En Son Ne Aldınız ?
Cem.O44 hayırlı olsun kardeşim.
(03/08/2020, Saat: 12:02)Serjames Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cem.O44 hayırlı olsun kardeşim.
Teşekkür ederim serdar abi, mutluyuz kendileri ile keyifli tıraşlar sağlıyor maşallah Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
E2Id7v.jpg
Razorus siparişlerim geldi.Hemen açıp denedim.Yaqi tıraş standı keşke kolları biraz daha uzun olsa ama malzeme çok iyi ve kullanışlı.Zazor çift taraflı usturayi hemen denedim ilk bu tarz makine kullanımım kendimi kesmeden ama biraz tahrisli oldu el alışkanlığı ve zaman lazım onuda beğendim.Arko kaseleri nostalji olsun diye aldım üretimden kalkmış az sayıda bulunuyor. Sterimendo ise forumda çok bashedildigi için alet temizliği amaçlı edindim.Perma jilet hediyesi de jest oldu.
Kartallar yüksekten uçar
Arkadaşımla ortak alışveriş sonrası kendime ait olan ürünleri görselledim teşekkürler İmpa Ticaret d547d251387cd57be4f0e957bbea531f.jpg

CPH1931 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
U A K
(02/07/2020, Saat: 11:20)Perseus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tüm komşularıma yeni ürünleri hayırlı olsun. Keyifle kullansınlar.

(05/08/2020, Saat: 17:19)U A K Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşımla ortak alışveriş sonrası kendime ait olan ürünleri görselledim teşekkürler İmpa Ticaret d547d251387cd57be4f0e957bbea531f.jpg

Hayırlı olsun, bende yakın zamanda edinmek istiyordum, bana da rehberlik etmiş oldu
traş sabunlarının şahı
(05/08/2020, Saat: 21:21)saltwater Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, bende yakın zamanda edinmek istiyordum, bana da rehberlik etmiş oldu
Teşekkür ederim size de şimdiden hayırlı olsun diyeyim bari

U A K
Uzun zamandır aradığı, benimde elimde olan Arko Fresh tıraş kremini hediye etmek üzere bir araya geldiğimiz değerli @aliyuksel komşumuzdan bu sürpriz hediyeleri aldım. Para ile aldığım hiç bir ürün bunlardan değerli olamaz. Hoş ve samimi sohbeti, bu ince jesti için kendisine teşekkür ediyorum. Kendisinden izin almadan yayınlıyorum ama forum adına güzel bir paylaşım olarak buradaki yerini alsın.
ydS5yk.jpg
İmpa ticarete istediğim ürünü sağladığı için teşekkür ederim.
(06/08/2020, Saat: 14:26)U A K Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim size de şimdiden hayırlı olsun diyeyim bari

Teşekkür ederim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: