@nick fonksiyonunun çalışmaması hk.
"Konuyu Takip Et" butonu da işlevsiz ne yazık ki.
@ziyanınjileti @fearofatg @onurcakmak vs vs
Bende neden olmuyor? Smile

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Edit: 2 tanesi olmuş. Biraz önce @starex hocama yazdım çalışmadı.

@ziyanınjileti hala çalışmıyor..
Arkadaslar ben bazen @ismi yazdıktan sonra bosluk bırakmadan alt satıra gecince olmuyor, bosluk bırakmanın sanki etkisi var gibi geldi ama bilemiyorum.
(31/08/2018, Saat: 21:05)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar ben bazen @ismi yazdıktan sonra bosluk bırakmadan alt satıra gecince olmuyor bazen, bosluk bırakmanın sanki etkisi var gibi geldi ama bilemiyorum.
Ben henüz tam çözemedim hocam. @dikdik_s şeklinde de deneyelim bakalım. Şu an başaramadığım @ziyanınjileti var Burak hocamı etiketleyemiyorum. @ziyaninjileti denesem de farklı yazmış oluyorum. Türkçe karakterle de alakası var mı acaba?

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.
ne yazıkki etiketleme fonksiyonu Türkçe karakterlerde çalışmıyor

kullanıcı adlarında Türkçe karakter kullanımı mümükün değilken
üyelerimizin ısrarı ile açmıştık o da bu soruna neden olmuştu
her müdahale arkasından bir çok zincirleme sorun getirdiği için
her temenni yerine getirilmiyor

haftasonu vakit bulabilirsem bu fonksiyonu Türkçe karakterleride tanır hale getirmeye çalışacağım
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(10/06/2018, Saat: 11:09)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Konuyu Takip Et" butonu da işlevsiz ne yazık ki.

@sfenks
takibe aldığınız konuları
Kullanıcı Kontrol Paneli > Takip Edilen Konular yolundan görebilirsiniz
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(12/09/2018, Saat: 12:11)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @sfenks
takibe aldığınız konuları
Kullanıcı Kontrol Paneli > Takip Edilen Konular yolundan görebilirsiniz

Farklı forumlarda anasayfa sağ üst köşesinde falan takip edilen konulara yorum yapıldığında bildirim oluyor. O beklentideydim.
(12/09/2018, Saat: 18:02)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Farklı forumlarda anasayfa sağ üst köşesinde falan takip edilen konulara yorum yapıldığında bildirim oluyor. O beklentideydim.
Yanlış anlamadıysam burada da var o. Abone olunca düzenli bildirim geliyor..

(12/09/2018, Saat: 18:08)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış anlamadıysam burada da var o. Abone olunca düzenli bildirim geliyor..

E-posta bildirimi ve öm bildirimi çalışıyor. Ama ana sayfada bildirime şahit olmadım Big Grin
(12/09/2018, Saat: 18:27)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: E-posta bildirimi ve öm bildirimi çalışıyor. Ama ana sayfada bildirime şahit olmadım Big Grin
Şu an şu mesajı attığınız için bana bildirim geldi mesela Smile Belki ayarlarla ilgili bir durumdur?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Exclamation Nick Name Değişikliği Niko 10 8,172 08/06/2017, Saat: 12:30
Son Yorum: Niko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: