Wood Religion Barber Shop, Riga / Lettonya
Dün akşam Riga oldtown'da dolaşırken bu berber dükkanına denk geldim. Berber kısmının yanında bir de satış yaptıkları bölüm var. Ürün fiyatlarını gayet makul buldum. Tıraş ve saç kesimi görece pahalı. Yine de bizim berberlerin uyduruk tıraşından değil. Biraz izledim gayet iyiydi. Tıraş ürünlerinin yanında saç bakım ürünleri de satıyorlar. Lettonya üretimi tıraş ürünü var mı diye sordum. Sadece sakal yağı varmış. Yorgun olduğum için bir şey almadım ama Riga'ya gelen arkadaşlara uğramalarını tavsiye ederim.

http://www.woodreligion.com

10z4l7b.jpg
sgprsw.jpg
xe54k3.jpg
2zdonz7.jpg
5yvl0y.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Harika bir mekan.turkiye de ne zaman acilacak acaba boyle dukkanlar.

Turk erkegi haşat olmus yuzle saglikli yuzun farkini anladigi zaman abi yani cok zor Smile
http://enfiyemeraki.blogspot.com.tr/
Istanbul un luks semtlerinden birinde cesur bir girisimci acacak sonrasi da zaten kopyalari mantar gibi gelecektir.bknz. nusr-et ve benzeri steak house lar

(03/07/2016, Saat: 15:43)Saltuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Turk erkegi haşat olmus yuzle saglikli yuzun farkini anladigi zaman abi yani cok zor Smile

Daha oraya gelmedik öncelikler farklı

9kcva1.jpg
Türkiye'de tıraş olan mı var? Maşallah ortalık kirli sakallı, IŞİD sakallı homo sapiens'in bir önceki aşamasından geçilmiyor. Onlar da bu ürünlere para vermeyeceği için ancak Letonya'ya falan gidince keyfini çıkarırız bu dükkanların.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
(03/07/2016, Saat: 18:26)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye'de tıraş olan mı var? Maşallah ortalık kirli sakallı, IŞİD sakallı homo sapiens'in bir önceki aşamasından geçilmiyor. Onlar da bu ürünlere para vermeyeceği için ancak Letonya'ya falan gidince keyfini çıkarırız bu dükkanların.

Belki daha önce yazmis olan olabilir; bu sakal modasinin sorumlusu Gilette firmasidir. Cok bicakli tras makineleri ve köpuklerle insanlara hizli ve yuksek performansli tras imkani sundular. Ve yuzlerce yildir tras olan insanlar birden trastan sikayetci olmaya basladilar. Kimse bu aletlerde suc aramadi, herkesin dilinde ayni laf "benim cildim cok hassas". Her nasilsa iri kiyim kösele gibi derisi olan adamlar bile trasin ciltlerini rahatsiz ettigine inanmaya basladilar. Hatirliyorum calistigim yerde herkes nasil yapalim da hic olmazsa iki gunde bir tras olalim diye plan yapardi. Insanlari soguttular. Bu urunler bizden daha önce avrupada piyasaya girdi ve ayni etkiyi yapinca gencler sakalli dolasmaya basladilar. Modacilar da bunu takip edince karsimiza bugunku tablo cikti.
(03/07/2016, Saat: 13:23)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dün akşam Riga oldtown'da dolaşırken bu berber dükkanına denk geldim. Berber kısmının yanında bir de satış yaptıkları bölüm var. Ürün fiyatlarını gayet makul buldum. Tıraş ve saç kesimi görece pahalı. Yine de bizim berberlerin uyduruk tıraşından değil. Biraz izledim gayet iyiydi. Tıraş ürünlerinin yanında saç bakım ürünleri de satıyorlar. Lettonya üretimi tıraş ürünü var mı diye sordum. Sadece sakal yağı varmış. Yorgun olduğum için bir şey almadım ama Riga'ya gelen arkadaşlara uğramalarını tavsiye ederim.

http://www.woodreligion.com

10z4l7b.jpg
sgprsw.jpg
xe54k3.jpg
2zdonz7.jpg
5yvl0y.jpg

Cok guzel ve cok fena! Ucuza guzel guzel gezerim diye gitmeyi dusunuyordum, sanirim cok pahaliya patlayacak Riga gezisi.
(25/08/2016, Saat: 14:43)DarthVader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Belki daha önce yazmis olan olabilir; bu sakal modasinin sorumlusu Gilette firmasidir. Cok bicakli tras makineleri ve köpuklerle insanlara hizli ve yuksek performansli tras imkani sundular. Ve yuzlerce yildir tras olan insanlar birden trastan sikayetci olmaya basladilar. Kimse bu aletlerde suc aramadi, herkesin dilinde ayni laf "benim cildim cok hassas". Her nasilsa iri kiyim kösele gibi derisi olan adamlar bile trasin ciltlerini rahatsiz ettigine inanmaya basladilar. Hatirliyorum calistigim yerde herkes nasil yapalim da hic olmazsa iki gunde bir tras olalim diye plan yapardi. Insanlari soguttular. Bu urunler bizden daha önce avrupada piyasaya girdi ve ayni etkiyi yapinca gencler sakalli dolasmaya basladilar. Modacilar da bunu takip edince karsimiza bugunku tablo cikti.

Gilletti'nin kartuşlu ürünlerinin, köpüklerinin en çok satıldığı ülkelerde çok dolaştım, hiç bizde ki kadar sakallı tip görmedim. Bir de bizde ki kadar pis kokan insan da görmedim. Bahane aramak yerine ben Türk erkeklerinin çoğunluğunun tembel, bakımsız ve pis olduğu gerçeğini kabul ettim.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  The Body Shop'un buyuk Ayıbı mehmets 12 5,835 24/09/2019, Saat: 16:14
Son Yorum: onur7
  Italian Barber onurcakmak 67 58,192 23/11/2017, Saat: 11:25
Son Yorum: CMO05
  Shop & Ship (Posta Kutusu ve Kargolama Hizmeti) chevalier 13 7,935 02/03/2017, Saat: 11:52
Son Yorum: ckeskin
  The Portugal Online Shop deVille 2 5,078 26/10/2013, Saat: 15:11
Son Yorum: dud3zilla
  The Portugal online shop totan35 6 10,041 10/05/2012, Saat: 16:54
Son Yorum: totan35
  gentlemans-shop.com bravoecho 0 3,125 07/03/2012, Saat: 20:30
Son Yorum: bravoecho

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: