Fırçalardaki kötü kokuyla mücadele yöntemleri
Yürü be Caner hocam Big Grin
Bu porsuklar çok nazlı olur ilk günden şımartmayın Smile
@FearOfATG Caner'i dinleyin Smile
Havluya badana fırçası misali aşağı yukarı ve sağa sola sürmek bayağı işe yarıyor.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Yeni edindiğim omega 49 çok kötü kokuyor. 4-5 saat sirkeli suda beklettim, 4-5 gündür her gün sabunla köpürtüyorum, koku azaldı ama tamamen yok olmadı.

———————
Zeyestws...
Nice and clean. Aftershave
Tabac fırçada baya etkin bir şekilde kokusunu bırakıyor. Ben porsukta koku için şampuan ve proraso olduğu için elimde onu kullanmıştım ( sandalwood ) geçen tabacla tıraş oldum onun kokusu daha çok hissettiriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(15/06/2019, Saat: 20:55)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabac fırçada baya etkin bir şekilde kokusunu bırakıyor. Ben porsukta koku için şampuan ve proraso olduğu için elimde onu kullanmıştım ( sandalwood ) geçen tabacla tıraş oldum onun kokusu daha çok hissettiriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Komşum ben de genelde proraso sandal ile fırçaları terbiye ederim. Çünkü kokuyu direk fırçaya veriyor. Yalnız bu omega inatçı çıktı. Tabac da deneyeceğim. Teşekkürler.

———————
Zeyestws...
(15/06/2019, Saat: 20:48)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni edindiğim omega 49 çok kötü kokuyor. 4-5 saat sirkeli suda beklettim, 4-5 gündür her gün sabunla köpürtüyorum, koku azaldı ama tamamen yok olmadı.

———————
Zeyestws...
Komşum listedeki karbonat maddesini uygulamanizi tavsiye ederim. Ben kendi Omega fircamdaki kokudan ancak öyle kurtulabilmistim.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(15/06/2019, Saat: 20:48)Zeyes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni edindiğim omega 49 çok kötü kokuyor. 4-5 saat sirkeli suda beklettim, 4-5 gündür her gün sabunla köpürtüyorum, koku azaldı ama tamamen yok olmadı.

———————
Zeyestws...
Ben her türlü işlemi denememr rağmen 49'u adam edememiştim. Çok büyük oranda kokusu azaldı ama sıcak suyu görünce o kötü koku çıkmadı.

Fırçam ise şuan kim bilir nerede...
(15/06/2019, Saat: 21:55)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben her türlü işlemi denememr rağmen 49'u adam edememiştim. Çok büyük oranda kokusu azaldı ama sıcak suyu görünce o kötü koku çıkmadı.

Fırçam ise şuan kim bilir nerede...

Komşum karbonatlı su iş görüyor, koku hemen hemen bitti.

———————
Zeyestws...
Onu da denedim. Sıcak suyu gördüğü anda koku geliyor. İlerleyen zamanlarda yeni bir 49 alıp deneyebilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bant best kötü kokuyor :( Machete 17 26,992 09/07/2016, Saat: 14:16
Son Yorum: kemalu2002
  Fırçalardaki kokunun nötralize edilmesi deVille 21 15,179 05/05/2016, Saat: 23:47
Son Yorum: candova

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: