Geç Geldim
(28/07/2016, Saat: 01:59)Aersin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Tuna Bey, hoşgeldiniz.

teşekkürederim hoşbulduk
Bende geç geldim, yaşım 46, istanbul / Maltepe'de oturuyorum. Forumu 3-5 aydır okuyordum ama baktım hergün forumu okuyorum üye olayım dedim. 15 sene önce berberimden satınaldığım, literatürünüzde hiç duymadığım, deve kılı diye bildiğimSmile fırçayla ara ara ıslak traş oluyordum. Bu forum sayesinde sabunun öneminin farkına vardım. Mitchel's wool fat favorim oldu. Bunun yanında EJ 89L, Semoug 730HD ve Semoug 830 kullanıyorum.
Saygılar
Hoşgeldiniz komşum. MWF sabun benim de favorimdir
hep beraber geç geldik hoşgeldik hoş bulduk o halde Smile
Hoşgeldiniz. Mwf benim de favori sabunum. Traş bittikten sonra yüzümü yıkamadan önce firçada kalanını yüzüme sürüyorum, AS'e filan gerek kalmıyor. Muhteşem bir his veriyor.
(30/07/2016, Saat: 13:35)Arapaho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende geç geldim, yaşım 46, istanbul / Maltepe'de oturuyorum. Forumu 3-5 aydır okuyordum ama baktım hergün forumu okuyorum üye olayım dedim. 15 sene önce berberimden satınaldığım, literatürünüzde hiç duymadığım, deve kılı diye bildiğimSmile fırçayla ara ara ıslak traş oluyordum. Bu forum sayesinde sabunun öneminin farkına vardım. Mitchel's wool fat favorim oldu. Bunun yanında EJ 89L, Semoug 730HD ve Semoug 830 kullanıyorum.
Saygılar

Evet, ben de geç geldim, bu haftasonu foruma üye olduk @Arapaho kardeşim işe birlikte.
Geçen haftalardan birinde @Arapaho ile aramızda geçen diyalog:

Arapaho: geltir.com traş forumu var biliyormusun?
Pisporsuk: evet biliyorum, ara ara bakıyorum!
Arapaho: Kendime porsuk traş fırçası alacağım, sen ne düşünürsün?
Pisporsuk:Ben 25 yıldır ara ara kullandığım bizim mahalle berberinin iyi fırça diye sattığı fırçadan sıkıldığım için, forumdan okuğum bilgiler doğrultusunda Tipsoft porsuk fırça aldım. diyorum...

Sonra aramızda uzun bir kahkaha tufanı kopuyor
konu uzayıp gidiyor.

Baya malzemem var ama yazmayacağım uzun uzadıya
Yaş 46, Maltepe İstanbul dayım, forumu uzun zamandır okuyorum, üye olmak bu zamana kısmet oldu.

Herkese selam ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
geç gelen üyeler bu başlık altında toplansın bence Big Grin
Hoş geldiniz. Seneler evvel Gelibolu ve çevresini ziyaret etmiştim. Şehitlikler beni çok etkilemişti, gerçekten bir tarih yatıyor oralarda.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Ben geldim farukkati 5 2,507 12/11/2022, Saat: 10:28
Son Yorum: exselans
  Selamlar ben de geldim.. 40tansonra 46 15,557 27/08/2019, Saat: 12:38
Son Yorum: 40tansonra
Thumbs Up Merhaba ve Hoş geldim Blomard 25 7,250 24/03/2019, Saat: 01:50
Son Yorum: FurkanErdem
Smile Traş kolonyamı sürdüm geldim Xo-oX 16 9,410 08/02/2016, Saat: 17:16
Son Yorum: Xo-oX
Smile Ben Geldim :) Jr.Cook 16 13,371 20/09/2014, Saat: 11:54
Son Yorum: taskind