Merhabalar dostlar
Smile 
Merhabalar arkadaşlar adım Tarık 23 yaşındayım Ankarada yaşıyorum.Öğrenciyim

Forumla tanışmam yüzümdeki tahrişler yanmalar kesiler yüzünden internetden alternatif yöntemler araştırırken tanıştım. Forumdaki konular yazılar
okudukça setleri gördükçe baya merakım uyandı ve başlangıç olarak deneme amaçlı ve şuan ki durumum yettiğince başlangıç seti oluşturdum kendime
ve ilk tıraşımda hazırlıkları olsun kesimi olsun inanılmaz keyif aldım ilk rimei kullandım baya bi tahriş ettim yüzümü sanırım kartuşlulardan alışkanlık bastırdım.
Ws ise 2-3 tane kesikler attım favorim rimei Big Grin şu sıralar işsizim sakal bırakmak istiyorum ama zor duruyorum tıraş olmamak için öncesinde hergün nefret ederek tıraş olurken Rolleyes

vZkgER.jpg
@Tarık komşum hoşğeldiniz çok güzel seçimler sizi üzmez hepimiz bunlara benzer setlerle başladık hem forumu okuduk hem traş olduk keyiflice bir de bakmışsız setler büyümüş
Tez zamanda okulu başarılı bir şekilde bitirip gönlünüzdeki işe sahip olmanız dilerim .
@Nani Kuş hoş buldum teşekkürler öyle olucak gibi bi kere o jiletin tadına baktık artık Big Grin
Hoşgeldiniz Tarık bey. Öğrenci usulü, cici bir set olmuş, siz de güzelce dizmişsiniz, görünce hoşuma gitti. Keyifli tıraşlar dilerim.

Rimei alet benim yeni başlayanlara önermeyi sevdiğim bir tıraş aleti, sizin de severek kullandığınızı okuduğuma sevindim. Wilkinson dar açısıyla ve fazla mild yapısıyla bence acemiye uygun bir tıraş aleti değil benim görüşümce.

Sakal son dönemlerde çok popüler olsa da, tıraşlı olmaya özen göstermeniz doğru bir seçim. Beraberinde saç tıraşınıza ve giyiminize da özen gösterirseniz, karşısındakine güven veren bir duruşunuz olur.

Tekrar hoşlediniz
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Hoşbuldum @onurcakmak bey beğendiğinize sevindim bencede kesinlikle rimei diyorum. Popüler evet yakışıyoda uygun uzunluktaki sakal bazılarına benim görüşüm.

Zaten saçıma kıyafetime özen gösteren birisi olarak bu kadar güzel tahrişsiz pürüzsüz tıraş olmak ve losyonlar vs. insana kendini daha iyi bakımlı hissetiriyor.

saç bakımı konusundada kendi deneyimlerimden paylaşımda bulunabilirim isterseniz sprey, wax, fön suyu, fön makinesi gibi hoş buldum tekrardan
Hoş geldiniz. Başlangıç için güzel bir set edinmişsiniz. Zaten önemli olan bu işe gönül vermek, özenmek ve doğru teknik, gerisi teferruat. Umarım gönlünüzce bir iş bulur ve bu keyfi bir hobiye dönüştürürsünüz.
@msakalli hoşbuldum teşekkür ederim. Kesinlikle katılıyorum dediklerinize. Çok sağolun güzel dilekleriniz içinde. Şimdiden hobi olarak bakmaya başladım bile zaten Smile
Hoşgeldiniz Tarık komşum, keyifli bir set yapmışsınız. WS classic benim ilk tıraş aletim hala saklarım nedense sap ve tutuşu hala hoşuma gider.. siz bir adım ilerde başlamışsınız. Tıraşlı bakımlı bir duruş her zaman bir adım ilerdedir..Keyifli tıraşlar

hoşbuldum @tahir WS güzel tutuşu hissiyatı ama çok yumuşak geldi bana körelmiş kartuşlar gibi kesmiyor gibi geldi. Ama rimei'nin o agresifliği Turbo beslemeli atmosferik bir motor gibi hareketi verdimi tutamıyorsunuz akıp gidiyor Big Grin
Hoşgeldiniz ws yi elden çıkarmayın. İleride çok seveceğinizi düşünüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 639 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,673 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 680 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 672 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,205 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk