@nick fonksiyonunun çalışmaması hk.
@msakalli sorun yok gibi duruyor
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(19/10/2016, Saat: 15:10)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli sorun yok gibi duruyor

Bana bazen uyarı geliyor bazen gelmiyor. Büyük ihtimalle sorun benimle ilgili. İlginiz için teşekkürler.
@msakalli
ben neden etiketleyemiyorum Sad yazı şeklinde gidiyor hep etiketlemek istediğim kişiler

aa oldu galiba Big Grin

@bighillme
ilk mesajı gönderdiğim zaman etiketsiz gibi normal siyah yazı şeklinde gidiyor, sayfayı yenilediğim zaman yazdığım nick etiketlenmiş oluyor.
(29/03/2017, Saat: 14:20)Scorpion Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli
ben neden etiketleyemiyorum Sad yazı şeklinde gidiyor hep etiketlemek istediğim kişiler

aa oldu galiba Big Grin

@bighillme
ilk mesajı gönderdiğim zaman etiketsiz gibi normal siyah yazı şeklinde gidiyor, sayfayı yenilediğim zaman yazdığım nick etiketlenmiş oluyor.

Olmuş, merak etmeyin Smile
Aynı mesaj içinde bazen çalışıp bazen çalışmayabiliyor bu fonksiyon. Mesela şu mesajda da yaşanmış; http://www.geltir.com/showthread.php?tid...#pid195386
Hiç bilmiyorum ki
@krub sadece denemek istedim Smile

edit: çalışmış belki denk gelmiştir ben de ilk defa kullandım Smile
Bu etiketlemenin amacı yok gibi bir şey. Normalde etiketlenince üyeye belirtilen konudan, belirtilen zamanda, belirtilen üye tatafından sizden bahsedildi tarzında bir bildirim gitmesi lazım. Bazen birileri mesajımı alıntılıyor ya da nickimi etiketliyor ama benim haberim olmuyor. Konuya ne zaman bir daha denk gelir bakarsam, o zaman fark ediyorum.

Kısacası şu etiketlenince, alıntılanınca bildirim gelsin. Hatta gelmişken yorumları beğenme özelliği de gelsin ve ona da ayriyetten bildirim gelsin.

Adminlerden ricam bu yönde... Smile
@emiriko evet çalışmış orada Smile
Hiç bilmiyorum ki
(07/06/2018, Saat: 12:40)krub Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı mesaj içinde bazen çalışıp bazen çalışmayabiliyor bu fonksiyon. Mesela şu mesajda da yaşanmış; http://www.geltir.com/showthread.php?tid...#pid195386

Kullanıcı adının mavi olması, sistemin yaptığı bir şey. @BigHillMe üstat mavi olanlar tapatalk kullanan üyelerde oluyor demişti. Bir üyemiz, yazdığı bir mesajda benden @ kullanarak bahsettiğinde, kullanıcı adımdaki c harfini ç harfi kullanarak yazdı, hatta sistem onu mavi bile yapmamış ama o bahsetmenin uyarısını telefonuma aldım ben.

(07/06/2018, Saat: 12:53)ziyanınjileti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu etiketlemenin amacı yok gibi bir şey. Normalde etiketlenince üyeye belirtilen konudan, belirtilen zamanda, belirtilen üye tatafından sizden bahsedildi tarzında bir bildirim gitmesi lazım. Bazen birileri mesajımı alıntılıyor ya da nickimi etiketliyor ama benim haberim olmuyor. Konuya ne zaman bir daha denk gelir bakarsam, o zaman fark ediyorum.

Kısacası şu etiketlenince, alıntılanınca bildirim gelsin. Hatta gelmişken yorumları beğenme özelliği de gelsin ve ona da ayriyetten bildirim gelsin.

Adminlerden ricam bu yönde... Smile

Normalde olması lazım. Sizin bildirim veya uygulama ayarlarında bir sorun olabilir mi acep?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
(10/06/2018, Saat: 03:41)onurcakmak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kullanıcı adının mavi olması, sistemin yaptığı bir şey. @BigHillMe üstat mavi olanlar tapatalk kullanan üyelerde oluyor demişti. Bir üyemiz, yazdığı bir mesajda benden @ kullanarak bahsettiğinde, kullanıcı adımdaki c harfini ç harfi kullanarak yazdı, hatta sistem onu mavi bile yapmamış ama o bahsetmenin uyarısını telefonuma aldım ben.

Normalde olması lazım. Sizin bildirim veya uygulama ayarlarında bir sorun olabilir mi acep?

Ben tapatalk ile mesaj göndermiyorum, onu belirteyim. Ama bugüne kadar özel mesaj bildirimi gibi bahsedilme bildirimi vs. almadım. Belki tapatalk kullananlarda bildirim geliyordur ama normal PC üzerinden bir bildirim almadım. Hatta telefonun normal tarayıcı üzerinden (Google Chrome) giriş yaptığım zamanda bir bildirim hiç almadım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Nick Name Değişikliği Niko 10 8,179 08/06/2017, Saat: 12:30
Son Yorum: Niko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: