En Son Ne Aldınız ?
(01/06/2020, Saat: 23:23)vasconcelos Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yaklaşık 4 buçuk senelik wilkinson, rimei ve yuma kullanımından sonra, Edwin Jagger de89 barley aldım. El alışkanlığım da iyi olunca çok temiz bir tıraş çıkardım.

Komşum hayırlı olsun , ayrıca 4.5 yıl o aletlerle tıraş olmanızdan dolayı gerçekten tebrik ediyorum . Taktiri hak ediyorsunuz Smile
Hava atmak için yemek yapılmaz ama yemek yapmak havalı bir iştir    Cool
(01/06/2020, Saat: 23:54)Chefkara Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum hayırlı olsun , ayrıca 4.5 yıl o aletlerle tıraş olmanızdan dolayı gerçekten tebrik ediyorum . Taktiri hak ediyorsunuz Smile

Cheff komşum teşekkür ederim. Valla ben de kendimi tebrik ediyorum ama onların da hakkını yememek lazım. Benim gözümde en kötü geleneksel tıraş aleti bile kullan atlardan kartuşlulardan iyidir Smile Jileti düzgün yerleştirilmiş 3 liralık bir yuma neler yapıyor neler Smile
Ustura
Proraso Sprey Şişesi

72cbd887944d5d4f3d2c855603ae2b02.jpg

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(31/05/2020, Saat: 19:14)trooper_gs Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum güle güle kullanın. Memnun kaldınız mı? Jilet açıklığı çok az olduğundan ben çok efektif traş olamıyorum bu aletle. Kafayı biraz gevşetip kullanmayı denedim o da pek fayda etmedi. Her gün traş için kullanıma uygun bir alet gibi, tahrişsiz traş ediyor ama yakın bir traş hissi vermedi benim kullanımımda.

Sıhhatli traşlar

@trooper_gs komşum,
Teşekkür ederim iyi dileklerin icin.
Gunluk ve boyun altinda tersten tiras oldugum icin agresif aletler bana gelmiyor, cildimi yoruyor, bu nedenle bu makinayi seviyorum. Merkur -ED- Muhle'nin efsane olan makinaları bana çok yumusak geldi, keyif alamadım. Ama bu makina tam kararında, ama keskin jilet istiyor.
Seninde belirttiğin gibi cok yakin tiras vermiyor hemen, bu nedenle 3 hatta 4 perde tiras istiyor. Bende ne kadar fazla perde, o kadar keyif oldugu icin bir problem yaratmiyor.
Bu makinadan daha yakin ama benzer karakter istersen sana bir efsane onereyim ki sağolsun @3RD1 komsum sayesinde kesfettim, Haward'in Timor 1353 ve DE89 kopyasini mutlaka tavsiye ederim. Bir tik daha agresif ve gunluk tirasta harikalar yaratır. Ben Muhle -Merkur-De89 yerine Haward'i kullaniyorum.

#Aliexpress TRY 45.69 35%OFF | HAWARD çift kenar klasik manuel güvenlik erkekler jileti yüz tıraş kadın gül altın epilasyon tıraş makinesi 20 bıçak
https://a.aliexpress.com/_dVDUXJd

#Aliexpress TRY 49.21 30%OFF | HAWARD emniyet jilet erkek çift kenar klasik manuel tıraş makinesi çinko alaşım kafa Metal jilet tıraş ve epilasyon 20 bıçak
https://a.aliexpress.com/_d8l1CWX
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
İmpa

1ZrWTh.jpg
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
@apple34 güzel ürünler komşum.
Herkesin yeni ürünleri hayırlı olsun, sağlıkla kullanın.
İmpa da raflar boşalmış
Sağlıkla kullanın komşum
@apple34 Hayırlı olsun komşum. Hepsi birbirinden güzel
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim
Fool me once,  shame on you. Fool me twice, shame on me..
Hayirlisi olsun.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: