Merkur yaprak jilet
Merkur'un yaprak jiletini 100 lu olarak almak istiyordum hatta bu ayki planlarım arasında o vardı.

Az once Merkur Travel Razor 933L le birlikte gelen örneği denedim.

Arkadaşlar ne yazık ki ben performansını beğenmedim. Derby den hallice.

Bence Astra ondan fersah ferdah daha keskin ve kullanışlı.

Kullananlar varsa onlarında gorusunu almak istedim boylece cok para verip iyi bir şey aldım diye dusunupte husrana ugramayanlarımız olur

Kullandıklarım arasında sıralama
Astra Platinum Yeşil
Shark
Merkur
Derby
merkürü ilk denediğimde beğenmiştim, ancak geleneksel tıraşın çok başlarında denemiştim, bir perma bir o vardı Smile permadan dayanıklı idi ancak tahriş ve temizleme konusunda biraz yukarıda gelmişti. geçenlerde yine bir deneyeyim dedim ancak parasını haketmiyor bana göre. hala dayanıklı kabul ediyorum, ancak eski nacet kadar dayanıklı. onun kadar da iyi değil. kutusuna 14 lira verip permanın iki katı kadar kullanabilmek te pek mantıklı gelmiyor açıkçası bana. kör bu jilet. rahat bir his bırakmadı son haliyle bende.

ben de sıralamaı yazayım Smile
eski nacet (1950),
voskhod,
shark,
ladas,
perma,
astra yeşil..

selamlar.
aman hocam uzak durun, o fiyata o malı beğenene daha rastlamadım.
Ben 7-8 yaprak makinede + usturalarda kırarak denedim. birkaç tane daha var elimde kenarda öylece duruyor.
Derby'den iyi diyebilirim ama keskinlik falan beklemeyin bu jiletten. Keskinlikte ortalama hatta vasat. Sakalı sık olmayan 20 li yaşlardaki arkadaşlarım için tam bir konfor jileti bence. Ama verdiğim paraya acırım.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Ne ilginçtirki ben bu jileti nedense oldukça sevdim. Hergün tıraş olanlar için bence oldukça konforlu. Sanırım ben keskin jiletleri pek sevemedim ancak derby içinde keskin olmadığı söylenir onu sevemedim nedense. 2 perdeden 4 tıraş verim aldım. Bir kaç tane daha kullanınca yeniden yorumumu yazarım. Denenecek çok jilet var daha Confused
tıraşlar esnasında 3 defa makineden çıkarttığım,jiletin ağzı bilenmişmi diye baktığım bir jiletSmile 3 defa başıma geldi.
''merkur güvenli jilet''Cool

(01/07/2012, Saat: 23:56)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne ilginçtirki ben bu jileti nedense oldukça sevdim. Hergün tıraş olanlar için bence oldukça konforlu. Sanırım ben keskin jiletleri pek sevemedim ancak derby içinde keskin olmadığı söylenir onu sevemedim nedense. 2 perdeden 4 tıraş verim aldım. Bir kaç tane daha kullanınca yeniden yorumumu yazarım. Denenecek çok jilet var daha Confused
bende sevemedim birturlu, derby ile farki yok gibi geldi.
Aman diyeyim arkadaşlar merkur jilet öyle 100lü falan alınacak bir jilet dğeildir, en fazla birkutu alırsınız tadını alıp bırakırsınız. Nalettir uzak durun.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
yok komşu o paraya perma astra hatta persona blue alınır.adı merkur tıraşı venüsCool

(02/07/2012, Saat: 01:02)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman diyeyim arkadaşlar merkur jilet öyle 100lü falan alınacak bir jilet dğeildir, en fazla birkutu alırsınız tadını alıp bırakırsınız. Nalettir uzak durun.
100 lü değilde her zaman elimin altında bir kutu bulundurmak istediğim bir jilet komşu. Denemeye devam ediyorum bakalım. Keskin olmayan en azından permanın ikinci tıraşındaki konforu ilk seferde veren jilet arayışına devam ediyorum. Bunada en yakın aday fiyatı ile şimdilik shark gibi duruyor. eskiuye3315 üstaddan aldığı personna ile ilgili yorumuda dört gözle bekliyorum Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,841 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,024,207 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Jilet Tavsiyesi Aedan 221 157,969 25/08/2023, Saat: 10:20
Son Yorum: sohayli
  Jilet satış sitesi hak. telemcii 2 1,268 24/07/2023, Saat: 23:38
Son Yorum: telemcii
  Jilet Stoku ne kadar olmalı? erdsde 59 32,471 31/05/2023, Saat: 17:20
Son Yorum: arandur