Hi Fi kulaklik tavsiyesi
(04/05/2018, Saat: 15:25)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sadece 29 kisiymisiz alan. O pisman 29 kisi diye, whatsapp gurubu kurmamak dilegiyle.
mmv7n7.jpg

@dikdik_s hayırlı olsun. Aynı modeli aynı fiyata aliex den aldım ve kullanıyorum. Aliex ten almanın tek avantajı gümrük için konşimentoya düşük yazdırmaktı.

Başlangıç seviyesinde nötr ses veren bir alet. Dip gürültü ve adaptör ınlaması olmaması büyük avantaj. Hd6xx i çok rahat sürebiliyor. Şu an için oldukça memnunum. Tek sıkıntım aleti kaldırırken adaptörün dişi jakını aletten çıkarırken meydana gelen kıvılcım benzeri çıtlamalar. Onu da sıcak silikon ile hallederim diye tahmin ediyorum.
Sagolun dostlar,
takılmadan vs. gelirse deneyecez artık.
@izbe kardes aliex de baktıydım 67usd dan ucuza bulamadıydım, musait oldugunda hangi satıcıdan aldıysan bir link gonderirsen sevinirim ozelden.
Arkadaşlar şu kulaklık, sıradan evde bilgisayar başında kullanım için nasıl?

https://www.philips.co.uk/c-p/SHP8000_10...s/overview

Acoustic system
Semi-open
Magnet type
Neodymium
Impedance
32 ohm
Maximum power input
100 mW
Speaker diameter
40 mm
Sensitivity
104 dB
Frequency response
7 - 40 000 Hz
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Onurum philips in urunlerini fiyatına gore ben basarılı buluyorum. Ama deri pad li kulaklıkta bana afakanlar basıyor. Tavsiyem varsa sungerli bir model begenmen olur.
Abi benim bilgisayara bağlı Logitech Z-2300 2.1 ses sistemi var. Kulaklıkları bu sistemin jakına takınca, hangi kulaklık olursa olsun ses barajını ciddi aşıyor. Bu da sistemin kendi dahili amfisinden dolayı sanırım. Kısa bir inceleme yaptım, 32 empedans kulaklıkları, sıradan mobil telefon veya bilgisayar ses kartlarının, amfisiz kullanımı için ideal anladığım kadarıyla. Ancak benim ses sisteminin dahili amfisinin nimetinden faydalanmak adına 32 üstü bir kulaklık alsam mı diye düşündüm, onların da fiyatı yüksek sanırım. Elimde bi indirim kuponu var, linkini verdiğim kulaklığı uygun fiyata alabiliyorum. Bu akşam edindiğim sığ bilgilerimle cevabını aradığım soru şu; 32 empedans üstü bir kulaklığı 300₺'yi geçmeden alabilir miyim, alacak olsam f/p oranıyla en iyisi hangisi olur.
64 e daha yakindir diye dusunuyorum cikisi. seninkinin ozelinde bilmiyorum ama genel kanim, logitech ses karakteri olarak (hakki da var, oyun ve film icin uretiliyor neticede) sert bass veren bir sistem. yani alacagin kulakligi yumusak ve yayilan bassli secmeni oneririm ki cok serte gitmesin bu is. benim tercihim bu yonde olurdu en azindan. bu fiyat seviyesi icin tecrubem yok, dogrudan su markadir diyemeyecegim. phillips, sony, senn, jbl bu bantta hep bass onde kulakliklar. multimedya oncelikliyse hyper x te bakabilirsin ama empedans sorunu yasarsin buralarda gibi geliyor bana.
@onurcakmak

Onurum su urunu bir arastırsana, amazonda falan yorumları guzel. Philips e guzel bir alternatif hemde pad ler sunger anladıgım kadarı ile, rahat edersin.
https://www.hepsiburada.com/beyerdynamic...000003WGCS
Sunger olsun, Philips olsun deyince şu aletin açık hava konser edası geldi aklıma. 100 USD tutuyor yol parasıyla ama güzel alettir. Hiç ses kesmez yalnız, bunaltmaz da.

Philips SHP9500S 50mm drivers HiFi Stereo Headphones SHP9500S https://www.amazon.com/dp/B01N3LM3J5/ref...8AbD8ESDBK

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üstadlarım, verdiğiniz kıymetli bilgiler için hepinize teşekkür ediyorum.

Linkini paylaştığım ürünü aldım. Bana yeterli gelecektir. Öyle 250tl ve üzeri ürünlere pek bakmak istemedim. Çok az kullanacağım çünkü. Hakkını vererek kullanacak olsaydım olurdu.

Zamanında, yani bi 12-13 yıl önce, iyi bir meblağa Sony'nin turntable kullananlar için bir kulaklığı vardı, onu almıştım ve artık işgörmez hale geldi. Artık yenisiyle değiştirme vakti geldi.
Gereksiz olarak haftada 1-2 saat ayırdıgım kulaklık incelemelerinde, bu hafta ilgimi su urun cekti.

2088i39.jpg

Yorumları gayet guzel, arkası acık, 32ohm luk dusuk bir degeri var cep teli dahi her ortamda kullanabilirsiniz.
Ornek bir inceleme: https://www.head-fi.org/threads/samson-s...on.546544/

Arkası kapalı olarak 950 modeli var aynısının. Birde hem deri hem kadife padli olarak 2 cesidi var. n11 gibi sitelerde de satılıyor ama bizde valeur pad li olanı satan yok sanırsam hep deri.
Ali de 3-5 satıcıya sordum, sadece 1inde valeur olan varmıs. Satıcı linki
https://www.aliexpress.com/item/Original...10557.html

İlgimi cekti, aliden 1 tane siparis gectim, paylasmak istedim. Saygılar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,522 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,019 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,184 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 73,884 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 10,756 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,265 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı Telefon Tavsiyesi eggman 295 280,557 03/05/2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Hediye Tavsiyesi SKYBRAVE 39 25,411 28/10/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: batmanforever
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 15,844 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,729 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş

Hızlı Menü: