Mühle Türkiye - Bon Ltd. Şti.
Almak istediğim birkaç ürün var da acaba hiç indirime giriyor mu mühlenin sitesi yoksa fiyatlar sabit mi hep ? Foruma özel şöyle yüzde 20-30 bi indirim olsa gerçekten güzel olurdu. Smile
(26/09/2019, Saat: 09:07)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Almak istediğim birkaç ürün var da acaba hiç indirime giriyor mu mühlenin sitesi yoksa fiyatlar sabit mi hep ? Foruma özel şöyle yüzde 20-30 bi indirim olsa gerçekten güzel olurdu. Smile
Ilk alışverişte %10 var bildiğim kadarı ile. Onun dışında da sadakat programına göz atabilirsiniz.

Nokia 3310 cihazımdan Tapatalk Turbo Pro VIP kullanılarak gönderildi...
(26/09/2019, Saat: 09:54)FearOfATG Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ilk alışverişte %10 var bildiğim kadarı ile. Onun dışında da sadakat programına göz atabilirsiniz.

Sağolun komşum onlardan haberdarım da acaba dişe dokunur bi indirim dönemi olur mu diye sormuştum. Angel
(26/09/2019, Saat: 10:14)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolun komşum onlardan haberdarım da acaba dişe dokunur bi indirim dönemi olur mu diye sormuştum. Angel
Sevgililer günü ve babalar gününde indirim yapan yerler var. En yakın yılbaşında olursa olur bence.. (:

Bazı durumlarda da tüm ürünler olmasada bazı seçili ürünlerde inirim yapıyorlar. Benim tahminimde yılbaşına indirimde bir kıpırdanma olur.
Merhaba Smile En son konuştuğumuz ithalat hatalı ürünlerin satışı konusundaki çalışmamızı sonuçlandırdık. Ürün açıklamasında defonun ne olduğunu, kullanılıp kullanılmadığı bilgisini de verdik. Zira 5 tane de 2. el fırça bulunuyor. Bunları da görebilirsiniz. Büyük çoğunluğu ise hatalı ve kullanılmamış ürün. Görünür defoları fotoğrafladık ve isterseniz canlı destekten talepte bulunabilirsiniz.
Dilerim isteyenlerin işine yarayacak bir çalışma olur: https://muehle-shaving.com.tr/collections/outlet
Bu arada diğer projemiz olan Sadakat Programı'nı başka bir Mühle başlığı altında yazmışım... Onu da yayınlayalı epey oldu, yeni değil ama buradan da tekrar yazayım. Artık alışveriş yaptıkça, sosyal medyada paylaşım, ürün yorumu gibi çeşitli aksiyonlarla hesapta puanlar birikiyor. Umarım bu da alışveriş yapanları, yapacak olanları mutlu eder Smile
Çok selamlar...
talepleri ciddiye alıp özenle uygulamaya geçtiğiniz için tebrik ederim sizi.

mobil sitede çerezleri kabul ediyorum metni sayfanın yarısını kaplıyor buna ilişkin bir düzenleme yapar mısınız. en azından bir kapat ya da çarpı işareti olsa iyi olur.
@mustbe hemen bakalım. haber verdiğiniz için çok teşekkürler Smile
Talepler doğrultusunda bizlerle böyle bir paylaşımda bulunduğunuz için teşekkür ederim.
30.09.2019 tarihinde kendilerine verdiğim siparişim 01.10.2019 tarihinde sorunsuz şekilde elime ulaştı. Mühle R41 alet şipariş etmiştim. İlgili ürün sipariş tarihinde 245,00 TL olarak belirtilmişse de, e-posta bültenine abone olduğum için %10 indirimle 220,50 TL' ye satın aldım. Kargo ücreti yoktu. Faturası e-fatura olarak hemen gönderildi. Kredi ya da banka kartı ile ödeme sisteminin güvenilir olmadığını düşünüyorum. Çünkü birkaç kez banka kartı ile almaya çalıştıysam da sürekli hata verdi. Ben de EFT/Havale yoluyla ödeme yapmayı tercih ettim.

Mühle R41' in yanında numune / hediye olarak biri iğde ağacı biri de sandal ağacı olmak üzere 2 adet tıraş kremi ile, 1 adet mühle jilet geldi. Ürün paketlemesi fena değildi. Ancak ürünün içinde bulunduğu gri kutu, nakliye kutusu içine sabitlenseymiş ve yine ürün kutusu streçlenseymiş daha iyi olabilirmiş. Neticede bunlar ciddi maliyet getirmeyen tedbirler. Genel olarak alışverişimden memnun kaldım. İğde ağacı özlü tıraş kremini oldukça beğendim. Alet zaten efsane kalitede; ancak mühle jilet hoşuma gitmedi. Jilete dair yorumlarımı da forumdaki "Muhle Jilet" konusu altında paylaştım.

Alışverişime dair fotoğrafları aşağıda sundum.

m-hle1.jpgpic uploaded

m-hle2.jpg

Herkese iyi tıraşlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Paypal Türkiye'den Çekiliyormu? astertis 92 49,247 24/02/2017, Saat: 18:13
Son Yorum: Men-Sup
  Turkiye'den satici piankhy 2 5,244 02/10/2012, Saat: 18:55
Son Yorum: papazerigi
  Muhle R89 Siparişini Verdim... (connaughtshaving.com) Prometheus 23 29,772 30/01/2012, Saat: 21:47
Son Yorum: Prometheus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: