Biley Ustası
Taşkın abi yeterince açıklamış durumu, ben ücret mevzusunda bir şey söylemek istiyorum, bu isi profesyonel olarak yapan kimseye niye para aldın diye soramam. Çünkü mesai harcanan bir iş, mesela ayda bir cumartesi günümü arkadaşların usturaları için harciyorum. Bir usturanin bilenmesi en iyi ihtimalle 1 saat, eğer yapısı vs bozulduysa onu da düzeltmeye kalkarsanız tüm gün uğraştırir. Çok kere basıma geldi, yapmamaya söz versem de dayanamayıp yardım etmeye çalışıyorum forumdaslara. İşin arkadaşlık boyutu daha önemli hepimiz için ama bu işi iş olarak yapan kişilere saygım sonsuz, dikdik_s söylemek istediklerini de anlıyorum bu sebeple.

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(10/10/2016, Saat: 19:12)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Taşkın abi yeterince açıklamış durumu, ben ücret mevzusunda bir şey söylemek istiyorum, bu isi profesyonel olarak yapan kimseye niye para aldın diye soramam. Çünkü mesai harcanan bir iş, mesela ayda bir cumartesi günümü arkadaşların usturaları için harciyorum. Bir usturanin bilenmesi en iyi ihtimalle 1 saat, eğer yapısı vs bozulduysa onu da düzeltmeye kalkarsanız tüm gün uğraştırir. Çok kere basıma geldi, yapmamaya söz versem de dayanamayıp yardım etmeye çalışıyorum forumdaslara. İşin arkadaşlık boyutu daha önemli hepimiz için ama bu işi iş olarak yapan kişilere saygım sonsuz, dikdik_s söylemek istediklerini de anlıyorum bu sebeple.

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi ben kendimi pek ifade edemedim, biraz basım karısık bu aralar. Yanlıs anlasılmamayı umuyorum. Severek zevk alarak yapan elbet yapsın kim ne der. Ama ayrıca ucreti karsılıgında bu isi yapan isinin ehli insanlarında olması lazım. Hep rica ile olmaz demek istemistim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  72 Yaşında Ustura Ustası manuple 5 3,254 15/08/2018, Saat: 11:10
Son Yorum: manuple

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: