Tıraş Dışı En Son Ne Aldınız?
(29/07/2019, Saat: 16:45)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok değişik bir ürünmüş, internette görüyoruz böyle ürünleri ama güvenemiyorum nedense. Olumlu yorum yapmanız önyargımı kırdı gibi. Kullandıkça tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Güle güle kullanın komşum.
Komşum bende de eufy robovac11 var 1 yılı geçti, sürekli kullanıyoruz. Evimizde kedimiz vat. Her gün iyiki almışız diyoruz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@mannyyak @oozturk

Arkadaslar, yurt dısında kullananı cok var, benim merak ettigim, bu robot supurgelerin bir emisi varmı, yoksa bunlar sensorlu ve akıllı zamanın gırgırları mıdır?
20awcps.jpg

Yurtdısı siparisten bu zamanda cekinen dostlar benzer urunler burda da denk geliyor kampanyalarda.
https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-robot...gJyQ_D_BwE
Tişikkirlir Sipirmin.
Çekiş günü gayet iy, toz hazinesini her açtığımda hala şaşırıyorum ki bendeki eufy, en iyisi deği. tam bir f/p canavarı. Evinizde kablolar ortada değilse kesinlikle tavsiye ederim. Xiomi, irobot, lg, miele, dyson gibi markaların çok daha gelişmiş teknolojiye sahip aletleri var.

Makinalar ince oldugu icin, cekisi nasıl yapıyorlar merak ettim. Klimalar gibi icinde minnacık cross fanmı var acep?
sfzfhg.jpg

Edit: Anladıgım bilgisayar fanı gibi kucucuk salyangoz tarzı emis fanı varmıs bilginize. Aslında supurge ve mekanik anlamında oyuncak gibi makinalar ama sensor elektronik vs. sistemleri daha karmasık.
15hoozt.jpg
Tişikkirlir Sipirmin.
Mekanik kısmına hakim değilim lakin pratikte kıl, tüy, toz toprak ne varsa topluyor birde hepa11 filtreli yanılmıyosam. 1400lira gibi bi paraya aldım yaklaşık 1 sene olacak.

Kitapyurdu sitesinden gelen siparişlerim..acafeb8605ae721d78eabba867d635de.jpg

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
@ahbap komşum keyifli okumalar kitaplarınızın hepsi birbirinden güzel özellikle Kayıp Zamanın İzinde toplam 7 ciltlik kitabı, Joyce un Ulysses ve Musil in Niteliksiz Adam ı ile beraber modern tarihin en güzel edebi eserleri olarak kabul edilmişler. Siz de ilk cildinden başlamışsınız benimde okuma listemde olan kitaplar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(29/07/2019, Saat: 21:46)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mannyyak @oozturk

Arkadaslar, yurt dısında kullananı cok var, benim merak ettigim, bu robot supurgelerin bir emisi varmı, yoksa bunlar sensorlu ve akıllı zamanın gırgırları mıdır?
20awcps.jpg

Yurtdısı siparisten bu zamanda cekinen dostlar benzer urunler burda da denk geliyor kampanyalarda.
https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-robot...gJyQ_D_BwE

Komşum burda linkte paylaştığınız ürün xiaomi nin 1. nesil robot süpürgesi fiyat olarak daha uygun bir süpürge aliexpreste 1250 gibi bir fiyatı var.Benim aldığım roborock s50 2.nesil ürün.Neden bunu tercih ettin dersen yaptığım araştırma sonucu halı performansının daha iyi olduğu ve emiş gücü 2000pa ayrıca mop özelliği var.Bizim evimizde kedi olduğu dyson animal pro süpürge almıştım.Fakat hergün evi süpürmek çok yorucu bir iş.Bu makinayı kullanmaya başladığımdan beri normal süpürgeyi daha çalıştırmadım.Alalı sekiz gün oldu.Çünkü gerçekten gerek görmedim.O yüzden tavsiye ettim.Gerçi dyson süpürgeyi çalıştırsam kesinlikle baya bir toz ve tüy toplar eminim ama bu robot süpürge geçtiği yerlerde gözle görülür bi toz bırakmıyor.

(29/07/2019, Saat: 16:45)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok değişik bir ürünmüş, internette görüyoruz böyle ürünleri ama güvenemiyorum nedense. Olumlu yorum yapmanız önyargımı kırdı gibi. Kullandıkça tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Güle güle kullanın komşum.

Teşekkür ederim komşum. Şu an için gercekten memnunum.Kullandıkça tecrübelerimi aktarırım.
Mantık sizi A’dan B’ye götürür. Geleneksel tıraş ise her yere.
@mannyyak

Dostum cihazlar hakkında haberim var ama detaylı bir arastırmam veya bilgim yok. Simdilik uzaktan begenerek seyrediyorum. Hani kucumsuyormusum gibi yanlıs anlasılmasın, teknik olarak aslında basit makinalar manasında demistim. Talep arttıkca bunların fiyatlarının dusecegine ve cogu evde kendilerine yer bulacaklarına inanıyorum. Omrumuz olursa insallah goruruz hep beraber. Zevkle kullanmanız dilegimle.
Tişikkirlir Sipirmin.
@ahbap komşum keyifli okumalar dilerim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Enstrüman çalan geleneksel tıraş üyeleri rewolwer_ 49 41,035 17/10/2023, Saat: 00:05
Son Yorum: ohtararan
Thumbs Up Askerlikte Tıraş Nükleer 114 40,771 19/05/2021, Saat: 00:08
Son Yorum: Fenotip
Wink Tıraş Dışı İndirim, Fırsat, Kupon veya Hediye-İndirim Çekleri 3RD1 25 13,552 14/05/2020, Saat: 18:45
Son Yorum: 3RD1
  Uçakta kabin bagajında tıraş aleti taşınabiliyor mu? ismailinbiri 24 16,052 02/05/2020, Saat: 14:38
Son Yorum: blueshadov
Information Geleneksel tıraş gerçekten iyi mi,bilmiyoruz. ahraz 24 13,811 16/02/2018, Saat: 02:45
Son Yorum: arbenar
  Neden Tıraş Kreminden / Köpüğünden Slime Yapıyorlar aliyuksel 2 3,171 09/04/2017, Saat: 10:46
Son Yorum: aliyuksel
  Yurt dışı Para Çekme İşlemi ohtararan 4 6,445 02/03/2016, Saat: 16:19
Son Yorum: mancho
Question Kredi Kartı olmadan Yurt dışı alışveriş yapılabilir mi? flame2013 8 10,540 10/07/2014, Saat: 20:58
Son Yorum: zorba58
  Gündem dışı:Kanarya aminoasid 22 20,902 28/03/2014, Saat: 02:01
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Geleneksel Tıraş forumunun reklamı ilkerxxx 6 11,733 09/10/2013, Saat: 21:46
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: