E bay dan alışveriş
(20/10/2016, Saat: 00:58)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paypal Türkiye'den çıktıktan sonra, hiç Ebay dan alışveriş yapmadım. Ebay da satıcıların neredeyse hepsi paypal istiyor diye hiç bakmadım ama almak istediğim bazı şeyler çıktı. Bu durumu aşmak için neler yapılabilir, bildiğiniz bir yeni metod varsa paylaşırsanız sevinirim

selam
bende aynı konudan şikayetciydim. sitelerin birinde pay.drnstore.com adresini buldum. ilgiliyle konustum. uzun suredir yurtdısı işlemlerimi onunla yapıyorum. %0.8 komisyon alıyor. bedava. ilgilenirsen bi bak.
(20/10/2016, Saat: 00:58)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paypal Türkiye'den çıktıktan sonra, hiç Ebay dan alışveriş yapmadım. Ebay da satıcıların neredeyse hepsi paypal istiyor diye hiç bakmadım ama almak istediğim bazı şeyler çıktı. Bu durumu aşmak için neler yapılabilir, bildiğiniz bir yeni metod varsa paylaşırsanız sevinirim

Ben bir süredir Paypal'i Entropay'den aldığım yabancı kredi kartı ile kullanıyorum. Entropay bir sanal kredi kartı sitesi. Kredi kartına para yüklemek için %5 komisyon alıyorlar. Bundan sonra bu kredi kartı ile Paypal'de hesap açabiliyorsunuz. PayPal adresimiz yabancı bir adres oluyor ama EBay'de tanımlı adres bilgisi esas alındığı için bir sıkıntı olmuyor. Sitede birkaç seviye üyelik var. Fatura, kimlik vb bilgileri entropay'e verirseniz limitsiz yükleme yapılabiliyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni Vergimiz Hayırlı olsun: Yurtdışı Alışveriş Stopaj Vergisi izbe 35 20,250 18/12/2017, Saat: 19:30
Son Yorum: FurkanY
Question Kredi Kartı olmadan Yurt dışı alışveriş yapılabilir mi? flame2013 8 10,606 10/07/2014, Saat: 20:58
Son Yorum: zorba58

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: