Yılbaşı Hediye Organizasyonu 3 (2016-2017)
(13/12/2016, Saat: 09:16)mertk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ama ben sadece içine not konsun istemiştim. Kural bozmak gibi bir niyetim yoktu. İmpa üzerinden yollamıştım. Notu yanlışlıkla dışına yazdı sanırım Mustafa bey. Yine de özür diliyorum.
Saygılarımla

O zaman @impaticaret Mustafa Bey'e sesleniyorum. Aman dikkat. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(13/12/2016, Saat: 00:50)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kuralı siz değil de mertk bozmuş sanırım kimliğini belli ederek.

Arkadaşlar bir kere daha hatırlatayım. Lütfen kimliğinizi belli etmeyin. Başkasının adını kullanarak kargo yollatmaya çalışın veya direk İmpa üzerinden göndertin hediyenizi. Size gelen hediyeden kimin size hediye yolladığını anlarsanız da lütfen burada belirtmeyin. Tahminleri kolaylaştırmayın. Listeyi ben yılbaşı sabahı açıklayacağım.

Bu hususu istemeden de olsa atladığım için kendi adıma özür dilerim Sad
Yazışmalardan anladığım kadarıyla konuya şöyle bir açıklık getireyim yanlış anlaşılma olmasın diye.

Kargo eve geliyor ve eşim teslim alıyor. Kargo poşeti üzerinde gönderen impaticaret yazıyor. Eşim de kendi doğum tarihi civarına denk geldiği için benim habersiz sürpriz yaptığımı düşünerek poşeti açıyor ve bir tane kutu görüyor. Kutu üzerinde de "İyi günlerde kullanın" mertk yazıyor. Bunun üzerine beni arıyor, bu notu söylüyor ve bende kutuyu açmamasını söylüyorum. Daha eşime bu organizasyondan bahsetmemiştim erken bir tarih olduğu için, yoksa o da bana gelen kargoyu habersiz açmazdı. Tekrar belirteyim kargo poşetini açtı, hediye olan kutuyu açmadı.

Kuralları bir kaç kez okumuş olmama rağmen isim açıklanmaması hususunu istemeden atlamış oldum. Bu nedenle sorumluluk bana ait.

Durum bundan ibaret, tekrar tekrar özür diliyorum.
Başkasının adını kullanmak veya yanlış bilgi vermek bu sıralar oldukça sıkıntı olur arkadaşlar.

Paketin üstüne kendi bilgilerinizi yazmayıp kocaman "Geltir" yazın. Adres bilgileri zaten kargo şirketinin çıkarttığı etikette yazıyor. Paketi alan kişi sizseniz ve Geltir yazısını görürseniz etikete bakmadan paketi kaldırın bir kenara. Başkası aldıysa üstüne ne yazdığını sorun, yine "Geltir" yazdığı ifade edilirse daha fazla kurcalamayıp paketi kenara kaldırın/kaldırtın.

Hiç olmadı bilgileri gördünüz, gördüğünüzü unutun gitsin Smile.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(13/12/2016, Saat: 00:50)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kuralı siz değil de mertk bozmuş sanırım kimliğini belli ederek.

Arkadaşlar bir kere daha hatırlatayım. Lütfen kimliğinizi belli etmeyin. Başkasının adını kullanarak kargo yollatmaya çalışın veya direk İmpa üzerinden göndertin hediyenizi. Size gelen hediyeden kimin size hediye yolladığını anlarsanız da lütfen burada belirtmeyin. Tahminleri kolaylaştırmayın. Listeyi ben yılbaşı sabahı açıklayacağım.
Üstad, bu kurallarda yoktu ama...
"5- Katılımcılar hiç bir suretle eşleştikleri kişiyle iletişime geçmemelidir. (Olayın sürprizi bozulmasın)"
Bahsettiğiniz kural bu ise ben yanlış anlamışım...hediyenin içeriğinin ne olacağı ile ilgili iletişime geçilmesin diye anladım..kutuya adımı yazdım bile...
Kuralları geçen yıldan kopyalarken belki eksik kalmıştır bir kısmı. Son güne kadar kimsenin bilmemesi gerek hediye alanı.
Dün yılbaşı hediyem geldi, eşime kutuyu bir yere sakla yılbaşı sabahı bana verebilirsen çok iyi olur dedim Smile

Gönderen komşuma teşekkürlerimi sunarım.
rocnelrazor@gmail.com
www.rocnel.com

Bana hediye alma nezaketinde bulunacak değerli forumdaşım,biliyorum sen de çok heyecanlısın.Beni mutlu etmek için elinden geleni yapacağına şüphem yok lakin adreste de gördüğün üzere şartlar değişik buralarda.Kargo yapınca sen bana mesaj at en iyisi.Telefonun yok ben de nasılsa,kim olduğunu da araştırmam üstelik.Özelden gelip papaz etme beni Cihan Hocamla Bak,Sırf senin için paylaşıyorum irtibat numara mı 0 532 587 37 48 .

Gönder,gelsin şampiyon.

Ne çelik ustura mı,utandırıyorsun beni Şaka yapıyorum tabii ki.150 üst limit var bikerem,hem Cihan Hocam da kızıyor üstelik

P.S Hayat bazen kurallarla değil,isyanlarla yürüyor

Selamlar,sevgiler.

Caner

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
(14/12/2016, Saat: 18:55)ahraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bana hediye alma nezaketinde bulunacak değerli forumdaşım,biliyorum sen de çok heyecanlısın.Beni mutlu etmek için elinden geleni yapacağına şüphem yok lakin adreste de gördüğün üzere şartlar değişik buralarda.Kargo yapınca sen bana mesaj at en iyisi.Telefonun yok ben de nasılsa,kim olduğunu da araştırmam üstelik.Özelden gelip papaz etme beni Cihan Hocamla Bak,Sırf senin için paylaşıyorum irtibat numara mı 0 532 587 37 48 .

Gönder,gelsin şampiyon.

Ne çelik ustura mı,utandırıyorsun beni Şaka yapıyorum tabii ki.150 üst limit var bikerem,hem Cihan Hocam da kızıyor üstelik

P.S Hayat bazen kurallarla değil,isyanlarla yürüyor

Selamlar,sevgiler.

Caner

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Direk iletişim yok arkadaşlar. Benim üzerimden. Smile
Benim paketim geldi arkadaslar koydum kenara bekliyorum. Gonderen degerli arkadasıma oncelik tesekkur ediyorum simdiden.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,800 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,189 09/06/2021, Saat: 21:57
Son Yorum: Creator
  Badger and Blade de hediye çekiliş fırsatı habaz 5 2,627 19/03/2021, Saat: 01:18
Son Yorum: ahbap
Star 7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021) onurcakmak 61 19,436 01/01/2021, Saat: 20:27
Son Yorum: forevermore07
  Geltir Faena 2017 LE Tıraş Sabunu, Balm ve Losyon / Katılım Konusu ckeskin 134 70,341 09/06/2020, Saat: 12:08
Son Yorum: Perseus
  Yılbaşı Hediye Organizasyonu 6 (2019-2020) ckeskin 190 67,665 06/01/2020, Saat: 00:20
Son Yorum: dikdik_s
  Yılbaşı Hediye Organizasyonu 5 (2018-2019) ckeskin 276 84,453 05/01/2019, Saat: 22:40
Son Yorum: ismailinbiri
  İzmir Buluşması 12/2017 dikdik_s 15 6,246 13/01/2018, Saat: 20:47
Son Yorum: hidalgo
  Yılbaşı Hediye Organizasyonu 4 (2017-2018) ckeskin 119 42,875 03/01/2018, Saat: 10:32
Son Yorum: pundoe
Star 2018 Havlu Organizasyonu - 2 - Güncel pilotic 184 52,153 02/01/2018, Saat: 10:49
Son Yorum: mertk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: