Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası
(15/12/2016, Saat: 01:31)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün aliexpress den 35 tl gibi bir fiyatla geldi 11.11 kampanyası ile. Kaliteli bir sapı var diyemem ama kötü de değil, orta halli bir sap ve plastik değil reçine sanırım.Ayrıca sizi hüsrana uğratacak bir fırça değil pişman olmazsınız. Scuttle da forum içinden @cihankeskin üstatdan aldım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çizilip kötü görünmeye müsait gibi bir yapısı var gibi. O yüzden piano black türü yüzeyleri pek sevmem. Ama reçineyse kısmen kabul edilebilir. Zaten Çin'den alınan fırçaları knot olarak alıp sap modifikasyonu yapma taraftarıyım.

Sonradan farkettim scuttle'lar forum içinde yapılan ilk nesil scuttle galiba, ama kalın olduğundan ısı aktarımı şikayetleri vardı, memnun musunuz?
(15/12/2016, Saat: 02:07)Infinitum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çizilip kötü görünmeye müsait gibi bir yapısı var gibi. O yüzden piano black türü yüzeyleri pek sevmem. Ama reçineyse kısmen kabul edilebilir. Zaten Çin'den alınan fırçaları knot olarak alıp sap modifikasyonu yapma taraftarıyım.

Sonradan farkettim scuttle'lar forum içinde yapılan ilk nesil scuttle galiba, ama kalın olduğundan ısı aktarımı şikayetleri vardı, memnun musunuz?

Fırçanın sapı sizi tatmin etmeyeceği kesin modifikasyon olabilir hatta çok iyi bile olur. Scuttle ı yazın birkaç kez kullandım ve kaldırdım. Tasta köpürtürüm diye aldım, malesef alışamadım o yüzden yüzde köpürtmeye devam ediyorum. Çok bir yorumum yok. Almayı düşünüyorsanız @mertsel komşumuz yeni bir model satıyor ona bir danışın isterseniz

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(15/12/2016, Saat: 01:05)Infinitum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aliexpress kendi sistemi olan Alipay'ı kullanıyor, Frank Shaving satıcısı IanTang AliPay ile ödeme alıyor, benzer fiyata Frank Shaving bir fırçayı da aynı yöntemle alabilirsiniz.

@DeaKeN scuttle'ı nereden temin ettiniz ögrenebilir miyim acaba?

Komşum, ben bir süre önce İan Tang'a mesaj göndermiştim. (ebay üzerinden) Bana 2 hafta içerisinde Aliexpress'te dükkan açacağını söylemişti ama üzerinden çok zaman geçmesine rağmen bir gelişme olmamıştı. Sizin bildiğiniz bir link var mı?
(15/12/2016, Saat: 10:55)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, ben bir süre önce İan Tang'a mesaj göndermiştim. (ebay üzerinden) Bana 2 hafta içerisinde Aliexpress'te dükkan açacağını söylemişti ama üzerinden çok zaman geçmesine rağmen bir gelişme olmamıştı. Sizin bildiğiniz bir link var mı?

AliExpress'teki mağazalara göz at
http://s.aliexpress.com/iMVvqiuu
Üstat frank shaving diye aratınca sadece bu mağaza çıkıyor

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
(15/12/2016, Saat: 11:14)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: AliExpress'teki mağazalara göz at
http://s.aliexpress.com/iMVvqiuu
Üstat frank shaving diye aratınca sadece bu mağaza çıkıyor

Komşum, AliExpress'in arama motoru çok ilginç. Zaten bir süredir bakıyorum. Sanki bulamamak üzerine yapılmış. Herhangi bir ürünü arattığınızda abuk sabuk sonuçlar getirebiliyor. Ben de FS finest fırça düşünüyorum. Bu nedenle İan Tang'ın mağazasına (varsa) ulaşmam lazım. Bu İan Tang'ın mağazası mı acaba? Bakacağım, teşekkürler.
(15/12/2016, Saat: 11:22)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum, AliExpress'in arama motoru çok ilginç. Zaten bir süredir bakıyorum. Sanki bulamamak üzerine yapılmış. Herhangi bir ürünü arattığınızda abuk sabuk sonuçlar getirebiliyor. Ben de FS finest fırça düşünüyorum. Bu nedenle İan Tang'ın mağazasına (varsa) ulaşmam lazım.

Üstat http://www.frankshaving.com/cn/news_view.asp?id=8 bu sitede online alışveriş diye tıkladığınızda bir önceki mağazaya atıyor zaten. Ayrıca http://stores.ebay.com/Ian-Tangs-Shaving-Workshop ebay da iantang sitesi. Aliexpress de tek fırça yok ama bir görüşün belki yeni ürünler açabilir mağaza da.

Nazım Hikmet
(15/12/2016, Saat: 11:27)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat http://www.frankshaving.com/cn/news_view.asp?id=8 bu sitede online alışveriş diye tıkladığınızda bir önceki mağazaya atıyor zaten. Ayrıca http://stores.ebay.com/Ian-Tangs-Shaving-Workshop ebay da iantang sitesi. Aliexpress de tek fırça yok ama bir görüşün belki yeni ürünler açabilir mağaza da.

ebay mağazasını biliyorum ama malum olduğu üzere Paypal yüzünden kullanamıyoruz.
http://www.frankshaving.com/cn/news_view.asp?id=8 üzerinden daha önceden birkaç kez baktığımda bu mağaza çıkmıyordu.
Anlaşılan İan Tang mağazayı açmış ama ürün çeşidi az. Kendisiyle bir görüşeyim bakalım.
Teşekkürler.
(15/12/2016, Saat: 02:07)Infinitum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çizilip kötü görünmeye müsait gibi bir yapısı var gibi. O yüzden piano black türü yüzeyleri pek sevmem. Ama reçineyse kısmen kabul edilebilir. Zaten Çin'den alınan fırçaları knot olarak alıp sap modifikasyonu yapma taraftarıyım.

Hocam sitede knot olrak şöyle satışlarıda var ama sanki daha pahalıya geliyor. İndirim vakitlerinde tekrar göz atmak daha faydalı olacak gibi Smile

https://www.aliexpress.com/item/SilverTi...29c93c4ebe
@msakalli

Ben bir ay önce mesaj atmıştım, gümrük sorunundan ve Paypal mağduriyetimizden bahsettim. Aldığım cevabı paylaşayım.

Alıntı:Hi,

Thank you for your message!

I planned to open my store on Aliexpress before.But after I submitted all docs to them last month and finished review,they told me if I want sell shaving brushes on their website,I need pay license fee USD 800 to them for this kind of commodity.This fee is very high compare to other B2C website such as eBay,AMAZON or WISH.But I can accept alipay for payment if you can use it.

Regarding the product name,it is no problem that I can declare like "gift" or "brush" on it for clearance.

Thanks/Ian

Alipay ile ödeme yapabileceğimizi söylüyor, Aliexpress'te kullandığımız ödeme sisteminin aynısı. Paypal ile benzer ve bir mağduriyet yaşarsanız iade alabiliyorsunuz Paypal gibi.

Adamdan mağaza açmak için 800$ ücret istemişler, yaptığı iş kısa vadede bu kadar kar yapan bir olay değildir muhtemelen. O yüzden bence açmasın fiyatlara yansıyacaksa bizim için bir artısı kalmıyor. Alınacaksa Alipay ile ödemek daha mantıklı.
(15/12/2016, Saat: 19:39)Infinitum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @msakalli

Ben bir ay önce mesaj atmıştım, gümrük sorunundan ve Paypal mağduriyetimizden bahsettim. Aldığım cevabı paylaşayım.

Alipay ile ödeme yapabileceğimizi söylüyor, Aliexpress'te kullandığımız ödeme sisteminin aynısı. Paypal ile benzer ve bir mağduriyet yaşarsanız iade alabiliyorsunuz Paypal gibi.

Adamdan mağaza açmak için 800$ ücret istemişler, yaptığı iş kısa vadede bu kadar kar yapan bir olay değildir muhtemelen. O yüzden bence açmasın fiyatlara yansıyacaksa bizim için bir artısı kalmıyor. Alınacaksa Alipay ile ödemek daha mantıklı.

Bilgilendirme için teşekkürler komşum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,168 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,834 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,092 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 457,976 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,682 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  Vie-Long Epsilon Tıraş Fırçaları adamentium 38 43,241 07/09/2020, Saat: 10:41
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,388 01/09/2020, Saat: 18:56
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,988 13/08/2020, Saat: 16:05