Merhabalar
Ben bu site sayesinde geleneksel traş hakkında bilgi sahibi oldum.
Önceki gün İmpa ticaretten rimei makina ve astra jilet alarak ilk kez geleneksel traşımı oldum ve hakikaten farkı gördüm.Sizlere teşekkür ediyorum.Affınıza sığınarak size bir soru sormak istiyorum porsuk fırçalar Aliexpreste ortalama 3-6 dolara var tavsiye eder misiniz?Teşekkürler.
Merhaba,

Öncelikle hoş geldiniz. Ustalar daha iyi cevap yazacaktır ama o 3-5$lık porsuk fırça kesinlikle almayın. Bende bu konuda çok yeniyim ve çok araştırdım. Yeni olduğumdan ters birşey önermek istemem. Ama 3-5$lık fırçaların iyi olmadığı kesin Smile
Cesaret, Sadakat ve Onur.
Hoşgeldiniz, iyi sohbetler dilerim. Bahsettiğiniz alışverişle ilgili hangi satıcıdan hangi fırçayı alacağınızı biliyorsanız problem olmaz diye düşünüyorum. Ama rastgele kör alış yapmamanızı öneririm.
(02/12/2016, Saat: 10:15)hakancecen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

Öncelikle hoş geldiniz. Ustalar daha iyi cevap yazacaktır ama o 3-5$lık porsuk fırça kesinlikle almayın. Bende bu konuda çok yeniyim ve çok araştırdım. Yeni olduğumdan ters birşey önermek istemem. Ama 3-5$lık fırçaların iyi olmadığı kesin Smile
Hoş bulduk.Teşekkürler.Fırça bu yorumları gayet iyi satıcıyla mesajlaştım dürüst birine benziyor. https://tr.aliexpress.com/item/Normal-Ba...d=66030203
(02/12/2016, Saat: 10:22)Zeman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz, iyi sohbetler dilerim. Bahsettiğiniz alışverişle ilgili hangi satıcıdan hangi fırçayı alacağınızı biliyorsanız problem olmaz diye düşünüyorum. Ama rastgele kör alış yapmamanızı öneririm.

Teşekkürler.Hoş bulduk.
Hoş geldiniz komşum, bence yurt içi uygun fiyatlı fırçalardan seçin, daha sonra yurt dışına bakarsınız. Biraz tecrübe edinince daha iyi seçimler yaparsınız. Fırçalar hakkında çok yorum yapamam ama ucuz porsuklardan uzak durmam gerektiğini biliyorum. Fırçalar konusunu biraz inceleyin demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Keyifli tıraşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(02/12/2016, Saat: 10:47)rating Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz komşum, bence yurt içi uygun fiyatlı fırçalardan seçin, daha sonra yurt dışına bakarsınız. Biraz tecrübe edinince daha iyi seçimler yaparsınız. Fırçalar hakkında çok yorum yapamam ama ucuz porsuklardan uzak durmam gerektiğini biliyorum. Fırçalar konusunu biraz inceleyin demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Keyifli tıraşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler.
Hoş geldiniz. Link'teki fırça yerine bulunduğunuz yerde Rossmann varsa Isana pure badger (porsuk) fırça alın, bence daha iyi, hem beklememiş olursunuz.
@KASSAM hosgeldiniz. Dediginiz gibi linkteki fircaya yorumlar cok iyi. Ama neyi baz alarak o puani verdiklerini bilmiyoruz.

@msakalli nin dedigi gibi veya su basliktaki karabulut ticaret ve klasiktiras sitelerini incelerseniz domuz kili firca alabilirsiniz. Daha memnun kalma ihtimaliniz yuksek. Ornegin omeganin cok guzel domuz kili fircalari 10-40 TL araliginda.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7909
(02/12/2016, Saat: 11:28)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoş geldiniz. Link'teki fırça yerine bulunduğunuz yerde Rossmann varsa Isana pure badger (porsuk) fırça alın, bence daha iyi, hem beklememiş olursunuz.

(02/12/2016, Saat: 11:35)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @KASSAM hosgeldiniz. Dediginiz gibi linkteki fircaya yorumlar cok iyi. Ama neyi baz alarak o puani verdiklerini bilmiyoruz.

@msakalli nin dedigi gibi veya su basliktaki karabulut ticaret ve klasiktiras sitelerini incelerseniz domuz kili firca alabilirsiniz. Daha memnun kalma ihtimaliniz yuksek. Ornegin omeganin cok guzel domuz kili fircalari 10-40 TL araliginda.

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7909

Teşekkürler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 666 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,727 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 699 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,299 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk