Depot markalı ürünler
#1
Bu marka ürünlerden kullanan var mı forumdaşlar?
Cevapla
#2
Bir link vs. var mı? Ben hiç duymamıştım daha önce.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Cevapla
#3
http://www.aradolu.com sitesinde var. Yerli site olunca avantajlı oluyor, biliyorsunuz. Smile
Cevapla
#4
http://depotmaletools.com/en/products.html

404 numaralı tıraş kremi fırça için. 405 fırçasız krem. Bir İtalyan kuaför zincirinin markası gibi gözüküyor. Web sitelerinde bütün kimyasal içeriği yazmak yerine sadece seçtikleri bileşenleri ön plana çıkartmışlar. Kimya bombası olma ihtimali mevcut.

Forumda daha önce denenmemiş bir ürün bulunduğu zaman bulan kişi bu ürünü tedarik edip incelemesini yazar geleneğe göre. @ihtilaf komşum birazdan cezayı keser kalemi kırar. Big Grin
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Cevapla
#5
Önemli değil Smile
Cevapla
#6
@Birole
Üstad katkılarınız için şimdiden teşekkürler
Hangi Depot ürünlerinin incelemesini yapmayı düşünüyorsunuz
Cevapla
#7
Önce cihankeskin üstadın dediği gibi kimyasal bomba mı? Ona bakayım önce.
Cevapla
#8
(20/09/2016, Saat: 11:28)Birole Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu marka ürünlerden kullanan var mı forumdaşlar?

@Birole komşum Nisan ayında İstanbul'da bir fuarda bu markayı görmüştüm. Ürünlerini görsel olarak incelemiş, foruma da birşeyler karalamıştım. Kopyalayıp yapıştırıyorum.

"Bu arada Türkiye piyasasına yeni bir marka giriyormuş. Depot. İhtisas alanı full erkek tıraş ve bakım ürünleri imiş. Bana şampuan hediye ettiler. Ürünlerine çok bayilmadim ama tıraş sabunu kabi mükemmel.. Nefis bir çelik işçiliği var, görseniz bayılırsınız Bu arada marka İtalyan. Tıraş fırçası fena değil, orta boy ve domuz kılı. Hafif boyamışlar porsuk görünüm vermek için ama şöyle dikkatli bakınca domuz kılı olduğu hemen anlaşılıyor. Yine de rodajlı ve çok dengeli kesimli bir fırça. Sapı da gayet kaliteli. Ama yerli kuaför piyasasını hedefleyen bir marka olarak ürün bazında fiyatlar biraz uçuk. Bilmiyorum, belki de yurt dışında süper bir marka, ben ilk kez duydum. A+ kuaförleri hedeflemiş olmalılar ki rakamlar cidden uçuk. "Bu nasıl bir şeymiş du bi bakayım" diyen arkadaşlar olursa listeyi fotolar siteye gonderirim"

Geçen süre içersinde markaya başka bir yerde rastlamadım. Hediye ettikleri şampuanı kullandım ve çok beğendim. Yaz ayları hedef alınarak üretildiğini düşünüyorum; çünkü şimdiye dek kullandığım tüm mentollü şampuanlardan daha keskin mentole sahip.

Selamlar..
Insta: muratalkin1969
Cevapla
#9
Teşekkürler @lorenzo komşum bilgilendirme için. Ben de internet sitesinden bileşenleri vb. birkaç detay istedim. Gelince paylaşırım.
Cevapla
#10
Sampuan'ini fuarda almistim kaliteliydi hala ozel gunlerde kullaniyorum..Traş ürünlerini kalbur üstü kuaförlere tedarik ettigini ogrenmistim..Italyan bir firma aslen ithal ediliyor

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi