Portekiz-İspanya gezisinde nerden ne alınır?
Önümüzdeki hafta Sevilla-Granada-Porto-Lizbon-Malaga şehirlerini kapsayan Portekiz/İspanya gezisine gidiyorum. Haliyle geleneksel tıraş ürünleri alışverişi yapmayı da çok istiyorum. Bu şehirlerde nerden ne alabileceğim konusunda öneride bulunabilir misiniz? Teşekkürler...
Lizbon'da A vida Portuguesa adlı dükkanda (https://www.tripadvisor.com.tr/Attractio...tugal.html) musgo real markasının hem tıraş sabunu ve kremi çeşitleri hem diğer tüm sabunları ve losyonları bulunuyor ayrıca 3-4 farklı semogue fırça gördüğümü de hatırlıyorum. Mağazanın fiyatları online satıcılara göre biraz daha fazla. Buyrun bu da online mağazası, dükkana gitmeden neler var neler yok görmek için http://www.avidaportuguesa.com . Tıraş malzemeleri haricinde ayrıca güzel bir hediyelik dükkanı bence mutlaka gidilmeli.

Eğer alkol tüketiyorsanız Bira müzesine gitmenizi tavsiye edebilirim. Hem bacalhau gibi geleneksel portekiz mutfağını tadarsınız hem de Sagres biralaranı fıçıdan tatma şansınız olur. Sagres biralarını bira müzesi hariç fıçı opsiyonuyla servis eden bir yer yok Portekiz'de. Özellikle kızıl lageri ve espressolu lageri denemeye değer. Ayrıca bulunduğu konum itibariyle hem manzaralı hem de püfür püfür bir öğleden sonra yaşatabilir. https://www.tripadvisor.com.tr/ShowUserR...tugal.html

Ha bir de bira müzesinde şöyle güzel bir bardak var, bundan da alabilirsiniz. Daha başka hiç bir yerde görmedim Smile

L3N4Ao.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Boşverin şehir gezilerini, tıraş ürünlerini falan. İspanya'nın güneyinde Benidorm şehrine gidip tüm tatilinizi orada geçirin. Big Grin
@Straht çok güzel öneriler. Mutlaka uğrayacağım söylediğiniz yerlere. Ve o bardaktan da alacağım mutlaka Smile @Yeni Üye maalesef ülkenin o bölgesi programda yok. Başka sefere umarım Smile
@Straht kaptan, ne güzel öneriler bunlar. Bu arada Kabotaj bayramınız kutlu olsun.
@msakalli

Teşekkürler komşum, bugün kabotaj bayramımı kutlayan ilk ve tek kişisiniz Smile

Gittiğim, gezdiğim ve bildiğim yerler hakkında sorular gelirse elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırım.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Çok gezmiş olmalısınız. Geçen ay 3 günlüğüne Barselona'ya gitmiştik, bilseydim ben de sorardım size.

Kardeşim Deniz Kuvvetlerindeydi, ayrı bir sempati duyarım denizcilere Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Semogue ürünleri Portekiz Fabrika serkant2 0 1,635 16/06/2021, Saat: 16:12
Son Yorum: serkant2
  Amerikadan ne alınır dimitraki 16 6,518 28/02/2021, Saat: 12:54
Son Yorum: atmacao
  Londra’dan ne alınır? Jonas 18 10,479 15/12/2020, Saat: 02:10
Son Yorum: onurcakmak
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,527 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
Lightbulb Knot Nereden Alınır theunnamed 3 4,147 15/09/2019, Saat: 02:20
Son Yorum: dikdik_s
  Hırvatistan’dan ne alınır? batmanforever 5 3,024 25/07/2019, Saat: 10:40
Son Yorum: batmanforever
  Ozbekistandan nerden ne alinir dimitraki 1 2,243 20/08/2018, Saat: 10:24
Son Yorum: dikdik_s
  İspanya'ya gidiyorum papazerigi 15 16,041 22/02/2015, Saat: 02:34
Son Yorum: ozgun41
  merkur futur satin nerden alınır baran32 24 28,282 01/08/2014, Saat: 15:35
Son Yorum: onur98
  İspanya,İtalye ve Tunus kozymac 8 8,997 01/04/2013, Saat: 11:06