Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası
Bu fırçadan çok memnunum. Bendeki 2 band finest olanı. Geçenlerde 2 arkadaşıma, babama ve kayınbabama, yedek olarak 1 adet de kendime 2 band finest aldım. İlk aldığım fırçada çok kötü koku vardı, bir haftada zor geçti. Ama sonraki siparişlerimdeki fırçalarda en ufak bir koku yoktu.

Vigshaving, yine severek kullandığım Fs Finest 2 band'ı ile başabaş bence. Sebebi ise Fs çok yoğun düğüme sahip olduğu için köpük yutuyor. Ama Vigshaving ise köpük yutmuyor ve omurgası tam kıvamında. Fırça başlarda tek tük kıl döktü ama şimdi kıl dökme sorunu yok. Fırçanın uçları oldukça yumuşak. Herhangi bir batıcılık, çizicilik yok. @starex üstadımın dediği gibi eksi tarafı sapı. Oldukça küçük ve hafif. Biraz derin kasede köpürtürken sap kenarlara çarpıyor. Onun dışında bu fiyata oldukça iyi bir fırça. Bu fırçayı aldıktan sonra elim pek Fs'ye gitmiyor.
(21/08/2017, Saat: 13:59)berzax Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum rica etsem, ikisi arasında bi kıyaslama yapabilir misiniz?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Öncelikle Vigshaving'den ilk almış olduğum fırça 26mm siyah saplı ve standıyla birlikte satılan fırçam.
sap kalitesi vasat denebilecek şekilde ufak tefek çapakları mevcut, düğüm olarak gayet tatmin edici yoğunlukta.
Kıl yapısı uçları yumuşak ve batıcı değil. tabi ki jel tip hissiyatı fazla değil ama bu bir handikap değil fırçanın karakteristiği.
gayet dik bir omurgası var benim sevdiğim bir şey bu yanı, ve uçlara geldikçe açılarak yumuşayan beyaz uçlar 2 band fırçaların
özelliği bu.
24mm sahte boynuz saplı silvertip kıl kalitesi gayet güzel ama 2 band olmadığından dibinden yayılıyor ve yüzde istediğim hissi yakalayamıyorum
sadece süpürme şeklinde kullanıyorum onu. bir diğer dezavantajı da kıl dökmesi, fazlaca kıl döküyor.
İçlerinde en sevdiğim 24mm 2 band sahte boynuz saplı fırçam. sapı gözle görülür farklı ve güzel siyah saplıdan ve kısa olması yüzde köpürtmek için
daha ergonomik.
Tüm fırçalarımın arasında en çok kullandığım bu. fiyat performansı rakipsiz fırçalar arasında. bunu belirteyim.
https://www.instagram.com/u1071/
(21/08/2017, Saat: 20:40)utunc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle Vigshaving'den ilk almış olduğum fırça 26mm siyah saplı ve standıyla birlikte satılan fırçam.
sap kalitesi vasat denebilecek şekilde ufak tefek çapakları mevcut, düğüm olarak gayet tatmin edici yoğunlukta.
Kıl yapısı uçları yumuşak ve batıcı değil. tabi ki jel tip hissiyatı fazla değil ama bu bir handikap değil fırçanın karakteristiği.
gayet dik bir omurgası var benim sevdiğim bir şey bu yanı, ve uçlara geldikçe açılarak yumuşayan beyaz uçlar 2 band fırçaların
özelliği bu.
24mm sahte boynuz saplı silvertip kıl kalitesi gayet güzel ama 2 band olmadığından dibinden yayılıyor ve yüzde istediğim hissi yakalayamıyorum
sadece süpürme şeklinde kullanıyorum onu. bir diğer dezavantajı da kıl dökmesi, fazlaca kıl döküyor.
İçlerinde en sevdiğim 24mm 2 band sahte boynuz saplı fırçam. sapı gözle görülür farklı ve güzel siyah saplıdan ve kısa olması yüzde köpürtmek için
daha ergonomik.
Tüm fırçalarımın arasında en çok kullandığım bu. fiyat performansı rakipsiz fırçalar arasında. bunu belirteyim.

Vakit ayırıp ayrıntılı şekilde cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim komşum.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Pardus Handcraft Tıraş Fircaları Defilesi GartBnx 181 63,556 19/08/2017, Saat: 18:09
Son Yorum: GartBnx
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 348 81,718 19/06/2017, Saat: 20:05
Son Yorum: onurcakmak
  Semogue SOC 2 Band Finest Badger GeltirBot 92 70,723 16/06/2017, Saat: 01:07
Son Yorum: kral arthur
  Porsuk kılı fırça seçimi tyrant1907 21 2,540 07/04/2017, Saat: 15:17
Son Yorum: tyrant1907
  Porsuk kılı fırçalar hakkında bazı bilgiler Lord Sparhawk 211 163,105 25/03/2017, Saat: 17:06
Son Yorum: Scorpion
  Yüzde Köpürtme İçin Porsuk Fırça Tavsiyesi Niko 75 6,851 12/03/2017, Saat: 13:57
Son Yorum: Niko
  Truefitt & Hill Wellington Medium Tıraş Fırçası theunnamed 12 9,804 24/01/2017, Saat: 20:52
Son Yorum: arikanmd
  Rodeo Porsuk Tıraş Fırçası KASSAM 2 1,046 08/12/2016, Saat: 08:18
Son Yorum: KASSAM
  Porsuk Fırça Knot Ölçüleri Kıyaslama ahraz 40 5,322 26/11/2016, Saat: 14:02
Son Yorum: msakalli
  İstanbul da Porsuk Avı laktik 28 23,352 20/10/2016, Saat: 11:06
Son Yorum: Zeman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi