Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası
Bu başlık, son zamanların Fiyat/Performans ürünü olma yolundaki "Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası" hakkında yapılmış ve yapılacak olan tüm inceleme ve yorumların tek bir başlık altında toplanması amacıyla açılmıştır... Bu fırçayı kullanan ve inceleyen tüm arkadaşlarımızın, tüm deneyim ve tavsiyelerini bu konu başlığı altında bizlerle paylaşmasını rica ediyorum!...
9k5g93.jpg
Almak isteyen arkadaşlar için Fırça : https://m.tr.aliexpress.com/item/2026754...e#autostay
Vigshaving Porsuk kılı fırça ile ilk tıraşımı oldum. Kendisini aliexpress'den @LiuShang üstadın tavsiyesi ile aldım kendisine teşekkür ederim. Batıcı olmayan, uçları yumuşak bir fırça. Kısa bir sabun yüklemesinden sonra bile rahat 3 perdelik köpük elde ettim. Resimdeki köpük 2 perde sonunda kalan köpük.Benim 2. Porsuk fırçam olduğu için çok iyi bir incelemem olmuyor malesef. 1a751fd2cc3157f275f6b2b80d53140b.jpge23c0f6f69aa912966087560b5beeb53.jpg
Herkese keyifli tıraşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Benim de 2. porsuk fırçam olduğu için pek tecrübeli sayılmam. Fırça dün elime ulaştı ve bir kez kullandım. Fırça kuruyken kıllarını kontrol ettiğimde verdiği hissiyatı Mühle Silvertip Fibre fırçaya benzettiğim için kılların porsuk olmadığından kuşkulandım Smile. Bence uygun fiyatıyla alınabilir, batıcı, çizici olmayan bir fırça. Boyutları yüzde köpürtme yapmak için oldukça uygun.

2v2ffaa.jpg
(14/12/2016, Saat: 13:21)utarkn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim de 2. porsuk fırçam olduğu için pek tecrübeli sayılmam. Fırça dün elime ulaştı ve bir kez kullandım. Fırça kuruyken kıllarını kontrol ettiğimde verdiği hissiyatı Mühle Silvertip Fibre fırçaya benzettiğim için kılların porsuk olmadığından kuşkulandım Smile. Bence uygun fiyatıyla alınabilir, batıcı, çizici olmayan bir fırça. Boyutları yüzde köpürtme yapmak için oldukça uygun.

Güle güle kullanın komşum. Ayrıca su tutması da bence yeterli. Biraz öncede scuttle da köpürttüm. fc737307f381d56a684fbe9c73cbc109.png biraz suyu fazla kaçmış olabilir ama çok kısa sürede bu köpük oluştu.

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Çin'den porsuk fırça alma işini çok merak ediyorum. Domuz fırçalarda tecrübe sahibi oldum, artık porsuk işine girmek istiyorum. Bu bağlamda finest olarak bu fırçayı edinmek mantıklı olur mu arkadaşlar? Yoksa silvertip/super falan mı bakmalı? Çizici değil, yumuşak, yüzde köpürtmeye uygun gibi tabirlerle beni coşturduğunuzu kabul etmem gerekir Smile
Aliexpress 11.11'de 10$'a indirmiş galiba fiyatını (forumda yazılmış), o gün dolar kuru 3.25 civarındaydı.

Şu siteden fiyat geçmişini inceleyip ucuz anını yakalayabilirsiniz. (her zaman gerçegi yansıtmadığını söyleyenler var)
aliprice.com

Aliexpress kendi sistemi olan Alipay'ı kullanıyor, Frank Shaving satıcısı IanTang AliPay ile ödeme alıyor, benzer fiyata Frank Shaving bir fırçayı da aynı yöntemle alabilirsiniz.

Yüzde köpürtme için güzel gibi, 11.11, Black Friday gibi fırsatlar kaçtı, önümüzdeki indirimlerde değerlendirebilrim.

Ben kullananlara şunu sormak istiyorum, sap kalitesi nasıl acaba? Ucuz plastik gibi görünüyor.

@DeaKeN scuttle'ı nereden temin ettiniz ögrenebilir miyim acaba?
Bence güzel duruyor güle güle kullanın.Fırça zamanla çok kıl dökecekmi en çok onu merak ediyorum
(15/12/2016, Saat: 01:05)Infinitum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress 11.11'de 10$'a indirmiş galiba fiyatını (forumda yazılmış), o gün dolar kuru 3.25 civarındaydı.

Şu siteden fiyat geçmişini inceleyip ucuz anını yakalayabilirsiniz. (her zaman gerçegi yansıtmadığını söyleyenler var)
aliprice.com

Aliexpress kendi sistemi olan Alipay'ı kullanıyor, Frank Shaving satıcısı IanTang AliPay ile ödeme alıyor, benzer fiyata Frank Shaving bir fırçayı da aynı yöntemle alabilirsiniz.

Yüzde köpürtme için güzel gibi, 11.11, Black Friday gibi fırsatlar kaçtı, önümüzdeki indirimlerde değerlendirebilrim.

Ben kullananlara şunu sormak istiyorum, sap kalitesi nasıl acaba? Ucuz plastik gibi görünüyor.

@DeaKeN scuttle'ı nereden temin ettiniz ögrenebilir miyim acaba?

Ürün aliexpress den 35 tl gibi bir fiyatla geldi 11.11 kampanyası ile. Kaliteli bir sapı var diyemem ama kötü de değil, orta halli bir sap ve plastik değil reçine sanırım.Ayrıca sizi hüsrana uğratacak bir fırça değil pişman olmazsınız. Scuttle da forum içinden @cihankeskin üstatdan aldım.

Nazım Hikmet
(15/12/2016, Saat: 01:24)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence güzel duruyor güle güle kullanın.Fırça zamanla çok kıl dökecekmi en çok onu merak ediyorum

Kıl konusunda ben de meraklıyım takip edeceğim. Ama elimdeki fırçaları değiştirerek kullanıyorum sürekli, o yüzden çok kıl kaybı olana kadar 1-2 sene geçer. Bu sebepden takıldığım bir konu değil.

Nazım Hikmet
Diğer alan arkadaşların da ürünleri kısa sürede gelir umarım. Daha çok yorum olur bu sayede.

Nazım Hikmet

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,169 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,843 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,096 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 458,036 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,687 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  Vie-Long Epsilon Tıraş Fırçaları adamentium 38 43,241 07/09/2020, Saat: 10:41
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,396 01/09/2020, Saat: 18:56
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,991 13/08/2020, Saat: 16:05