n11.com 11.11 kampanyası
Nası anladım abi kydex diyince, haydi hayırlı olsun, guzel biseyler cıkarman dilegiyle. Onun kenarlara donmek icin zımba setide vardır kydex yazında cıkar o na da bak derim.

N11 kampanyasını bildirdiginiz icin tesekkurler komsular. Denk gelmisken bir tane bluetooth kulaklık caktım.
rc0lrq.jpg
3 tane ürün almıştım,2 si aynı firma 1 tanesi başka bir firma. Maalesef aldığım 2 ürünü satan firma zamanında kargolama yapmadı.Nezaketen bir geri dönüş bile yok.Yanlış anlaşılmamak adına ismini paylaşmayacağım lakin satış ve yorumlara göre değerlendirdiğimde güvenilir gibi duruyordu( daha önce hiç bir alışverişim olmadı bu firmadan ) Sadece üzüntüm geldiklerinde incelemelerini yapacaktım.Yanarım yanarım,ona yanarım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Mesaj attım ve mesajıma döndüler.Bugün de stokta olmayan bir ürünün n11deki teknik bir arıza sebebiyle stokta göründüğünü söylediler,aldığım ürün yerine başka bir ürün göndermek istediklerini hatta bunun daha pahalı bir ürün olduğunu vesaire vesaire.Ülkemizde kozmetik,özellikle kokular ve parfüm konusunda "şu" diyebileceğimiz firma bulmak zor.Buna gerçekten üzülüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: