Merhaba tıraşı sevenler ve sevdirenler...
İlgi ve alakalarınızdan ötürü herkese çok teşekkür ederim. Yoğunluğumdan dolayı yazamamıştım kusura bakmayınızSad elimdeki aletin gerçekten bu kadar kaliteli olduğunu bilmiyordum Smile ayrıca
@posicor bey, makinenin modeli hakkındaki verdiğiniz bilgiden dolayı ayrıca teşekkürler
@msakalli bilgilerinizi dikkate alıcam çok açıklayıcı olmuş. Aklımda aslında bi model var ama gerçekten başlangıç için çok fiyatlı olduğunu düşünüyorum simpsons duke1 best badger Smile başlangıç fırçası olarak semogue 1305 boar, sabun olarakta tabac düşünmekteyim. Jilet seçiminde de sizin dediğiniz gibii az az alıp kendime göre olanı değerlendireceğim. Söylediklerim uygun mudur değerlendirebilirseniz çok sevinirim. Tekrardan hepinize çok teşekkür ederim
Fortis Fortuna Adiuvat
@Zıpkın komşum,

Ben duke1 kullanmadım ama Simpsons best fırçalara diyecek birşey yok, güzel seçim.
Domuz fırçalar hakkında çok bilgim yok, üstadlar size bilgi verecektir.
Tabac sabun (stick) halihazırda kullanıyorum. Güzel sabun, tavsiye ederim.
Teşekkürler @msakalli
Bi de nacizane bi soru daha sorucam bu fırçalarda domuzla başlarsan domuzla porsuk ile başlarsan porsuk gider diye bir şey var mı bu hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim
Fortis Fortuna Adiuvat
Zipkin komsum baslangic icin simpson best iyi bir tercih olur yalniz duke 1 in loft 41 knot 20 mm. kucuk bir firca..domuzda semogue 1305 pisman etmez baslangic icin uygun bi firca.Tabac in performansi iyi ama kokusu bana biraz agir gelmisti..
(06/12/2016, Saat: 22:15)Zıpkın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler @msakalli
Bi de nacizane bi soru daha sorucam bu fırçalarda domuzla başlarsan domuzla porsuk ile başlarsan porsuk gider diye bir şey var mı bu hakkında bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim

Öyle birşey yok komşum. İkisinin de yeri ayrı, kayfi farklı. Forumda her ikisini de (hatta bunlara sentetik ve at kılı fırçaları da ekleyebiliriz) kullanan çok arkadaşımız var.
@zeman bilgiler için teşekkür ederm. o zaman biraz daha büyüklük için duke 3 ya da case 1 e mi baksam ama tabi onlar gelecekte Smile sabun için ayrıca Taylor of old bond street sandalwood ta düşünmekteyim.
Fortis Fortuna Adiuvat
Rica ederim. Yalniz sabun konusunda acele etmeyin derim forumda cok ovulen sabunlari denedigimde o sabun bumuymus diye sasirdigim cok oldu zira cogu koku olarak bana uymadi. Size ilk asamada haslinger schafmilch yada honig i tavsiye ederim
(06/12/2016, Saat: 22:32)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öyle birşey yok komşum. İkisinin de yeri ayrı, kayfi farklı. Forumda her ikisini de (hatta bunlara sentetik ve at kılı fırçaları da ekleyebiliriz) kullanan çok arkadaşımız var.

Teşekkürler @msakalli bey daha çok yol almam çok fırının ekmeğini yemem lazım Smile sizler sayesinde bilgimi arttıracağım
Fortis Fortuna Adiuvat
(06/12/2016, Saat: 22:41)Zeman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica ederim. Yalniz sabun konusunda acele etmeyin derim forumda cok ovulen sabunlari denedigimde o sabun bumuymus diye sasirdigim cok oldu zira cogu koku olarak bana uymadi. Size ilk asamada  haslinger schafmilch yada honig i tavsiye ederim
@ zeman bey tekrar teşekkürler öğreneceğiz umarım deneyerek sizlerin sayesinde de bilgileneceğim. Ayrıca siz bunları nerden aldınız acaba yani bilinen yabancı sitelerden alışveriş yapmak zor değil mi ya da spesifik olarak o markanın sitesine mi girmek gerekir
Fortis Fortuna Adiuvat
(06/12/2016, Saat: 22:46)Zıpkın Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler @msakalli bey daha çok yol almam çok fırının ekmeğini yemem lazım Smile sizler sayesinde bilgimi arttıracağım

Rica ederim, ne demek. Bu arada case c1 'de küçük bir fırça, bilginiz olsun:

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7887

Ayrıca, Haslinger sabunu ben de öneririm.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 768 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,492 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 622 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 3,694 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 692 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı