En Son Ne Aldınız ?
(11/07/2020, Saat: 01:53)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Abooooooo" Komşum vallahi inansın ici gidiyor ben merkuru almadan sevdim ama icimde ki ses sürekli "aaaaallll aaaaallll" diye telkinde bulunuyor youtube videolarında kullanipda  "veeery smooth razor" demeyenini duymadım Smile hayırlı uğurlu olsun.En kısa zamanda alacağım bir tane tutamıyorum kendimi. Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ediyorum, hatırlıyorum komşum sende altın rengi olanını istiyordun sanki Smile
(11/07/2020, Saat: 01:57)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ediyorum, hatırlıyorum komşum sende altın rengi olanını istiyordun sanki Smile
Ahhhh ahhh komşum hâlâ istiyorum ışıl ışıl mübarek şu dünyanın sonu gelmeden alacağım icimde kalmasın Smilebu aleti görünce beni benden aliyor.

(11/07/2020, Saat: 02:02)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ahhhh ahhh komşum hâlâ istiyorum ışıl ışıl mübarek şu dünyanın sonu gelmeden alacağım icimde kalmasın Smilebu aleti görünce beni benden aliyor.

Daha iyileri senin olsun komşum : )
@korgunv
@jegal

komşularım teşekkür ederim, eksik olmayın. @korgunv komşum resimden bakınca öyle gibi gözüküyor haklısınız. Ama sentetik değil, domuz kılı arkadaş

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
(09/07/2020, Saat: 17:05)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SOC'landık bakalım Noyan Bey yanında Arko göndermiş sağ olsun

7fedb522cfba2350f5ff82c77ee892f5.jpg

Soc hayirlisi olsun 3 aydir kullaniyorum pamuk gibi bir firca

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(11/07/2020, Saat: 14:05)nakres35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soc hayirlisi olsun 3 aydir kullaniyorum pamuk gibi bir firca

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler komşum.

So far so good..
Bn9FsR.jpg

Aliexpress ve razorus siparişimiz enteresan şekilde aynı gün teslim edildi. Topluca şöyle çekmeyi uygun gördük. Ali expressten gift yazılı kutunun içinden ortadaki metalik makine çıktı. Ağırlığı vs baya yerinde gibi şaşırttı bizi doğrusu. Tüm komşulara keyifli tıraşlar.
Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın Tıraş aleti
(13/07/2020, Saat: 16:43)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bn9FsR.jpg

Aliexpress ve razorus siparişimiz enteresan şekilde aynı gün teslim edildi. Topluca şöyle çekmeyi uygun gördük. Ali expressten gift yazılı kutunun içinden ortadaki metalik makine çıktı. Ağırlığı vs baya yerinde gibi şaşırttı bizi doğrusu. Tüm komşulara keyifli tıraşlar.

Yeni ürünleriniz hayırlı olsun komşum güle güle kullanın ben o gift yazan kutudan çıkan aleti merak ettim mild mi agresif mi bir tıraşı var acaba tıraş olunca cevaplayabilir misiniz komşum
(13/07/2020, Saat: 16:43)Ferat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bn9FsR.jpg

@Ferat komsum,
Uzunca suredir bu hediye makinayi merak ediyorum. Haward'in makinasi gibi duruyor. Kesimi nasil, agrefis mild gunluk vs yorum yapabilir misin?
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Kıymetli ağabeyim @Nani Kuş sevindirdi bugün bizi. Çok teşekkür ediyorum, herşey gönlünce olsun...a0d1520b527701039731421f521a78e1.jpg

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: