En Son Ne Aldınız ?
Başak'ı bir işportacıdan Lider'i de bir kozmetikçiden buldum. Vakti zamanında bunlar İmpa'da 10 TL'ydi. Başak'ın da Lider'in de artık böyle sıkı düğümlü %100 domuz kılı fırçaları artık neredeyse hiç bulunmuyor, belli ki artık üretilmiyorlar. Bu marka fırçaları piyasada artık tamamen sentetik kıldan, hatta sapı bile plastikten bulunuyor artık, fiyatları da 30-40 TL. Dolayısıyla bu güzelliklere rastlarsanız şanslısınız çünkü bunlar artık bir kenara konulup baktıkça "aah ah" diyeceğiniz birer antika obje olmuş durumdalar. Daha ne diyeceğimi bilemiyorum.
[img]nnajluf.jpg[/img]
"Her şeyin bir şeyi vardır."
Bu sabah razorustan gelen kargomun içerisinde arko kaseli sabun, proraso sandal ağacı sabun, yaqi aqua high mountain two band porsuk kılı fırça, 30 mm e kadar stand ve çeşitli jiletler mevcut.

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, Kaleci Mıyer, Fenerbahçeli Cemil kullandı.”
(14/09/2021, Saat: 01:30)V4Vamık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başak'ı bir işportacıdan Lider'i de bir kozmetikçiden buldum. Vakti zamanında bunlar İmpa'da 10 TL'ydi. Başak'ın da Lider'in de artık böyle sıkı düğümlü %100 domuz kılı fırçaları artık neredeyse hiç bulunmuyor, belli ki artık üretilmiyorlar. Bu marka fırçaları piyasada artık tamamen sentetik kıldan, hatta sapı bile plastikten bulunuyor artık, fiyatları da 30-40 TL. Dolayısıyla bu güzelliklere rastlarsanız şanslısınız çünkü bunlar artık bir kenara konulup baktıkça "aah ah" diyeceğiniz birer antika obje olmuş durumdalar. Daha ne diyeceğimi bilemiyorum.
[img]nnajluf.jpg[/img]

Komşum çok iyi denk getirmişsiniz. Dediğiniz gibi şimdi satılan fırçalar hep naylondan yapılıyor, yumuşaklığı güzel olsa da suyu çok tutuyor, fırça kılları yüklenen sabunu sağa sola sıçratıyor. Denk gelip bulsam bende alacam bunlardan. Geçenlerde Ulus'ta birkaç esnafa sordum, hepsinde de beyaz plastik saplı fırça vardı. Domuz kılının yeri ayrı, sakalı daha güzel yumuşatıyor.
Bence ustura
(15/09/2021, Saat: 00:15)Erdi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum çok iyi denk getirmişsiniz. Dediğiniz gibi şimdi satılan fırçalar hep naylondan yapılıyor, yumuşaklığı güzel olsa da suyu çok tutuyor, fırça kılları yüklenen sabunu sağa sola sıçratıyor. Denk gelip bulsam bende alacam bunlardan. Geçenlerde Ulus'ta birkaç esnafa sordum, hepsinde de beyaz plastik saplı fırça vardı. Domuz kılının yeri ayrı, sakalı daha güzel yumuşatıyor.

Jaguar 1071 kullanırken keşke bu fırçanın düğümüyle aynı yoğunlukta ama kıl boyu 55 mm boylarında bir modeli olsaymış demiştim. Başak vakti zamanında yapmış bunu. Malum ekonomik kaygılardan olacak herhalde, domuz kılı da ithal ediliyorsa ve artık pahalandıysa, Jaguar 1071 80-100 TL gibi fiyatlara satıldığına göre öyle olsa gerek, uygun fiyata güzel bir domuz kılı fırça bulmak artık şans oldu.
İmpa Ticaret'ten omega 10049 öneririm komşum. Tam dediğiniz özelliklere uygun fiyat performans ürünü. Özellikle son siparişimde gelenlerin kıllarının uçları da gayet çatallıydı. Hala domuz kılı fırça arayışı içerisindeyseniz eğer bir bakmanızı tavsiye ederim.
(15/09/2021, Saat: 11:35)Oldstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa Ticaret'ten omega 10049 öneririm komşum. Tam dediğiniz özelliklere uygun fiyat performans ürünü. Özellikle son siparişimde gelenlerin kıllarının uçları da gayet çatallıydı. Hala domuz kılı fırça arayışı içerisindeyseniz eğer bir bakmanızı tavsiye ederim.

Ondan da var komşum, benimkisi biraz ihtiyaçtan çok koleksiyonerlik, stokçuluk halini aldı artık, bir ayar çekmem lazım kendime Smile
Şu kase prorasolar ufacık çok tatlı. 95ca6310188c498265fa1eff275f6e19.jpg

Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Game Changer 0.84 p siparişi verdim. Almışken içime tam sinsin dedim, barberpole sap tercih ettim. İkinci el satış ilanlarında ve impada barberpole olmayınca italianbarber'dan sipariş ettim.
Şimdi gergin süreç başladı, daha önce aynı siteden aldığım bir fırça kaybolmuştu, para iadesinde pek yardımcı olmamışlardı da Allah'tan o zamanlar paypal vardı, dispute açınca ödediler.
İtalianbarber'dan yakın zamanda alışveriş yapan arkadaş varsa ne kadar sürede gelir? Ve gümrükte sıkıntı ve gümrük vergisi ne kadar olur acaba?
Pandemi nedeniyle aylardır beklediğim ürünler geldi nihayet. Mikes Natural sabunun kokusu beklediğim gibi çıkmadı. Hanımeli kokusunda Phoenix'in üzerine yok bence. Barrister Waves kokusunu çok beğendim. Marting soaps yabancı forumlarda olumlu yorumlara bakarak aldım bakalım . Stirling zaten koku konusunda hiç yanıltmaz, performansı da fena sayılmaz. Lucky Tiger tıraş dünyasında bir klasik, ben de ilk defa kullanacağım. Thayers 'ı tahtından indirebilecek mi merak ediyorum 6c919b60bdae2ca6e878d6033c26c35a.jpg

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gillettetechopencomb.
[img]4BatS.md.jpg<br />4BYiG.md.jpg[/img]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: