Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası
(15/12/2016, Saat: 03:11)DeaKeN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırçanın sapı sizi tatmin etmeyeceği kesin modifikasyon olabilir hatta çok iyi bile olur. Scuttle ı yazın birkaç kez kullandım ve kaldırdım. Tasta köpürtürüm diye aldım, malesef alışamadım o yüzden yüzde köpürtmeye devam ediyorum. Çok bir yorumum yok. Almayı düşünüyorsanız @mertsel komşumuz yeni bir model satıyor ona bir danışın isterseniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler, yeni scuttle'ları inceledim ve güzel görünüyor, ama bütçem yok. Ben görüşünüz için sormuştum. Birkaç yıl sonra deneyebilirim umarım Smile

(15/12/2016, Saat: 14:43)umutatakul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam sitede knot olrak şöyle satışlarıda var ama sanki daha pahalıya geliyor. İndirim vakitlerinde tekrar göz atmak daha faydalı olacak gibi Smile

https://www.aliexpress.com/item/SilverTi...29c93c4ebe

Aynen bu daha pahalı. İndirim zamanlarında göz atmak en iyisi. Zaten bu Çin'li sitelerle 1-2 dolarlık ıvır zıvırlar için Türkiye'de sattığı üründen anlamayan esnafla uğraşmamak ve ucuzluğu dolayısıyla haşır neşirim.Ben başlıkta bahsedilen fırçayı alıp beğenmezsem saptan sökerek DIY çözümlere yönelme taraftarıyım. Knot alırsam da FS bir knot olabilir. Ustalar ucuz fırça için ne uğraşıyorsun diyebilir, ama modifikasyon kimi üyeler için işin kalbi olmuş durumda Smile
2 ay sonra nihayet fırçama kavuştum 2 tıraştırda deniyorum. Öncelikle ilk porsuk fırçam olduğu için bende çok fazla yorum yapamıycam. Niva sentexten sonra eşekten inip bmw mercedese binmek gibi geldi. Su tutuşu ısı tutuşu yeterli. Fırça gayette yumuşak. Yüzümü hiç tahriş etmedi. Çok güzel bir duyguydu. Jiletin aletin kesişi bile farklılaştı. Meğer pek çok şey öncelikle fırçayla alakalıymış. Alet ve jiletten sonra 3. Planda olduğunu sandığım fırçanın aslında 1. Planda olduğunu anladım. Bu fırçayı çok sevdim. Sapıda hiçte fena değil. En korktuğum şey olan kıl dökme olayınıda şimdilik yaşamadım. Umarım böyle devam eder. Tavsiye edermiyim? Kesinlikle fiyatına göre almadığınıza değmez derim. Tek dezavantajı 2 ayda geliyor oluşu. Bunu sorun etmeyecek olanlar bence edinmeli.
(24/12/2016, Saat: 16:57)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2 ay sonra nihayet fırçama kavuştum 2 tıraştırda deniyorum. Öncelikle ilk porsuk fırçam olduğu için bende çok fazla yorum yapamıycam. Niva sentexten sonra eşekten inip bmw mercedese binmek gibi geldi. Su tutuşu ısı tutuşu yeterli. Fırça gayette yumuşak. Yüzümü hiç tahriş etmedi. Çok güzel bir duyguydu. Jiletin aletin kesişi bile farklılaştı. Meğer pek çok şey öncelikle fırçayla alakalıymış. Alet ve jiletten sonra 3. Planda olduğunu sandığım fırçanın aslında 1. Planda olduğunu anladım. Bu fırçayı çok sevdim. Sapıda hiçte fena değil. En korktuğum şey olan kıl dökme olayınıda şimdilik yaşamadım. Umarım böyle devam eder. Tavsiye edermiyim? Kesinlikle fiyatına göre almadığınıza değmez derim. Tek dezavantajı 2 ayda geliyor oluşu. Bunu sorun etmeyecek olanlar bence edinmeli.

+1 ama kargo olayı bence 2 ay sürmez bundan sonraki dönemlerde. 11.11 kampanyasından çok etkilendik

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
Benim fırça halen yok ortada Sad
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(24/12/2016, Saat: 20:19)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim fırça halen yok ortada Sad

O gün sipariş veren dostlarımızın yarısına yakını geldi. Diğer yarısı İstanbul'da şu an. Eli kulağındadır hocam.
(24/12/2016, Saat: 21:19)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O gün sipariş veren dostlarımızın yarısına yakını geldi. Diğer yarısı İstanbul'da şu an. Eli kulağındadır hocam.

Evet komşum haklıymışsın geldi fırça, ilk izlenimim "bu paraya bu fırça, inanılmaz iyi" Smile

d71c6ca6e0f90fa61ce638371de53e7f.jpg
(26/12/2016, Saat: 16:43)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet komşum haklıymışsın geldi fırça, ilk izlenimim "bu paraya bu fırça, inanılmaz iyi" Smile

d71c6ca6e0f90fa61ce638371de53e7f.jpg

İyi günler de kullanın üstat

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Ama, yinede eksik etmeyiz sol cebimizden umudu..

Nazım Hikmet
@PisPorsuk komşum güle güle keyfili traşlarda kullanın . fırça sayesinde gül cemalinizide görmüş olduk Smile mini bir inceleme bekliyoruz .
(26/12/2016, Saat: 22:36)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @PisPorsuk komşum güle güle keyfili traşlarda kullanın . fırça sayesinde gül cemalinizide görmüş olduk Smile mini bir inceleme bekliyoruz .

@LiuShang, @Nani Kuş, @DeaKeN komşularım teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun.
Bugün fırçayı yıkadım, sirkeli suda beklettim ve sabunladım.
Bol bol duruladım, rahatsız edici kokusu yok, tüy dökülmesi olmadı.
tabir caiz ise kelimenin tam anlamıyla "kabak çiceği gibi açıldı"
İnceleme için bir süre kullandıktan sonra görüşlerimi yazarim, naçizane...

843ca05ef3d23ef838ffdc7b1c7e4e74.jpg
adeta tamamen işini yapmaya odaklı bunun için üretilmiş. Fırçanın ne eksiği var nede fazlası. Tam kararında olmuş  gayet zarif,hafif insanı yormayan sade bir fırça. Kaliteli bir Porsuk fırça istiyorum ama bütçem yeterli değil diyen komşularımız edinebilirler.Bu arada @pisporsuk komşum fırçanız hayırlı olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,169 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,843 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,096 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 458,040 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,687 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  Vie-Long Epsilon Tıraş Fırçaları adamentium 38 43,241 07/09/2020, Saat: 10:41
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,396 01/09/2020, Saat: 18:56
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 73,991 13/08/2020, Saat: 16:05