En Son Ne Aldınız ?
@apple34 komşum geçmiş olsun tez zamandan oksijen delisi olup bol bol güzel ürünler almanızı temenni ederim . Yeni ürünlerimizi de sağlıkla güzel anılarla kullanın .
(24/02/2020, Saat: 14:56)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 0fa9112a23d8b5b580f032ae945cc7ac.jpg

Burak Beye bu güzel aletler ve daha önce denemediğim bu jiletleri hediye olarak gönderdiği için çok teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Yeni ürünlerimiz hayırlı olsun. 34 c ye çok niyetlendim gittim geldim alıyım dedim baktım satılmış Smile sizin kismetinizmiş. Güle güle kullanın çok şık gerçekten.

VIA_A3_Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(24/02/2020, Saat: 19:13)apple34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun bir aradan sonra herkese merhaba. Belki tam 3 ay sağlık problemlerim yüzünden hala tam olarak nefes alamasamda sanırım bir ameliyatın en güzel yanı sonrası sigarayı tamamen bırakmış olmam oldu. 2 farklı makine almıştım daha sonra fotoğraflarım ama bugün impa ticaret mustafa abimi ziyaret ettim. Ayrıca dün gece yarısı isteğimi geri çevirmemek adına bana son derece yardımcı olan @gartbnx burak beye teşekkürü bir borç bilirim

gbLAWL.jpg
Hayırlı olsun komşum. SV mi gelmiş yoksa impa'ya, yanlış mı görüyorum Smile

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun.

Bugunkü İmpa siparisimiz. Gargaralar cekilin biz gargarayız diye geldi masayı kapladılar. 1litrelik gargaramı olur, yerinden zor kalkıyorlar.
Loreal Men experti kayınpedere hediye etmistim, cok begenmis. Baba bu bir dedigi 2 edilmez, hemen soyledik.
Tabac klasigine hayran benim, yenisi nasılmıs merakı.
Permashaplar uzerinde 875 kurus yazıyor, gercekten cok uygun Smile

49580570457_8ff8651242_c.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
Bakalım bu arkadaşla anlaşabilecek miyiz? Smile 1c33fd0dc214b2905a9d4aae45b924b9.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@mustbe ve @Nani Kuş sizlere sonsuz teşekkür ederim. @onur7 çok dikkat etmedim ama bir aramakta fayda var.
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
(24/02/2020, Saat: 23:26)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bakalım bu arkadaşla anlaşabilecek miyiz? Smile

...

Öncü bey;

Yeni almış olduğunuz ürün hayırlı olsun. Sağlıkla kullanmanızı dilerim.
Çok teşekkür ederim Gürkan Bey sağolun.

(24/02/2020, Saat: 14:56)shaving nick Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 0fa9112a23d8b5b580f032ae945cc7ac.jpg

Burak Beye bu güzel aletler ve daha önce denemediğim bu jiletleri hediye olarak gönderdiği için çok teşekkür ederim.

Rica ederim komşum.Beğenmenize çok memnun oldum güzel günlerinizde kullanınız.
Galatano5’ten..

ab25fcba965ffe3bdf63ac5ca72a881b.jpg

“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: