin de tavsiyesi üzerine başka bir kaba basacağım. İlk kez sabun basmayı deneyeceğim, beceririz inşallah.

Rocca mı @GartBnx Burak Bey vasıtası ile almıştım. En çok beğendiğim aletimdi düşürüp kırana dek. @Aedan Emre kardeşim de setini görünce çok şık durduğunu gördüm. Yılbaşı indirimi ve ek %10 daha indirim ile seti tamamladım. Şimdi yeni başlığı bekliyoruz. Eskisini de çelik yapıştırıcısı ile yapıştırıp deneyeceğim bakalım.

Qshave ayarlı TTO alet de efsane cuma indiriminden. 39 TL gümrük ile ben gidip teslim aldım. Gayet başarılı.

Sadece stand fiyatına tas ve fırça hediye seti de tek sefer de beraber gelir diye düşünüp eklediğim bir şeydi. Ayrı geldi ama gümrük vs 15 TL ye ofise getirmiş PTT sağolsun.

Bu arada @Efrasyab Komşum dan 2. Parti sabunum da gelecek. Bu sene daha bir iğne almam herhalde. Bunları deneyip kendimi geliştirene dek tıraş alışverişi belki kozmetik AS dışında bitmiştir. O da free shoplarda kokusunu falan test ederek ancak.

Herkese yeni ürünleri ile keyifli tıraşlar dilerim.[i

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Komşum harika tercihler hepsi, güle güle kullanın ancak bu yıl benim için alışveriş bitti demeseniz iyi olur sanki Smile ya da tirasta minimalizm konusuna bir göz atın.
(10/01/2020, Saat: 16:16)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güney kore kozmetikte başarılı iyi bir ürün çıkma ihtimali yüksek gibi. Yorumları bekliyoruz komşum.

Üstünde tarifte fırçayla uygulayın yazıyor. Köpüksüz diye bi ibare de yok ama kesinlikle köpük oluşmadı fazla fazla uygulamama rağmen. Nivea tıraş kremi de ekleyip öyle tamamladım tıraşı. Sadece nemlendirme amaçlı kullanılabilir bence. Ya da erken kuruyan krem/sabunlarla kombine edilebilir. Formu da zaten sıkarken el kremi gibiydi. Öyle tıraş kremi hissiyatı yoktu. Merak eden komşuların bilgisine sunarım.
ctIcVu.jpg?nocache
(12/01/2020, Saat: 16:46)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum harika tercihler hepsi, güle güle kullanın ancak bu yıl benim için alışveriş bitti demeseniz iyi olur sanki Smile ya da tirasta minimalizm konusuna bir göz atın.
Komşum haklısınız. Ama efsane cuma, yılbaşı, yurtdışından kardeşim gelecek vs derken hepsi üst üste geldi. O nedenle kozmetik AS dışında bitmiştir diyorum. Denemek için nerdeyse hepsinden jiletim, çeşitli tipte DE makinalarım, 3 adet kaliteli fırçam, 3 adet standart fırçam, 6-7 adet sabunum oldu.

(12/01/2020, Saat: 12:39)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu sene daha bir iğne almam herhalde. Bunları deneyip kendimi geliştirene dek tıraş alışverişi belki kozmetik AS dışında bitmiştir. O da free shoplarda kokusunu falan test ederek ancak.

Not ettik abi, takipteyiz  Smile  Smile  Smile
Bu forumu takip edip, böyle iddalı bir söz veremem kendi adıma söylüyorum. Ama benimde bitiyo söz Big Grin
(12/01/2020, Saat: 15:20)forevermore07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bahsi geçen dr. Smartın baya bi ürünü 5m migrosa gelmiş henüz almadım ama ürün çeşitleri beyaz sabun kokulu tıraş kremi, sandal ağaçlı tıraş kremi, aynı kokulardan after shave balsam, pre shave balsam. Ayrıca sakal sampuanı waxı falan da var. Kokulara bakma imkanı yok hepsinde güvenlik folyosu var ağızlarında. Balsamlar şeffaf cam şişede oldukça yoğun gibi göründü...

artık sabun sever komşularımızı denemeye davet ediyoruz vip sabun bizden olunca beklemeden aldım ama elin oğlu için denemeye gönüllü yiğitler bekleniyor Big Grin
(13/01/2020, Saat: 11:23)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: artık sabun sever komşularımızı denemeye davet ediyoruz vip sabun bizden olunca beklemeden aldım ama elin oğlu için denemeye gönüllü yiğitler bekleniyor Big Grin

Benim internette sorun var galiba komşum yazdıklarınız gelmiyor Smile))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
———————————————
Aptallık En Büyük Günahtır !..
(12/01/2020, Saat: 17:14)tarkaner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum haklısınız. Ama efsane cuma, yılbaşı, yurtdışından kardeşim gelecek vs derken hepsi üst üste geldi. O nedenle kozmetik AS dışında bitmiştir diyorum. Denemek için nerdeyse hepsinden jiletim, çeşitli tipte DE makinalarım, 3 adet kaliteli fırçam, 3 adet standart fırçam, 6-7 adet sabunum oldu.

(13/01/2020, Saat: 10:43)ArdıçKatranı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Not ettik abi, takipteyiz  Smile  Smile  Smile

Nida komşuma katılıyorum ben de Smile

Sıraya koyup tek tek deneseniz zaten dediğiniz gibi kombinledim uyum sağladı sağlamadı derken en az bir yıl sürer deneme süresi.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: