Jilet fırça nereden hangi ürünü almalıyım
Forumu uzun zamandır takip ediyorum bende geleneksel tıraşa Geçmek istiyorum Başlangıç için hangi ürünleri tavsiye edersiniz hangi siteden almalıyım
Selamlar, öncelikle hoşgeldiniz.

Yanlış anlamanızı istemem, niyetim kırmak değil sizi ama forumu uzun zamandır takip ediyorsanız şayet bu sorulara cevap veriyor olmanız gerekmez mi ?

Yine de standart belirteyim

Merkur 34C / Muhle R89
Semogue Domuz / Tipsoft Porsuk
Permasharp/Derby/Shark/Rapira vs.
Proraso Sabun
Proraso AS
www.BarbarosRazors.com

Geleneksel traşa bende yeni geçtim sayılır, benim neyim eksik,, bende tavsiye edeyim.
Ayarlı Merkur Progress.
Perma Sharp jilet, bu az keskin gelirse Feather,, çok keskin gelirse Astra jilet.
Semouge 620 fırça, (15-20 kullanım ve tam kurutmadan sonra yumuşamaya başlayacak)
Proraso Pre/After Shave merhem ve Sabun, benim tercihim sandalwood, mentol sevmiyorum.
Proraso AS veya eski berber dükkanı gibi kokmak isterseniz Pinaud Clubman.
Zaza Alum blok

Hepsini extrashaving comdan Mustafa beyden alabilirsiniz. (Memnun müşterisi olmaktan başka ticari ilişkim yokttur)
Başarılar, iyi günler.
--
Chubby 2 almayacağım, Chubby 2 almayacağım, almayacağıım, alma..........
İmpa Ticaret yani extrashaving.com

Hosgeldiniz.
(07/11/2016, Saat: 20:07)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yanlış anlamanızı istemem, niyetim kırmak değil sizi ama forumu uzun zamandır takip ediyorsanız şayet bu sorulara cevap veriyor olmanız gerekmez mi ?

Yeni uyemizi tenzih ederim. Banlanan eski uyelerimiz surekli yeni nicklerle uyelik aciyorlar. kime cevap yazdigimiz belli olmuyor. Tanisma bolumunde bir konu acip kendinizi tanitirsaniz memnun oluruz.
Hoşgeldiniz doğru adrestesiniz..

Bende size Merkur progressi öneriyorum ayrıca İmpa Ticaret Mustafa Gönen Beyi ziyaret edin derim hem çeşit hemde önerilerinden yararlanırsınız..
Ayrıca Extrashaving sitesinden görsel ve fiyatlarlarla ilgili bilgi sahibi olursunuz..
Keyifli tıraşlar

Yorumlarınız için teşekkürler bir an önce almak istediğimden konu açtım hemen kararsız kaldım şunu mu bunu mu alsam bir de piyasada çok sahte ürün varmış onları da Alıp soğumak istemedim Tanışma Bölümü'nde kendimi tanıtmalıyım Haklısınız
Hoş geldiniz. Forumu okumaya devam edin, başlangıç için hangi ürünleri alabileceğinizi kendiniz de bulabilirsiniz. Keyifli tıraşlar dilerim.

Ürünleri aynı zamanda forum üyesi de olan İmpa Ticaretten temin edebilirsiniz. Mustafa Bey size yardımcı olacaktır.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7079

Ayrıca forumun 2. el bölümünden de istifade edebilirsiniz.
Hoşgeldiniz, sıhhatler olsun Smile
Dünyayı görüşüne göredir, insanın dünya görüşü. Maddeci için, gözyaşı tuzlu su, kalp ise kan pompasıdır...
Hoş geldiniz komşum. İmpa ticaretten alışveriş yaparsanız kesinlikle sahte ürünle karsilasmazsiniz tavsiye ederim. Keyifli tıraşlar dilerim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fırça Warehouse 0 1,113 02/09/2021, Saat: 03:31
Son Yorum: Warehouse
  Merhabalar, fırça tavsiyesi kerimguner 16 5,242 15/05/2020, Saat: 14:09
Son Yorum: Nazikas
Big Grin Bir elinde Fırça, Bir elinde Cella ; Umurunda mı dünya … Pachadeparis 21 7,004 14/12/2017, Saat: 15:03
Son Yorum: FurkanErdem
  Geleneksel Tıraşa Hangi Makine ile Başlanmalı? Okyanus 12 6,398 16/08/2016, Saat: 00:19
Son Yorum: mustafae
  Tıraş aleti ve fırça önerileriniz ratapan 12 6,732 20/06/2016, Saat: 01:35
Son Yorum: ratapan
  Yeni başlayan için jilet seçimi mustafayazar 24 24,593 21/03/2016, Saat: 10:58
Son Yorum: agatam
  Yeni Başlayacak Olana Jilet Tavsiyesi gravesgel 10 9,067 27/12/2015, Saat: 03:00
Son Yorum: ooppss
  Kolayca Bulabilinecek Uygun Fiyatlı Fırça Tavsiyesi Bom947 17 12,369 01/07/2015, Saat: 08:59
Son Yorum: ckeskin
  Fırça tavsiyesi waveshave 27 24,634 05/06/2015, Saat: 22:19
Son Yorum: waveshave
Photo ACİLL old spice traş kremi nereden alabiliriz? alimutlu43 10 13,757 11/05/2015, Saat: 17:54
Son Yorum: alimutlu43

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: