Derby Premium
(21/02/2017, Saat: 09:26)FurkanErdem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kemalu2002 komşum, geçenlerde derby premium jilet aldım ve kullandım iki adet. Kötü ama bu derece gömecek kadar kötü değil Big Grin Yeni bir ürün olduğu için beklentim biraz yüksekti ama beklediğim gibi çıkmadı, orası ayrı. Mem jilete göre iyi bence. Belki size kötü bir seri gelmiş olabilir.

Benim sakallarımı yoldu komşum.
Smile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(21/02/2017, Saat: 23:18)kemalu2002 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim sakallarımı yoldu komşum.
Smile

Sakallarım aşırı sert ve gür değil komşum, belki ondan fena gelmedi bana Smile
Konuyla alakasiz olacak ama Derby den geleneksel tirasa yonelik, ozellikle de yurtici talebe yonelik bir urun beklememek lazim, kisa vadede. Ulker hisselerin cogunu almis. Bu tip firmalar, ulke ekonomisine katki, is yaratmayla birlikte, kapitalist yapida.

Ulker'in ilk stratejisi en buyuk firsatin oldugu yere girmek olacaktir, bu firsati, pazar analizini de hisselerin cogunlugunu almadan coktan yapmislardir diye tahmin ediyorum. Ki o analizin sonucu yaklasik 5-6 aylik calisma sonucu -anladigim kadariyla- yenilenmis Derby Samurai. Ya da imaji yenilenmis.

Facebook sayfasina bir goz atayim dedim, bastan asagi fiyat bazli yazilar var. Tiras bicagina niye 2 kati para veriyorsunuz, iste aynisi. Tema bu. Yani kes tirasi diyeceksiniz, diyecegim o ki bu firmadan 3-5 yillik cok beklentimiz olmasin (bu donem muhtemelen Samurai benzeri urunlerle gececek). Sonrasinda bizi sasirtir umarim.
İmzamı atarım @chevalier Hocam.Sınırlı Pazara ancak butik şirketler belirli bir bütçeyle yatırım yapar.Kısa vadede beklenti yanlış ama işin ar-ge kısmında bıçak değil belki ama bir girişim bekliyorum ben.Üstadlar önce hobi üretim yapıp değerlendirmelere göre ilerleyebilir.Bu anlamda en güzel örnek @rocnel,Barbaros gibi yerli üreticiler.@özgün41 losyonlarını da unutmayalım .

bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Merhaba
Evet Derby Samurai serisini yeniledi,
Platinum ve Klasik diye iki ayrı jiletin kullanıldığı iki ve üç bıçaklı kullan at seriler mevcut,
Platinum; neden burada bu derece olay olduğunu anlayamadığım ve benim gayet beğendiğim premium seri jiletlerden üretiliyor.
Klasiklerde Deby Extra'ların ayarında devam,

Saygılar
@Aersin komsum, ben premium u kullanmadim. Jiletle ilgili yorum yapmadim o yuzden. Ilk firsatta alip deneyecegim. Sanirim bu yine hep konustugumuz cilt tipi, kullanilan malzemeler vs ile alakali. O yuzden herkesin memnun olmamasi dogal olabilir. Ben dener denemez yorumumu paylasirim.

(22/02/2017, Saat: 00:49)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmzamı atarım @chevalier Hocam.Sınırlı Pazara ancak butik şirketler belirli bir bütçeyle yatırım yapar.Kısa vadede beklenti yanlış ama işin ar-ge kısmında bıçak değil belki ama bir girişim bekliyorum ben.Üstadlar önce hobi üretim yapıp değerlendirmelere göre ilerleyebilir.Bu anlamda en güzel örnek @rocnel,Barbaros gibi yerli üreticiler.@özgün41 losyonlarını da unutmayalım .

Geleneksel tirasa derby nin odaklanmasi cok zor %100 katiliyorum komsum. Biz @rocnel, @theunnamed, @ozgun41 ve @martin gibi (ve unuttum olabileecgim bircok digeri) girisimleri takip etmeye devam. Hem satis konusunda hem uretim konusunda Turkiyede son 2 senede cag atladi geleneksel tiras. Hepimizin yuzu guluyor.
(22/02/2017, Saat: 19:11)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Aersin komsum, ben premium u kullanmadim. Jiletle ilgili yorum yapmadim o yuzden. Ilk firsatta alip deneyecegim. Sanirim bu yine hep konustugumuz cilt tipi, kullanilan malzemeler vs ile alakali. O yuzden herkesin memnun olmamasi dogal olabilir. Ben dener denemez yorumumu paylasirim.

Geleneksel tirasa derby nin odaklanmasi cok zor %100 katiliyorum komsum. Biz @rocnel, @theunnamed, @ozgun41 ve @martin gibi (ve unuttum olabileecgim bircok digeri) girisimleri takip etmeye devam. Hem satis konusunda hem uretim konusunda Turkiyede son 2 senede cag atladi geleneksel tiras. Hepimizin yuzu guluyor.

Seramik SE50 jiletlerini düşünüyorum ilerisi için, metale alerjisi olanlar için, bıçak olarak ülkemizde yapan var, teknoloji yeterli olursa denenmesinde fayda var, saygılar.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

(22/02/2017, Saat: 00:00)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuyla alakasiz olacak ama Derby den geleneksel tirasa yonelik, ozellikle de yurtici talebe yonelik bir urun beklememek lazim, kisa vadede. Ulker hisselerin cogunu almis. Bu tip firmalar, ulke ekonomisine katki, is yaratmayla birlikte, kapitalist yapida.

Ulker'in ilk stratejisi en buyuk firsatin oldugu yere girmek olacaktir, bu firsati, pazar analizini de hisselerin cogunlugunu almadan coktan yapmislardir diye tahmin ediyorum. Ki o analizin sonucu yaklasik 5-6 aylik calisma sonucu -anladigim kadariyla- yenilenmis Derby Samurai. Ya da imaji yenilenmis.

Facebook sayfasina bir goz atayim dedim, bastan asagi fiyat bazli yazilar var. Tiras bicagina niye 2 kati para veriyorsunuz, iste aynisi. Tema bu. Yani kes tirasi diyeceksiniz, diyecegim o ki bu firmadan 3-5 yillik cok beklentimiz olmasin (bu donem muhtemelen Samurai benzeri urunlerle gececek). Sonrasinda bizi sasirtir umarim.

Aynen goremedikleri sey gerekten kaliteli urun cikmasi gerektigi. Herkesin ucuzu jilet aradigi bir dunya varmis gibi sanki adamlarin gozunde. Fiyat uygun zaten bir yrasin maliyeti nedir ki yasattigi zevkin yaninda

(22/02/2017, Saat: 00:49)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmzamı atarım @chevalier Hocam.Sınırlı Pazara ancak butik şirketler belirli bir bütçeyle yatırım yapar.Kısa vadede beklenti yanlış ama işin ar-ge kısmında bıçak değil belki ama bir girişim bekliyorum ben.Üstadlar önce hobi üretim yapıp değerlendirmelere göre ilerleyebilir.Bu anlamda en güzel örnek @rocnel,Barbaros gibi yerli üreticiler.@özgün41 losyonlarını da unutmayalım .

Ama yaprak jilet uretimi ciddi sermaye gerektiren bir iş. Ciddi para koymak gerekir uretim bandi felan.
Ama tabi hic birsey imkansiz degildir. Burdan 5-6 yigit birlesip hadi sunlara jilet nasil yapilirmis gosterelim diyenler cikabilir Big Grin

(22/02/2017, Saat: 21:09)rocnel Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Seramik SE50 jiletlerini düşünüyorum ilerisi için, metale alerjisi olanlar için, bıçak olarak ülkemizde yapan var, teknoloji yeterli olursa denenmesinde fayda var, saygılar.

Cok faydalı olur bence de. Murat usta

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Derby Usta impaticaret 515 239,672 24/04/2023, Saat: 04:10
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Derby extra jilet BigHillMe 366 380,185 22/01/2023, Saat: 16:49
Son Yorum: implicit
  Krom Seramikli Derby Extra (Eksi Üretim) mustbe 13 6,969 28/07/2019, Saat: 21:12
Son Yorum: Ayhandulgar
Big Grin Parker Premium Platinum osaka23 7 4,732 01/05/2018, Saat: 01:30
Son Yorum: rock83
  Derby 5'li paketten 4 jilet çıktı Wilkinson 11 15,678 30/10/2016, Saat: 23:31
Son Yorum: arandur
  Schick Premium Occam's Razor korhan 16 19,239 13/12/2013, Saat: 17:58
Son Yorum: Marvin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: