Vigshaving 26 mm Finest Porsuk Kılı Tıraş Fırçası
@marek Daha denemedim bunu daha yoldan geldim yorgunum Smile

Komşum ikisi arasında ki fark nedir?

@protti komşum YAQI nin hangisini önerirsiniz fark nedir biraz açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(05/12/2017, Saat: 14:36)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marek Daha denemedim bunu daha yoldan geldim yorgunum Smile

@protti komşum YAQI nin hangisini önerirsiniz fark nedir biraz açıklayabilir misiniz? Teşekkür ederim

Vigshaving çocukların legoyla oynaması gibi fiyatlarla oynuyor. Yaqi nin 24 mm fırçasındaki yoğunluk diğerinin 26 mm fırçasından çok çok fazla. Kıl kalitesi, kıl dökmeme . Diğerine bir şey sor ya da hatasını söyle geri dönmez. Yaqi de Chen Lijun diye birisi var hemen geri dönüş yapar. Fırça olarak hangisini beğeniyorsan al derim kalitesinde rahat ol.
(05/12/2017, Saat: 14:36)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @marek Daha denemedim bunu daha yoldan geldim yorgunum Smile

Komşum genel olarak daha yumuşak uçlara sahip diyebilirim.Masaj etkisi yüksek kılları ve kısa loft boyu ile kullanımı daha keyifli bir fırça.
Fakat @protti komşumun dediği gibi yaqi son dönemde çok öne çıktı.İncelemeni tavsiye ederim.
de te fabula narratur.!
(05/12/2017, Saat: 11:44)bekvural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günaydın komşular 11.11 de sipariş vermiştim yeni geldi.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın, bugün tıraş oldum aynısı ile ben çok beğenerek kullanıyorum 1 yılı geçti alalı ...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
@protti komşum cevap için teşekkür ederim yaqi yi de düşündüm hala da düşünüyorum kısmetse.

@marek komşum ben bunun 26 loft olmasına kandım ve 26 yüzüme büyük geldi.

@pisporsuk komşum ben ilk zamanlar Çinden pure badger almıştım şimdi ilk defa bununla tıraş olup farkı görünce diğer ünlü markaların firçalarını merak etmedim değil.

https://tr.aliexpress.com/item/Resin-Han...264.4sXD0y bu firçadan alan varmı nasıl fırça alan varsa
@Hsn007 ben bu fırçayı yaklaşık 6-7 aydır keyifle kullanıyorum.Sapının kısa olması dışında bir handikapı yok.Bu markanın finest olan fırçalarında bir koku problemi vardı fakat bu baktığınız modelde böyle bir sorun yok.Fırça nerdeyse hiç kıl dökmüyor.Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz fakat ben aldığımda indirimle 16 usd ye gelmişti .Şimdi fiyat 30 usd olmuş .Alternatif olarak Yaqi brush firmasına da bakabilirsiniz.
İyi günler
de te fabula narratur.!
(08/12/2017, Saat: 12:59)Hsn007 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://tr.aliexpress.com/item/Resin-Han...264.4sXD0y bu firçadan alan varmı nasıl fırça alan varsa

Geçtiğimiz Haziran 23 USD ye almıştım, keyifle kullanıyorum, güzel fırça,
kıl dökme, koku yapmadı, masaj etkisi iyi
tam fiyat performas ürünü

@marek komşumun yazdığı gibi Yaqi'lere de bakmayı ihmal etmeyin...
kürkü yırtık kel kör kirpi'nin arkadaşı...
(08/12/2017, Saat: 13:45)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Hsn007 ben bu fırçayı yaklaşık 6-7 aydır keyifle kullanıyorum.Sapının kısa olması dışında bir handikapı yok.Bu markanın finest olan fırçalarında bir koku problemi vardı fakat bu baktığınız modelde böyle bir sorun yok.Fırça nerdeyse hiç kıl dökmüyor.Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz fakat ben aldığımda indirimle 16 usd ye gelmişti .Şimdi fiyat 30 usd olmuş .Alternatif olarak Yaqi brush firmasına da bakabilirsiniz.
İyi günler

teşekkür ederim sağolun indirim olana kadar beklerım

(08/12/2017, Saat: 14:12)PisPorsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geçtiğimiz Haziran 23 USD ye almıştım, keyifle kullanıyorum, güzel fırça,
kıl dökme, koku yapmadı, masaj etkisi iyi
tam fiyat performas ürünü

@marek komşumun yazdığı gibi Yaqi'lere de bakmayı ihmal etmeyin...

https://tr.aliexpress.com/item/Brush-Kno...3a4012f615 birde şöyle bişey almayı düşünüyorum ikisinin arasında kaldım bunu alıp kendım yapsam daha mı iyi olur acaba
@Hsn007 istediğiniz sap için istediğiniz düğüm yoksa, kendin yap seçeceği o zaman makul bir hale geliyor. Yoksa sıradan bir sapı ve sıradan bir düğümü ayrı ayrı almak çok mantıklı değil. Bir de epoksi yapıştırıcı alacaksınız. Bir de uğraşacaksınız. Eğri mi oldu, doğru mu vb mevzular falan. Son kullanıcı olarak bir ürün alıp kullanmaksa niye, düğüm ve sapı ayrı ayrı almanızı tavsiye etmem. Yok ben takılacağım, böyle şeylerden keyif alıyorum derseniz o zaman başka.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,177 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 375,864 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,101 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,109 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 458,173 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,698 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  Vie-Long Epsilon Tıraş Fırçaları adamentium 38 43,246 07/09/2020, Saat: 10:41
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 157,398 01/09/2020, Saat: 18:56
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 74,005 13/08/2020, Saat: 16:05