kargo
sevgili geltır ailesi;
gönderimlerle ile ilgili forum olarak bir çalışmamız oldumu?Herhangi bir kargo firmasıyla iletişim halindemiyiz?
(22/12/2016, Saat: 18:36)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sevgili geltır ailesi;
gönderimlerle ile ilgili forum olarak bir çalışmamız oldumu?Herhangi bir kargo firmasıyla iletişim halindemiyiz?

Bildiğim kadarıyla hayır. Forumda bahsi geçtiğine rastlamadım. Prosedür nasıl işler, olur mu olmaz mı şahsen en ufak bir fikrim yok ama, indirimli kargo cidden çok iyi olurdu. 2 TL'lik 10 gr ürün için 9 TL kargo ücreti veriyoruz. Bazen aşıyor da. Kargo şirketlerinin paket-fiyat değerlendirmesini nasıl bir sisteme dayanarak uyguladıklarını da merak etmiyor değilim. Hep soracağim diyorum unutuyorum.
üstad;ben de bilmediğimden sordum.Bukoli teslim noktasıyım acaba faydalanabilirmiyiz forum olarak diye sesli düşünüyorum.Fakat bukoli alışveriş sitelerinin gönderi seçeneklerinde var sadece kargo teslim alıyormu bilmiyorum.Bu arada bukoli bir borusan lojitik kuruluşu.
(22/12/2016, Saat: 20:33)marek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstad;ben de bilmediğimden sordum.Bukoli teslim noktasıyım acaba faydalanabilirmiyiz forum olarak diye sesli düşünüyorum.Fakat bukoli alışveriş sitelerinin gönderi seçeneklerinde var sadece kargo teslim alıyormu bilmiyorum.Bu arada bukoli bir borusan lojitik kuruluşu.

E araştırın da hep birlikte öğrenip faydalanalım o halde Smile
Çin'de 1 dolarlık ürünleri bile ücretsiz kargo ile gönderiyorlar. Ben 5 tl lik ürüne yurt içinde olduğu halde 22 tl veriyorum. Yurt dışına göndersem ne olur düşünemiyorum bile. Şu sistem nasıl işliyor anlamadım gitti.
(22/12/2016, Saat: 22:42)LiuShang Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çin'de 1 dolarlık ürünleri bile ücretsiz kargo ile gönderiyorlar. Ben 5 tl lik ürüne yurt içinde olduğu halde 22 tl veriyorum. Yurt dışına göndersem ne olur düşünemiyorum bile. Şu sistem nasıl işliyor anlamadım gitti.

Çin'in ihracatı arttırmak için devlet politikası olarak kargoyu karşıladığını biliyorum. Zaten koca gemilere ya da uçaklara yüklüyorlar, KG başına maliyeti minimize etmişler.

Bizde aldıkları ücrete oranla kuş tüyü yastıklarda taşıyıp getirmeleri lazım ama gerçekler bunlar:

https://youtu.be/Dhbys0JwF30?
https://m.youtube.com/watch?v=KAX80N4aGqo

Bu film gerçek oldu maalesef

https://youtu.be/2Q6_9A90cUk

Her türlü rezaletlerini biliyorsunuz zaten. Bir de benim iyi dediğime başkası kötü diyor, tamamen bölgedeki sorumlulara bağlı galiba. Mesela UPS, kargo getirmeden önce arıyordu, gayet güleryüzlüler ve sıkıntı yaşamadım. Ama ona da lanet eden var.
Kargo firmaları gerçekten çok kötü bizim ülkemizde.Şubeye göre değişkenlik gösteriyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Kesinlikle katılıyorum. Zaten bizdeki hizmet sektöründe bu hep böyle değil midir? Ayrıca iş yerinin anlaşmalı olduğu şirket İstanbul içi hatta aynı yakadaki gönderimi iki günde yapıyor. O zaman bunu yabancı duysa bi tarafıyla güler.
Yurtici kargonun mobil uygulamasını indirip, kampanyalarım bolumunden mobil kodu subeye soylerek %25indirimli gonderebilirsiniz.
Mesleğinize göre, Yurtiçi kargonun Sizin meslek kuruluşunuz ile anlaşmasının olup olmadığını sorabilirsiniz.
Benim meslek kuruluşumun var. Yarıya yakın indirimli yolluyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: