Sakal yonu kanseri
Selamlar herkese

Bende bircok turk insaninin oldugu gibi sakallarimin rastgele asagi yukari capraz vs. cikmasindan sikayetciyim. .Cikis yonune almak isterseniz her cm'de yonler degistigi icin tras olmak imkansiza yakin. asiri sert sakal yapisida tuzu biberi. kirpi gibi suratim var resmen.

Ilk baslarda kullan at jiletlerden dolayi tahris oluyor zannetim. Lakin geleneksel trasta cozum olmadi. Ancak bir berberin yuzumun etrafinda  akrobatik hareketler yapmasiyla tras olabiliyorum.

Yakin zamanda askere gidecegim. Bana yol gosterin Undecided

not: TR klavyem olmadigi icin yazim hatalarini affedin.

Tesekkurler.
(21/11/2016, Saat: 21:58)whitepeace Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar herkese

Bende bircok turk insaninin oldugu gibi sakallarimin rastgele asagi yukari capraz vs. cikmasindan sikayetciyim. .Cikis yonune almak isterseniz her cm'de yonler degistigi icin tras olmak imkansiza yakin. asiri sert sakal yapisida tuzu biberi. kirpi gibi suratim var resmen.

Ilk baslarda kullan at jiletlerden dolayi tahris oluyor zannetim. Lakin geleneksel trasta cozum olmadi. Ancak bir berberin yuzumun etrafinda  akrobatik hareketler yapmasiyla tras olabiliyorum.

Yakin zamanda askere gidecegim. Bana yol gosterin Undecided

not: TR klavyem olmadigi icin yazim hatalarini affedin.

Tesekkurler.
Hoşgeldiniz.
En yakın arkadaşlarımdan birini bu illet hastalıktan kaybetmiş biri olarak başlık beni rahatsız etti. Aramızda aynı sebepten ailesinden birini kaybetmiş olanlar veya bizzat bu hastalıkla mücadele edenler de olabilir.
İyi akşamlar
(21/11/2016, Saat: 22:12)Men-Sup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz.
En yakın arkadaşlarımdan birini bu illet hastalıktan kaybetmiş biri olarak başlık beni rahatsız etti. Aramızda aynı sebepten ailesinden birini kaybetmiş olanlar veya bizzat bu hastalıkla mücadele edenler de olabilir.
İyi akşamlar

Allah rahmet eylesin. Bende 2 amcami ve dedemi kaybettim. Pederde basliyor, Benimde en gec 20 senesi var. Lakin baslikta kullanilis amaci bariz olup kimseyi incitme amaci gutmedigi asikardir. Bunlar hayatin gercekleri ve her insanoglunun tadacagi seyler. Gunluk konusma dilindeki betimlemelere cok takilmayin derim.
Hoşgeldiniz .. Geleneksel tıraş ile ilgili tavsiye de bulunmak isterdim ancak askere gideceğinizi yazmışsınız malum askeriye de jilet veya ustura kabul olmaz .. Cilt hassasiyetinizi dikkate alarak mach 3 turbo tavsiye edebilirim ayrıca mach 3 turbo nun üstünde ki kayganlaştırıcı bandı bıçak ucu gibi bir şeyle çıkartarak tıraş olursanız hassas cildinize daha iyi geldiğini göreceksiniz .. Tıraş sonrası için de kolonya veya aftershave tarzı alkollü herhangi bir ürün kullanmayın özellikle kış mevsiminde askere gideceğiniz düşünülürse alkollü herhangi bir ürünün iyi gelmeyeceğini düşünüyorum ... Tıraş sonrası için balsam tarzı değil cildinizin yağ dengesine uygun eczanelerde satılan dermatolojik bir krem kullanmanızı tavsiye edebilirim .. Ayrıca hayırlı tezkereler dilerim .. Yaşım geçti ancak özellikle şu dönemde asker olmak isterdim ..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bölge bölge sakal dökülmeleri clausewitz 30 11,690 28/08/2023, Saat: 18:05
Son Yorum: simsek
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,324 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel tıraşın sakal yoğunluğuna etkisi. rewolwer_ 22 26,090 02/01/2022, Saat: 04:19
Son Yorum: tobaccoman
  Sakal çıkış yönü burakceetn 1 2,616 29/07/2021, Saat: 12:11
Son Yorum: yazark
  Sakal çıkış yönü burakceetn 1 1,610 14/07/2021, Saat: 12:33
Son Yorum: Berberbey
  Sakal çıkış yönü Haymatlos 1 1,537 27/06/2021, Saat: 23:37
Son Yorum: Murathan Kurt
  Hassas/Egzemalı cilt üzerinde Sert sakal var. Sert sabun kullanmak istiyorum Hexciter 20 8,794 14/05/2021, Saat: 12:55
Son Yorum: habaz
  Doktorlar Pandemiye karşı sakal ve bıyıkları kesmeyi öneriyor!!! Mustafa40 1 1,861 19/10/2020, Saat: 11:55
Son Yorum: Erdi
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 177,297 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Günlük sakal-tıraş süresi oguz han 41 20,120 08/06/2020, Saat: 20:44
Son Yorum: sudüşleri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: