Barbaros & Rocnel Adjustable
(27/08/2016, Saat: 00:45)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatı belirlemek için, bayilerle görüşmelerin tamamlanması, gümrük vergilerinin belirlenmesi gerekli. Ayarlı makinenin fiyatı belirtmek yanlış olur şuan için. Ekonomik bir makine olmadığını belirtebiliriz.

Merhabalar, çok teşekkür ederim, bunlar prototip, ortak üretim olduğunu vurgulamak için bunu yaptık, seri üretimde lazer ve markalama şık görünümlü olacak. Başlıkta markanın durumu henüz netleşmedi. Saygılar

Taktire şayan bir çalışma demek gerekir ancal tek düşündüren ekonomik makine olmayacak demeniz future '220 tl verdik gözü kapalı e bu da merkur vision gibi 850 civarında mı olacak diye düşünmeliyiz ben tereddütte kaldım zira ne deseniz haklısınız da cnc fiyatları hammadde kalitesi işçilik ar-ge vs Vs maliyetler vergiler hepsi tamam ama işte o ama biz alabilecekmiyiz hocam rocnel se sonra de sine yönelip bu ayarlıyı görünce insan hepsini almak istiyorda lakin tarihe lidyalıların kazıgı olan para konusu varya ne denir merakla beklemeye devam saygılar.
Sayın @ismetaltan

Yorumunuz için teşekkürler, bir kaç hususu belirtmekte fayda görüyorum. Karşılaştırdığınız aletlerin fonksiyondan başka benzer yanı yok B&R Adjustable ile. Şayet yabancı ürünleri ve satış fiyatlarını biliyorsanız biraz fikir edinmiş olmalısınız bu konuda. CNC ile işlenmiş tamamen masif çelik (geneli 303-304 çelik) 3 Parçalı bir DE aletin fiyatının bile en az 150 $ olduğu bir pazarda, B&R'nin fiyatının Merkur Futur'a yakın olmasını beklemek yanlış olur.

Fiyat konusunda şu an için merakınızı gideremiyoruz bu konuda üzgünüm. Fiyatlandırma bir kaç hususa bağlı olarak değişebilir, netleşmeyen hususlar var çünkü.
www.BarbarosRazors.com

@theunnamed kesinlikle haklısınız instagramdan da yazdım size hatırlarsanız ki eski muhasebeci olarak maliyet Vergi Vs hususları biliyorum helede üretim için gereken makine Vs unsurlar yatırım maliyetleri ne deseniz haklısınız merakla bekliyoruz o yüzden ve asla future la Vs kıyaslama yok teşbihte hata olmaz hocam sizin makine ortada alacazda işte ne kadar bekliycez sprun o
Paslanmaz çelik aynı zamanda ayarlı alet isteyenlerin beklemesine değecek isçilik ve kalitede bir alet BR

image.jpg
Nacizane tasarım konusunda biraz daha kafa yormalı. Minimal bir tasarım diğerlerinin arasından kolayca sıyrılır. Ve üzerindeki B&R şeklinde markalamayi da ben pek çekici bulmadım. Umarım bu eleştirilerim kimseyi kırıp gucendirmez.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://www.instagram.com/u1071/
Ayar numaralarının renklendirilmesi onerisini yapacagım. Kırmızı renk yakısabilir. Enamel boya ile o numaralar sık olabilir.

Yine bazı komsuların dedigi gibi, logo ve font degisimi.

Yurt dısı satıcılar ve impa ile de urun satıs dagıtım planlaması.

Az uretmeyi dusunuyor iseniz lazer seri no markalaması, yok adetli uretim dusunuyor iseniz onceden stoklama yapılması ve urunun tedarik sorunlarının cozulmesi.
(03/09/2016, Saat: 15:50)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nacizane tasarım konusunda biraz daha kafa yormalı. Minimal bir tasarım diğerlerinin arasından kolayca sıyrılır. Ve üzerindeki B&R şeklinde markalamayi da ben pek çekici bulmadım. Umarım bu eleştirilerim kimseyi kırıp gucendirmez.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Başlıktaki logo olayını daha önce de bahsettiğimiz gibi kaldıracağız, bu ürünün ortak bir proje olduğunu vurgulamak için prototipin üzerine B&R yazdık. Saygılar.

(03/09/2016, Saat: 16:34)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayar numaralarının renklendirilmesi onerisini yapacagım. Kırmızı renk yakısabilir. Enamel boya ile o numaralar sık olabilir.

Yine bazı komsuların dedigi gibi, logo ve font degisimi.

Yurt dısı satıcılar ve impa ile de urun satıs dagıtım planlaması.

Az uretmeyi dusunuyor iseniz lazer seri no markalaması, yok adetli uretim dusunuyor iseniz onceden stoklama yapılması ve urunun tedarik sorunlarının cozulmesi.

Numaraların renklendirilmesi tabi hoş olabilir, daha canlı bir görüntü ortaya çıkarır, ama üretim imkanlarımızın içinde bunu yapabilecek bir durumumuz maalesef bulunmamaktadır.

Dağıtım için aynen dediğiniz gibi bir ağ bulunması gerekiyor, forum için bir düzenleme yapabiliriz.

Stoklama olayı zaman içinde çözülebilecek bir durumdur, örneğin şuan SE-P modelini bu konuda bir düzene oturttuk.
Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Cevap icin tesekkurler dostum.
Selamlar'
Hasan bey ile birlikte forumumuza özel fiyat ve özel bir düzenleme yapmayı kararlaştırdık.

Ürünün foruma özel satış fiyatı 700-TL ( Stand Dahil)

Ürünün tavsiye edilen bir bölümüne isim ya da kişiye özel bir ibare lazer ile kazılarak işlenecek. Bu genel bi tavsiye üzerine kararlaştırılacak. Lazer işleme olayı firmamız dışında yapılmaktadır. Bu sebeple belirli bir sayıda istek gelirse ancak bunu yapabiliriz. Özel lazer istemeyenler ayrıca belirtebilirler.

Lütfen özelden (mail dahil) bana veya Hasan beye @theunnamed ulaşın. Bayram sonuna kadar talepleri alıp bayramdan sonraki hafta işlemeye başlayacağız. Ödeme işlemi bayramdan sonra kabul edilecektir.

Hatırlatma olarak, ürün 8 kademeli ayarlı tıraş aletidir, 316 kalite Alman masif paslanmaz çelikten işlenmektedir. Ürünün tüm parçaları elmas ve karbür takımlar ile cnc makinelerinde işlenmektedir.

Bu fiyatlama ve lazer işleme yalnızca bir sefer yapılacaktır, sadece forum üyelerine özeldir. Lazer işlemede lisanslı/patentli ibareler işlenememektedir.

Saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

@rocnel pek yeri değil ama diğer makine ne zaman çıkacak acaba feather kullanan

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rocnel Elite Series (İlk Mesaj Güncel) rocnel 77 50,934 08/09/2022, Saat: 21:33
Son Yorum: My72
  Parker Adjustable Safety Razor ckeskin 91 61,815 22/03/2021, Saat: 18:31
Son Yorum: krub
  Rocnel Sailor S Timor1322 55 22,073 04/09/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: rocnel
  Rocnel GEM (İlk Mesaj Güncel) rocnel 49 35,827 25/04/2020, Saat: 01:39
Son Yorum: Muhibbi
  Rocnel Fotografları -Sadece Foto - Only Pictures dikdik_s 63 52,185 17/04/2020, Saat: 05:24
Son Yorum: CK89
  Personna Precision Adjustable GartBnx 8 10,194 16/02/2020, Saat: 20:40
Son Yorum: GartBnx
  Rocnel 'Elite' Tıraş Makinesi SumNauta 111 73,920 03/02/2020, Saat: 16:37
Son Yorum: rocnel
Rainbow Rocnel, Single Edge Razor / Model SE-P rocnel 1,432 742,839 01/01/2020, Saat: 00:18
Son Yorum: dr_green
  ROCNEL P 20 PASLANMAZ ÇELİK TIRAŞ ALETİ - TÜRK MALI rocnel 412 381,084 29/07/2019, Saat: 08:04
Son Yorum: CK89
  Apollo Mikron Adjustable Safety Razor BigHillMe 8 11,602 20/05/2019, Saat: 22:29
Son Yorum: dikdik_s

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: