Geç Geldim
(27/07/2016, Saat: 02:03)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoşgeldiniz. Ben de kısmi Gelibolulu sayılırım. Eğritaş'ta yazlığımız var. 15 yaşıma kadar her yaz kesintisiz gittim. Ailem hala yılın yarısı oradadır. Ben de arada gidiyorum. Smile

ooo evet sayılırız bende hamzakoydayım Smile 37 yıl istanbulda yaşadıktan sonra radikal bir kararla buraya yerleştim huzur deniz kum güneş Smile
(27/07/2016, Saat: 18:57)arkolik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ooo evet sayılırız bende hamzakoydayım Smile 37 yıl istanbulda yaşadıktan sonra radikal bir kararla buraya yerleştim huzur deniz kum güneş Smile

Ben de Selanik'liyim. Bir buçuk ay öncesine kadar İstanbul'da yaşıyordum. Gerçi 3.5 senelik bir Bodrum maceram var ama onu parantez içi sayıyorum.. Aynen 47 sene sonra radikal bir kararla İzmit Kartepe'ye taşındım. Ama aklımda hep Trakya var. Bir süre daha buralardayım ama bundan sonraki ve son durak Trakya olacak Smile
(27/07/2016, Saat: 19:25)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Selanik'liyim. Bir buçuk ay öncesine kadar İstanbul'da yaşıyordum. Gerçi 3.5 senelik bir Bodrum maceram var ama onu parantez içi sayıyorum.. Aynen 47 sene sonra radikal bir kararla İzmit Kartepe'ye taşındım. Ama aklımda hep Trakya var. Bir süre daha buralardayım ama bundan sonraki ve son durak Trakya olacak Smile

o zaman kışın sizde kayak tatili yapıyoruz, yazın bende deniz tatili yapıyoruz, bahar ayları için üye bulalım forumdan Smile
(27/07/2016, Saat: 19:28)arkolik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: o zaman kışın sizde kayak tatili yapıyoruz, yazın bende deniz tatili yapıyoruz, bahar ayları için üye bulalım forumdan Smile

E yaz mevsiminde olduğumuza göre siftah sizde; hanımı da alıp, havlu terlik geliyorum o zaman Smile
(27/07/2016, Saat: 22:18)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: E yaz mevsiminde olduğumuza göre siftah sizde; hanımı da alıp, havlu terlik geliyorum o zaman Smile

hahahha anlaştık Smile yalnız ben bekarım kışın gelirken hanım olmadığından oğlumla gelicem

jnZ60G.jpg
Hoşgeldiniz keyfli tıraşlar
(27/07/2016, Saat: 23:03)Monarch Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz keyfli tıraşlar

teşekkür ederim hoş bulduk size de keyifli tıraşlar
(27/07/2016, Saat: 22:47)arkolik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hahahha anlaştık Smile yalnız ben bekarım kışın gelirken hanım olmadığından oğlumla gelicem

jnZ60G.jpg

Yerim ben onu, nefis bir Rot Smile

German Shepherd'ım vardı benim de. İsmi Niko'ydu. Kanserden kaybettim.. Sizinkine uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum.

Forum nickimi Niko olarak yazdım hatta ama önceden alınmış uyarısı verdi Sad Forumda da rastlamadım hiç.. Belki moderatör arkadaşlar yardımcı olabilir nick değişikliği için..

BigHillMe üstad malum, yarın düğünü var. Diğer moderatör arkadaşlar bir el atabilirler mi rica etsem?
(27/07/2016, Saat: 23:25)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yerim ben onu, nefis bir Rot Smile

German  Shepherd'ım vardı benim de. İsmi Niko'ydu. Kanserden kaybettim..  Sizinkine uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum.

Forum nickimi Niko olarak yazdım hatta ama önceden alınmış uyarısı verdi Sad Forumda da rastlamadım hiç..  Belki moderatör arkadaşlar yardımcı olabilir nick değişikliği için..

BigHillMe üstad malum, yarın düğünü var. Diğer moderatör arkadaşlar bir el atabilirler mi rica etsem?

köpeğiniz için üzüldüm, maalesef günümüz şartlarında kuru mamalar, hava ve su kirliliği gibi etkenlerden dolayı kanser hastalığı köpeklerde çok yaygın hale geldi, benim oğlanda çok uysaldır evde birde kedimiz var mutlu mesut yaşıyorlar, bizim oğlanın iri kıyım ve güçlü olmasından dolayı valide gezdiremiyor dolayısıyla ben nereye o oraya Big Grin
Merhaba Tuna Bey, hoşgeldiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Wink Ben geldim farukkati 5 2,509 12/11/2022, Saat: 10:28
Son Yorum: exselans
  Selamlar ben de geldim.. 40tansonra 46 15,565 27/08/2019, Saat: 12:38
Son Yorum: 40tansonra
Thumbs Up Merhaba ve Hoş geldim Blomard 25 7,250 24/03/2019, Saat: 01:50
Son Yorum: FurkanErdem
Smile Traş kolonyamı sürdüm geldim Xo-oX 16 9,411 08/02/2016, Saat: 17:16
Son Yorum: Xo-oX
Smile Ben Geldim :) Jr.Cook 16 13,373 20/09/2014, Saat: 11:54