Phoenix Amber
(06/12/2016, Saat: 15:20)DarthVader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet o konuyu duydum. Bir de su var: Phoenix bazi sabunlarinda v.2, v 2.5 gibi yeni versiyonlar yapiyormus, baskalari da yapiyorlar, belki ona denk geldim yada elimdeki sabun beklemekten bayatladi. Bugun Phoenix Good Vibations sabununu ilk olarak kullandim, daha yuklerken bir farklilik oldugunu sezdim. Koku daha guclu, ikinci perdeyi olarken hala kokuyu aliyordum. Oldukca cabuk ve kaliteli köpuk elde ettim. Demek markada problem yokmus. Tabii buradan su sonuca da variyorum: eger genel bir indirim degilse beklemis sabun almak iyi degil, parfum gibi yani, hem kokusu hem de performansi azalmis olabiliyor.

Bence artisan ürünlerin genel özelliği. Belirli bir stabilite yok

(06/12/2016, Saat: 15:20)DarthVader Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet o konuyu duydum. Bir de su var: Phoenix bazi sabunlarinda v.2, v 2.5 gibi yeni versiyonlar yapiyormus, baskalari da yapiyorlar, belki ona denk geldim yada elimdeki sabun beklemekten bayatladi. Bugun Phoenix Good Vibations sabununu ilk olarak kullandim, daha yuklerken bir farklilik oldugunu sezdim. Koku daha guclu, ikinci perdeyi olarken hala kokuyu aliyordum. Oldukca cabuk ve kaliteli köpuk elde ettim. Demek markada problem yokmus. Tabii buradan su sonuca da variyorum: eger genel bir indirim degilse beklemis sabun almak iyi degil, parfum gibi yani, hem kokusu hem de performansi azalmis olabiliyor.

Eki versiyonlar teneke kutularda olanlar. V3.0 bu plastik kaplarda çıktı ve halen de aynı formül. Ek olarak Crown King marka sabun çıkardı ve o sabunlarda kullandığı formül Phoenix'ten farklı.

Belirli ürünlerde indirim yapma meselesine alıştık artık. Black Friday'de gördük yine, satılmayan ne varsa indirim olmuş.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Information İNCELEME:Artizanları Masaya Yatırdık:Uncle Martin'den Mike's'a,Faena'dan Phoenix'e ahraz 114 45,757 05/11/2021, Saat: 20:23
Son Yorum: XauPau
  Phoenix Dapper Doc's Sabun İncelemesi MerkurFutur 10 5,238 19/03/2020, Saat: 23:56
Son Yorum: Ali Desidero
  Phoenix Malbolge Saltuk 25 15,335 02/01/2018, Saat: 14:50
Son Yorum: rocnel
Star Phoenix and Beau Solaris Tıraş Sabunu Zeman 12 8,228 03/11/2016, Saat: 22:21
Son Yorum: onurcakmak
  Faena Amber & Musk Tıraş Sabunu ckeskin 7 7,899 28/10/2015, Saat: 10:37
Son Yorum: Emreozer
  Colonel Conk Amber eggman 49 55,029 06/01/2013, Saat: 22:17
Son Yorum: palamut

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: