En Son Ne Aldınız ?
Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun. Cem kardesim 34G cok guzel, zevkli tırasların olsun.

Gecen mahalleden tanıdıklarla aksamustu kahvesi icerken hurdacı geldi, abi sunları isteyen varmı dedi. Hic gormedigim bir model.
50196748087_6d3201ac92_c.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
(07/08/2020, Saat: 00:10)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni urunleri tum dostlara hayırlı olsun. Cem kardesim 34G cok guzel, zevkli tırasların olsun.

Gecen mahalleden tanıdıklarla aksamustu kahvesi icerken hurdacı geldi, abi sunları isteyen varmı dedi. Hic gormedigim bir model.
50196748087_6d3201ac92_c.jpg
Çok teşekkür ederim abi.Daha iyileri sizlerin ve komşularımın olsun.
Büyük abisi futur gold'da yolda inşallah Smile
Abi bu jileti yotubede gc shave clubs diye bir youtuber var,gc68'le tıraş oluyor o kullanıyordu oradan görmüştüm.Zaten kanala girersen beni görürsün good,mood biseyler yazmışım kendimce Smile Smile Smile

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
VGHv34.jpg
(07/08/2020, Saat: 14:41)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: VGHv34.jpg
Hocam nereden aldınız? Deneme imkanı oldu mu?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@oozturk komşum impadan aldım. Hiç yorum yoktu bu fırça ile ilgili. Bende merak edip aldım. Bugün denedim. Bir kaç gün daha deneyip yorumlarım komşum.
Kaçırmışım ben bunu demek gözden Smile)

(07/08/2020, Saat: 15:00)oozturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kaçırmışım ben bunu demek gözden Smile)

Hala impada stok var komşum Smile)
(07/08/2020, Saat: 15:29)Fenotip Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hala impada stok var komşum Smile)
Yazık oldu, daha yeni söz vermiştim, bu sefer çok kararlıydım halbuki Smile) yaqi kara mermer var ama iyi bir sentetik alıp satın alma işini kapatayım diyorum, bu fırça o fırça mı hocam yoksaSmile

mrT6Uy.jpg
Razorustan 2. parti siparisimde geldi.
Yaqi sagrada 24 mm tuxedo fırça: Çok beğendim
Proraso alum block şap
Mavi Astra
Permasarp hediyesi de yine jest oldu.
Kartallar yüksekten uçar
Beş ayda elime ulaşabildi  Smile Yeni ürünleriniz tıraşınıza keyif katsın; herkese iyi haftalar...

vEqMvz.jpg
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: