Barbaros & Rocnel Adjustable
Baykuş olduğuna göre sarı kanarya da olabilir değil mi @rocnel komşum. İleride FB logolu bir sap isteyebilirim belki Smile
(01/11/2016, Saat: 19:53)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baykuş olduğuna göre sarı kanarya da olabilir değil mi @rocnel komşum. İleride FB logolu bir sap isteyebilirim belki  Smile

346vrzb.jpg

Fb lisanslı Smile onun yerine siyah bu kuş var Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Uzun bir süredir forumu takip edemiyordum, az önce bu konuyu ağzım açık okudum resmen. Enfes bir çalışma olmuş tebrik ederim @rocnel @theunnamed
Yurt dışından ıslak tıraşa gönül verenlerin gıpta ile izlediğine eminim. Tekrar tekrar tebrik eder başarılarınızın artarak devamını dilerim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@rocnel üstad işinizi severek yaptığınızı yazdıklarınızdan hissediyorum nedense . Hakikaten şirin görünüyor bu lazer işaretlemeler.
(01/11/2016, Saat: 20:27)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurt dışından ıslak tıraşa gönül verenlerin gıpta ile izlediğine eminim. Tekrar tekrar tebrik eder başarılarınızın artarak devamını dilerim.

Yurtdışındaki ıslak tıraşçılar aleti kullanıyorlar bile komşum, iki farklı forumda 5'er kişilik "pass it forward" etkinliği yapıyorlar. Ben başlık açıldıktan hemen sonra deneme yapmak için mail atmıştım ancak olumsuz cevap almıştım. Tabi bu arada ürünü almak için listeye adını yazdıranlardanım, sonuçta YERLİ üreticiye hep destek tam destek.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(01/11/2016, Saat: 20:39)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdışındaki ıslak tıraşçılar aleti kullanıyorlar bile komşum, iki farklı forumda 5'er kişilik "pass it forward" etkinliği yapıyorlar. Ben başlık açıldıktan hemen sonra deneme yapmak için mail atmıştım ancak olumsuz cevap almıştım. Tabi bu arada ürünü almak için listeye adını yazdıranlardanım, sonuçta YERLİ üreticiye hep destek tam destek.
Denediklerini okumuştum ama işi imece usulüne döktüklerini bilmiyordum komşum
Keşke bizde yapabilsek demeden alamıyorum kendimi.
Yerli üreticiye hep destek tam destek bencede komşum, artık ülkemizin en büyük eksikliklerinden biri üretememek bana göre. Tüket tüket nereye kadar. Bu konuda Murat ve Hasan Beyler taktire şayan kişiler gözümde.

(01/11/2016, Saat: 20:27)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Uzun bir süredir forumu takip edemiyordum, az önce bu konuyu ağzım açık okudum resmen.  Enfes bir çalışma olmuş tebrik ederim @rocnel @theunnamed
Yurt dışından ıslak tıraşa gönül verenlerin gıpta ile izlediğine eminim. Tekrar tekrar tebrik eder başarılarınızın artarak devamını dilerim.

Teşekkürler Smile

(01/11/2016, Saat: 20:37)FurkanY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @rocnel üstad işinizi severek yaptığınızı yazdıklarınızdan hissediyorum nedense . Hakikaten şirin görünüyor bu lazer işaretlemeler.

Sevilerek yapılmazsa çekilmez Smile

(01/11/2016, Saat: 20:39)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yurtdışındaki ıslak tıraşçılar aleti kullanıyorlar bile komşum, iki farklı forumda 5'er kişilik "pass it forward" etkinliği yapıyorlar. Ben başlık açıldıktan hemen sonra deneme yapmak için mail atmıştım ancak olumsuz cevap almıştım. Tabi bu arada ürünü almak için listeye adını yazdıranlardanım, sonuçta YERLİ üreticiye hep destek tam destek.

Yurt dışına çıkan protip elden ele dönüyor Smile Şuan üretilen ürün; prototipten işçilik, malzeme ve ölçü olarak biraz farklı, olumlu anlamda. Önümüzdeki sene tester ürün konusunda bi çalışma yapacağız. Hasan bey ile bu konuda neler yapabiliriz değerlendireceğiz. Şuan bizde kullanılır durumda ayarlı makine yok. Önümüzdeki hafta teslimatlar başlayacak. Teslim alan arkadaşlar beklediğine değdiğini görecek Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Gercekten cok guzel gorunuyor. Benimde aklimda birkac bisey var. Kullanici yorumlarindan sonra Murat Bey i rahatsiz edebiliriz. Smile

@onurcakmak hocam yorumlarinizi bekliyor olacagiz.
343qdf5.jpg2i9lfrl.jpg2lcsggj.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(01/11/2016, Saat: 21:15)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 343qdf5.jpg2i9lfrl.jpg2lcsggj.jpg
4 kuşak değil 14 kuşağa kadar gidecek bir duruşu var maşallah 😀 güven veriyor insana

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 50,938 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 61,823 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,076 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
  Rocnel GEM (İlk Mesaj Güncel) rocnel 49 35,829 25/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Muhibbi
  Rocnel Fotografları -Sadece Foto - Only Pictures dikdik_s 63 52,187 17/04/2020, Saat: 05:24
Son Yorum: CK89
  Personna Precision Adjustable GartBnx 8 10,195 16/02/2020, Saat: 20:40
Son Yorum: GartBnx
  Rocnel 'Elite' Tıraş Makinesi SumNauta 111 73,926 03/02/2020, Saat: 16:37
Son Yorum: rocnel
Rainbow Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P rocnel 1,432 742,864 01/01/2020, Saat: 00:18
Son Yorum: dr_green
  ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI rocnel 412 381,104 29/07/2019, Saat: 08:04
Son Yorum: CK89
  Apollo Mikron Adjustable Safety Razor BigHillMe 8 11,602 20/05/2019, Saat: 22:29
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: