Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız?
Kendime yılbaşı hediyesi aldım. Amazon.de 'den puro saklama kutusu.
HitCigars 'tan purolarım da geldi. Değmeyin keyfime artık  Smile  İyi seneler.

s2eas6.jpg
Çok şık duruyor @msakalli hocam, güle güle kullanın. Bir ara, uzun süre önce benim de merakım vardı. Humidor mu deniyordu o kutulara? Nem dengeleyici gibi özellikleri vardı yanlış hatırlamıyorsam?
(31/12/2016, Saat: 13:49)Lorenzo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok şık duruyor @msakalli hocam, güle güle kullanın.  Bir ara, uzun süre önce benim de merakım vardı. Humidor mu deniyordu o kutulara? Nem dengeleyici gibi özellikleri vardı yanlış hatırlamıyorsam?

Teşekkür ederim komşum. Evet, humidor deniyor. Puroların uygun nem oranında saklanmasını sağlıyor. Daha önce birkaç kez aldığım puroları kurutunca böyle bir ürün almak şart oldu. İyi seneler.
Photo 
Netteki indirimler yüzünden kendimi tutamadım.

dc8zgn.jpg
@msakallı
Abi biliyorsunda, humidor olmasa bile nemi saglayan mendiller var, puro dukkanlarında bulabilirsin, tasırken veya gecici seyehat esnasında kullanılabilir.

@kalantorxl
Kitaplarınız hayırlı olsun iyi okumalar komsu.
(02/01/2017, Saat: 12:54)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakallı
Abi biliyorsunda, humidor olmasa bile nemi saglayan mendiller var, puro dukkanlarında bulabilirsin, tasırken veya gecici seyehat esnasında kullanılabilir.

Sanırım Boveda 'lardan bahsediyorsunuz. Aslına bakarsan komşum, humidor'un çok ta gerekli olmadığını puro konusunda Türkiye'nin bir nevi "Geltir" i olan forumdan öğrendim  Smile (Tabi bunu humidor'u aldıktan sonra öğrenmem ilginç oldu Big Grin ) Neyse ki çok para vermedim. Puroları saklamak için kaliteli, hava geçirmeyen plastik kaplar ve kilitli poşetler ile boveda 'lar yeterli oluyormuş. Kutular, puroları ideal koşullarda saklamanın yanı sıra yıllandırma ve tabi ki sunum/görsellik için diyorlar.

Bu arada yazmadan geçemeyeceğim. Sizin e-sigara nasıl bilmiyorum ama puro forumunun acayip katı kuralları var. Bizim forum cennetmiş cennet  Smile
(02/01/2017, Saat: 14:35)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada yazmadan geçemeyeceğim. Sizin e-sigara nasıl bilmiyorum ama puro forumunun acayip katı kuralları var. Bizim forum cennetmiş cennet  Smile

Adamlar "sigara daha iyiymiş komşular, ne öyle humidor mumidor filan, her pakette taze 20 keyif" diyenin adresine gidip kafasına humidor ekliyorlarmış misal.

Oysaki biz kartuş nimettir diyenlere sakin sakin cevap veriyoruz geltir'de Smile
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(02/01/2017, Saat: 15:05)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Adamlar "sigara daha iyiymiş komşular, ne öyle humidor mumidor filan, her pakette taze 20 keyif" diyenin adresine gidip kafasına humidor ekliyorlarmış misal.

Oysaki biz kartuş nimettir diyenlere sakin sakin cevap veriyoruz geltir'de Smile

Komşum, buradan iyi olmasın, seviyeli, saygılı ve kaliteli bir ortam. Ancak, değişik kuralları var. Belki ben çok forum üyesi olan birisi değilim, bu nedenle bana öyle gelmiştir. Örneğin;
Mesaj sayınıza göre belirli başlıklara girebiliyorsunuz, kendi yüzünüzü gösteren avatar kullanmak, yaşadığınız yer ve yaş bilginizi profilinize yazmak zorundasınız, belirli bir süre aktif olmazsanız üyeliğiniz siliniyor, katılımcı olacaksınız ama anlamlı mesajlar yazarak, tanışma başlığımdan bazı kelimeleri silmişler (Amazon gibi, HitCigars gibi) vs. vs. vs.
(02/01/2017, Saat: 15:26)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, buradan iyi olmasın, seviyeli, saygılı ve kaliteli bir ortam. Ancak, değişik kuralları var. Belki ben çok forum üyesi olan birisi değilim, bu nedenle bana öyle gelmiştir. Örneğin;
Mesaj sayınıza göre belirli başlıklara girebiliyorsunuz, kendi yüzünüzü gösteren avatar kullanmak, yaşadığınız yer ve yaş bilginizi profilinize yazmak zorundasınız, belirli bir süre aktif olmazsanız üyeliğiniz siliniyor, katılımcı olacaksınız ama anlamlı mesajlar yazarak, tanışma başlığımdan bazı kelimeleri silmişler (Amazon gibi, HitCigars gibi) vs. vs. vs.

Hakikaten sertmiş kuralları.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
b54cdbcaaa41d8725fcd9002d2fbf758.jpg Döndüğüm belli olsun di mi ama

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Enstrüman çalan geleneksel tıraş üyeleri rewolwer_ 49 41,660 17/10/2023, Saat: 00:05
Son Yorum: ohtararan
Thumbs Up Askerlikte Tıraş Nükleer 114 41,942 19/05/2021, Saat: 00:08
Son Yorum: Fenotip
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,799 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Uçakta kabin bagajında tıraş aleti taşınabiliyor mu? ismailinbiri 24 16,729 02/05/2020, Saat: 14:38
Son Yorum: blueshadov
Information Geleneksel tıraş gerçekten iyi mi,bilmiyoruz. ahraz 24 14,002 16/02/2018, Saat: 02:45
Son Yorum: arbenar
  Neden Tıraş Kreminden / Köpüğünden Slime Yapıyorlar aliyuksel 2 3,188 09/04/2017, Saat: 10:46
Son Yorum: aliyuksel
  Yurt dışı Para Çekme İşlemi ohtararan 4 6,491 02/03/2016, Saat: 16:19
Son Yorum: mancho
Question Kredi Kartı olmadan Yurt dışı alışveriş yapılabilir mi? flame2013 8 10,616 10/07/2014, Saat: 20:58
Son Yorum: zorba58
  Gündem dışı:Kanarya aminoasid 22 21,076 28/03/2014, Saat: 02:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Geleneksel Tıraş forumunun reklamı ilkerxxx 6 11,799 09/10/2013, Saat: 21:46
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: