Barbaros & Rocnel Adjustable
vcw0oy.jpg
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Elinize sağlık Hasan bey ve Murat bey. Şık bir tasarım olmuş gerçekten beğendim. Biraz sesli düşüneceğim, ayar mekanizmasının daha göze çarpması için siyah veya belki de lacivert gibi özgün bir renkle boyansa daha iyi olmazmıydı. Rocnel se'de gördüğüm ingilizce ve türkçe kullanma kılavuzu eksiği bu modelde giderilecek mi? Ayarlı olarak tek parça, jilet yüklemesi hızlı ,kelebek tarzı bir tıraş aleti çıkacağını hatırlıyorum onu beklemelimiyim? Hayırlısı olsun, yolunuz açık olsun Smile
Arkolik Fırça Ekipman: http://tinyurl.com/recklesstr
İki kere sevindim. İlki yerli üretim paslanmaz çelik ayarlanabilir tıraş makinesini meydana getirdiğimize. İkincisi de Barbaros ve Rocnel gibi başarılı iki üreticimizin böyle bir proje için bir araya gelmesine. Makineden şüphem yok, temennim her daim ortak fikirler, ortak projeler üretebilmenizdir. Hayırlı, uğurlu olsun. Bu makineyle de makul bir fiyat çerçevesinde yurt dışında fırtınalar estireceğimizi tahmin ediyorum.
(14/08/2016, Saat: 13:18)recklesstr Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık Hasan bey ve Murat bey. Şık bir tasarım olmuş gerçekten beğendim. Biraz sesli düşüneceğim, ayar mekanizmasının daha göze çarpması için siyah veya belki de lacivert gibi özgün bir renkle boyansa daha iyi olmazmıydı. Rocnel se'de gördüğüm ingilizce ve türkçe kullanma kılavuzu eksiği bu modelde giderilecek mi? Ayarlı olarak tek parça, jilet yüklemesi hızlı ,kelebek tarzı bir tıraş aleti çıkacağını hatırlıyorum onu beklemelimiyim? Hayırlısı olsun, yolunuz açık olsun Smile

Teşekkürler, bunun prototip olduğunu tekrar hatırlatayım, polisaj ve lazer marklama elle yapıldı o yüzden tam görünüm bu değil.

Evet renklendirmeyi düşündük ama kalıcı olması için fırın boya şart Smile

Bu makinaya da jilet DE aletteki gibi hızla takılıyor ve çok konforlu Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(14/08/2016, Saat: 13:20)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İki kere sevindim. İlki yerli üretim paslanmaz çelik ayarlanabilir tıraş makinesini meydana getirdiğimize. İkincisi de Barbaros ve Rocnel gibi başarılı iki üreticimizin böyle bir proje için bir araya gelmesine. Makineden şüphem yok, temennim her daim ortak fikirler, ortak projeler üretebilmenizdir. Hayırlı, uğurlu olsun. Bu makineyle de makul bir fiyat çerçevesinde yurt dışında fırtınalar estireceğimizi tahmin ediyorum.

Çok teşekkürlerSmile

Bu alet tümüyle elmas kesim ve işçilik saati çok yüksek, özel masif ahşap kutuyla piyasaya çıkarmayı düşünüyoruz. Hasan bey ile beraber beyin fırtınası yaparak ortaya çıkardık, bayağı uzun zaman üstüne çalıştık, tüm dünyadan geceden bu yana mesajlar yağıyor. Temel kanı şu; piyasada aranan ss ayarlı alet eksikliği giderildi Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Çok hoş görünüyor, hayırlı olsun. Tebrik ederim.
Tebrikler çok güzel gözüküyor.
Tebrik ederim, çok başarılı bir çalışma olmuş. Affınıza sığınarak, işlenen yazılar konusunda birkaç önerim olacak. Bence yazılar ne kadar az olursa o kadar iyi. Sapdaki "b&r" çok hoş duruyor, ancak kafa kısmındakiler biraz kaba duruyor bence. Ben şöyle olmasini tercih ederim, 2016 yerine A16 gibi bir kodlama, harf hangi ay üretildiğini numara da hangi sene üretildiğini gösterir, stainless steel gorunmeyen bi yerde kafanın iç tarafinda olsa daha hoş olur bence, bir de made in Turkey yerine sadece Turkey yazsa daha güzel olur sanki.
(14/08/2016, Saat: 15:49)TheMadcap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tebrik ederim, çok başarılı bir çalışma olmuş. Affınıza sığınarak, işlenen yazılar konusunda birkaç önerim olacak. Bence yazılar ne kadar az olursa o kadar iyi. Sapdaki "b&r" çok hoş duruyor, ancak kafa kısmındakiler biraz kaba duruyor bence. Ben şöyle olmasini tercih ederim, 2016 yerine A16 gibi bir kodlama, harf hangi ay üretildiğini numara da hangi sene üretildiğini gösterir, stainless steel gorunmeyen bi yerde kafanın iç tarafinda olsa daha hoş olur bence, bir de made in Turkey yerine sadece Turkey yazsa daha güzel olur sanki.

Teşekkürler, ortak girişim anlaşılması için B ve R yazdık, lazer markalama farklı olacak.

Turkey sadece olabilir.

Stainless yazısı önemli muhakkak görünürde olmalıdır.

Seri numara olabilir Smile
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(14/08/2016, Saat: 00:21)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaşlar,

Hasan bey ile üzerine çok çalıştığımız bir projedir.

Dünyada ilk ve tek masif çelikten üretilen ayarlı alettir.

Aletin tüm parçaları cnc makinelerinde elmas takımlarla masif 316 çelikten işlenerek üretilmiştir. Fotoğrafta gördüğünüz prototiplerden biridir.

Jilet tutuşu mükemmel seviyededir. Saat gibi çalışmaktadır.

Ülkemiz adına böyle bir sanayi ürününü ortaya çıkardığımız için Hasan beyle beraber çok gururlandık.

Barbaros & Rocel Adjustable makinemiz tüm dünyaya hayırlı uğurlu olsun, saygılarımla.

Yabanci forumlarda paylasalim mi yoksa bekleyelim mi?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 50,948 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 61,841 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,090 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
  Rocnel GEM (İlk Mesaj Güncel) rocnel 49 35,833 25/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Muhibbi
  Rocnel Fotografları -Sadece Foto - Only Pictures dikdik_s 63 52,203 17/04/2020, Saat: 05:24
Son Yorum: CK89
  Personna Precision Adjustable GartBnx 8 10,198 16/02/2020, Saat: 20:40
Son Yorum: GartBnx
  Rocnel 'Elite' Tıraş Makinesi SumNauta 111 73,944 03/02/2020, Saat: 16:37
Son Yorum: rocnel
Rainbow Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P rocnel 1,432 742,999 01/01/2020, Saat: 00:18
Son Yorum: dr_green
  ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI rocnel 412 381,145 29/07/2019, Saat: 08:04
Son Yorum: CK89
  Apollo Mikron Adjustable Safety Razor BigHillMe 8 11,605 20/05/2019, Saat: 22:29
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: