Palmolive stick
ne stick kutusuna para veriyonuz bir tane long love bastınmı sabunu ilave uyuşturma etkisi ile mis gibi tıraş Smile
İngiltere ye giden komşum varsa bana bundan getirebilirmi? Ücreti mukabilinde.

https://groceries.asda.com/product/mens-...ract/37508

e9ueq8.jpg
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Soner kardesim ucreti mukabilinde yazmısın, var ama malum doviz cok oynak, doviz odeyecem desen 49pence i nasıl verecen cok merak ettim. 1 pound versen ben ustunu geri veremem ingiliz kurusumuz yok Smile
İngiltereden palmolive mi istenir yaw, gonder ozelden adresi gondereyim hemen ayıp ediyosun.
Bunlarin iki tanesini Ebay'den posta dahil $4 aldim. Ingiletere'den gondermis satici. Stick olarak tras oldum, biraz suyu eksik kaldi. Bos bir Proraso kabina bastim ikisini, cok daha rahat kullanmasi kaseden. Kokusu klasik sabun kokusu, kisin iyi gider. Arko kadar kopurmyor ama o kadar kurutmuyor da. En az iki aylik sabunumuz cikti.
Palmolive sticki veya kremi yurtiçinden an itibariyle temin edbileceğimiz yer var mı?
Arkadaslar, ozellikle yuzde kopurtme yapanlar, bu sabunu kesinlikle sert bir domuz firca ile kopurtun. Yaqi sentetikle performans alamadigim ilk sabun oldu. Sert ve kuru bir sabun, kaba basildiginda karakteri daha cok ortaya cikti.
En sonunda cok guzel bir kopuk elde ettim bu sabunla ve sifir tahris bir tras oldum. Kopuk fircayi havada tutacak kadar kivamli oldu. Tras oncesi sicak suda beklettigim Omega Proraso'yu ustune bir kasik kadar sicak su doktugum kasede 30 saniye kadar yukledim, yuzde kopurttum, 3 perdelik muthis bir kopuk cikti. Bu sabun biraz kuru, ama cok su da sevmiyor, ara ara islattim fircayi yuklerken. Firca bana Arko'yu hatirlatiyor ama Arko kadar cabuk donmuyor ve tras sonrasi da kurutmuyor. Youtube'da PaulH'in kullandigini gormustum, ve hatta babasi bile bu sabunla bir omur tras olmus. Ingiltere'de yarim pound'a satildigini dusunursek, Ingiliz Arko'su diyebiliriz.
(02/12/2012, Saat: 14:36)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uzun süredir yaklaşık 2 aydır Ankara - Istanbul seyahatlerimde Palmolive stick kullanıyorum. Sabun neredeyse bitecek. Bir kere Arko'dan nemlediricilik ve koruyuculuk olarak cok üstün. İçeriğinde fazlaca kimyasal olması tek eksisi. Ama cok kaygan ve yüzden yıkayınca zor cıkıyor. Kokusu Arko kadar baskın olmasa da oldukça güzel eski berber kokularından (İngliz berberi tabi cünkü Türk berber dükkanları 195o den beri sadece Arko kokuyor)
Ama cok kaygan ve yüzden yıkayınca zor cıkıyor.

Tüm yorumlara göz attım ve üstteki kısım kesinlikle benim de birebir aynısını düşündüğüm kısım. Çok değişik bir köpük yapısı var. Hem çok kaygan bir o kadar da yapış yapış hissi var tatlı tatlı. Bu köpüğü tarif edemeyeceğimi düşünüyordum, muhtemelen yanılmadım.. Smile

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi
Palmolive gerçekten güzel bir sabun tıraş hissiyatı çok keyifli, son 9-10 tıraşımı bu sabunla oldum yaklaşık 5 yıldır elimdeydi şu ana kadar  denemediğim için kendime kızıyorum Smile köpük kalitesi harika arko gibi dolgun köpüğü yok ama cildi kurutmuyor ve köpük kuruma yapmıyor sabunda özellikle kayganlık arayanlara tavsiye edilir. Kreminden bu kadar memnun kalmamıştım sabunu daha kaliteli buldum.
@Berberbey ustanın videosunu izleyince aklıma geldi yazmak istedim.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

@Delidumrul izlediğiniz için teşekkür ederim. Sabunu çok başarılı buldum. Ülkemizde Bu tarz sabunların çeşitlenmesi gerekli diye düşünüyorum.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wilkinson Stick sabun ynspektas 130 71,547 26/11/2022, Saat: 22:36
Son Yorum: thatwickerhat
  Lea stick totan35 42 37,922 12/11/2021, Saat: 17:46
Son Yorum: Mustafa40
  Tabac Orijinal Tıraş Sabunu (Stick) msakalli 28 25,618 23/02/2021, Saat: 00:55
Son Yorum: Abin Sur Ertu
  La toja stick totan35 35 44,915 22/10/2019, Saat: 12:38
Son Yorum: mrden
  Boots stick sabun mkeskus 0 2,449 30/07/2016, Saat: 11:41
Son Yorum: mkeskus
  Williams Stick eskiuyemnt 20 27,873 19/01/2016, Saat: 23:05
Son Yorum: Kaptan
  Wilkinson stick & Speick stick ynspektas 4 6,653 05/10/2015, Saat: 18:56
Son Yorum: FloydianDM
  Stick sabunları yüzde köpürtmek Nihil79 17 26,211 05/09/2015, Saat: 18:30
Son Yorum: Chinaski
  Palmolive Tıraş Sabununun Türkiye'de Satılması FloydianDM 15 22,321 21/01/2015, Saat: 21:56
Son Yorum: ckeskin
  Stick mi? Kasede sabunmu? tipsol 13 11,262 30/11/2013, Saat: 18:19
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: