@nick fonksiyonunun çalışmaması hk.
(22/09/2016, Saat: 15:14)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kusura bakma @Lorenzo komşum, yeni okudum mesajı.

@msakalli komşum sorun değil Smile
caldırdınız beni buyrun benim. Smile

Olmus hayırlı olsun.
Sanırım nick'i "copy-paste" yapınca çalışmıyor. Nick'i yazarsanız sorun yok Smile
Geldi. Allah gariban kulunu sevindirmek için önce hırkasını kaybettirir sonra da buldururmuş. Ona benzedik Smile
(23/09/2016, Saat: 00:09)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geldi. Allah gariban kulunu sevindirmek için önce hırkasını kaybettirir sonra da buldururmuş. Ona benzedik Smile

Az önceki ilk denememde sizin nick'i copy-paste yapmıştım. Sanırım ondan olmadı.
Üşenmeyip nick'i yazınca geldi Smile
(23/09/2016, Saat: 00:11)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Az önceki ilk denememde sizin nick'i copy-paste yapmıştım. Sanırım ondan olmadı.
Üşenmeyip nick'i yazınca geldi Smile

@msakalli teşekkür ederim komşum, gariban bir kulu sevindirdiniz Smile

@BigHillMe üstad elinize sağlık Smile
(22/09/2016, Saat: 23:58)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf
@zeman
@dikdik_s

@Nani Kuş
'' the member you have mentioned cannot be reached at he moment please try again later ''
Tongue Big Grin Big Grin
(22/09/2016, Saat: 23:39)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu başlığını görünce ' nooluyoruz ya, şaka yollu etnik köken için başlık mı açılıyor' diye bir an ürperdim..

@Men-SupSmileSmileSmileSmileSmile Çok ince görmüşsünüz hocam. :SmileSmileSmileSmileSmile
(23/09/2016, Saat: 11:53)izbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Men-SupSmileSmileSmileSmileSmile Çok ince görmüşsünüz hocam. :SmileSmileSmileSmileSmile
Forum'daki ince insanlardan etkilendik..bu inceliğin ve saygı ortamının korunması bizim forumu ayrı kılıyor..

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Nick Name Değişikliği Niko 10 8,181 08/06/2017, Saat: 12:30
Son Yorum: Niko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: