Mühle Türkiye - Bon Ltd. Şti.
Şu yabani iğde özlü losyonun kokusu neydi öyle ya. Şu anlık açık ara favorim. Aşırı derecede sevdim şişe çok küçük geldi gözüme daha 1 kez kullandım ama bitecek korkusu sardı öyle beğendim. Big Grin Şöyle litreliği falan yok mu ? Olsa alırım valla sıfır şaka.
Yakın zamanda, mesela Kasım ayında yeni ürünlerle yeni bir outlet etkinliği yapılır mı acaba Smile

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..
Bir kaç hafta önce Mühle Silvertip 25mm almak ve bir kaç soru sormak için canlı yardımdaki Murat Bey ile görüştüğümde 28-29 Kasım'da yapılacak indirim olması sebebi ile beklememi tavsiye etti. Ülkemiz ticari hayatında nadir rastlanan müşteri memnuniyetini Mühle ekibi korumaya devam ediyor gerçekten takdire şayan. E-Mail yoluyla yapılan indirim bildirimleri beklentiyi epey yükseltse de %50 indirimi bulan bir pek ürün ile karşılaşamadık. Genel indirimler %20-30 arasında oldu. Söz konusu fırçada %25 ile yine de yüz güldüren bir indirim ve bu indirim dönemine özgü sipariş tutarının %10'u kadar puan birikmesiyle ufak bir avantaj daha sağlanmış oldu. Her sipariş ile gelen denemelik ürünler ise yine özenli pakedin içinde yer alıyordu.
merhaba @mühle türkiye komşum :-)

R41 ürününüzü merak ediyordum.Agresif olduğu için de korkuyordum da.

edwin jagger de89 alete sahibim.sap uyumlu olduğundan sizden sadece R41 başlık aldım.
R41 den memnun kaldım..Bütün olarak almadığım için pişman oldum..
Acaba sadece sap satmayı düşünür müsünüz?
sadece başlık satılabildiğine göre sap da satılabilir belki.
Muhle ürünleri zaten forumda begeniliyor ve tavsiye ediliyor ama en güzel yani müşteriye olan çözüm odaklı yaklaşımları. Teşekkür ederiz.
Muhle candir

Hem musteri hizmetleri, hem urunleri rakipsiz
Ürün satışı öncesi yardım olsun, ürün tedariği olsun ve sonrasında benim başıma gelen fırçamda kıl dökme sorununu sorgulamadan değişimi olsun her konuda destek olan bir firma anlayışına sahipler. Ne zaman ürün alsam gözüm kapalı seçimde bulunurum.
Mühle Türkiye ; Ayrıcalıklı olduğunuzu hissetmek , kaliteli ürün , kaliteli satıcı , kaliteli hizmet demek.
Her şey on numara ama R96 Jet bir gelemedi. Smile

https://www.muehle-shaving.co.uk/rocca-s...less-steel
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
@ahbap Yeni bir parti üzerinde çalışıyoruz. Ancak yeni yıla yetişir mi pek emin değilim.
@kirmizibalik Yüzler güldüyse harika. Kutu içinde numune geldiyse şanslı müşterilerimizdensiniz. Numuneler stokta tükenince az fırça yemedik Smile
@zorsakal Aslında çok özel durumlar olmadıkça tek sap satmıyoruz. Ürün kutuları ve stoklar birbirine giriyor düzen karışıyor bir de kutular tek sapa uygun olmadığı için paketlemeyi pek beğenmiyorum Smile bilgi mailimize yazın, arada başlığı çıkmak durumunda kalan saplar oluyor, bilgileriniz not alınsın öyle bir durumda size mutlaka geri dönüş yaparız. Hatta yazın, geri dönüş mutlaka yaparız Smile
@mustbe @mehmets @Sh@dow @ErkanY. Varolun. Marka gamımızı genişletiyoruz. Yakında iyi haberlerle geleceğim Big Grin
@3RD1 Jet'i bende bekliyorum. Satışa çıkar çıkmaz getireceğiz Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Paypal Türkiye'den Çekiliyormu? astertis 92 48,620 24/02/2017, Saat: 18:13
Son Yorum: Men-Sup
  Turkiye'den satici piankhy 2 5,222 02/10/2012, Saat: 18:55
Son Yorum: papazerigi
  Muhle R89 Siparişini Verdim... (connaughtshaving.com) Prometheus 23 29,564 30/01/2012, Saat: 21:47
Son Yorum: Prometheus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: