Hediye Tavsiyesi
(27/12/2016, Saat: 16:54)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum tek tavsiye emin olun pişman olmazsınız
bir tane deri bayan çantası alın.
ama evde çok var demeyin her daimim vazgeçilmezleridir. Smile

Peki bayan çantaları hakkında bilginiz var mı marka model vs.? Yoksa Matmazel gibi bir mağazaya girip zevkime göre alayım mı ne dersiniz komşum?
(27/12/2016, Saat: 16:59)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki bayan çantaları hakkında bilginiz var mı marka model vs.? Yoksa Matmazel gibi bir mağazaya girip zevkime göre alayım mı ne dersiniz komşum?

komşum malesef yok tek bildiğim deri olsun eşinizin günlük alışkanlıklarını dikkate alarak küçük-orta -büyük bir çanta seçin. sizin begeneceğinizi eşinizde beğenecektir Smile o yüzden korkmayın . Big Grin
(27/12/2016, Saat: 16:59)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki bayan çantaları hakkında bilginiz var mı marka model vs.? Yoksa Matmazel gibi bir mağazaya girip zevkime göre alayım mı ne dersiniz komşum?

Aman diyim, çanta işini kendi zevkinize göre halletmeyin Smile

Hatta bence bu kadar önemli bir günde hiç risk almayın. Baldız / en yakın arkadaş bilgi kaynaklarını kullanın.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
Son zamanlarda dikkatimi çeken şöyle bir site var. Butiklerin ve tasarımcıların her yerde bulunmayan ürünlerini (çanta, ayakkabı vs.) satıyorlar. Özel bir hediye olması açısından işe yarayabilir belki. Ancak, hiç alışveriş yapmadığım için nasıl bir yerdir bilmiyorum, güvenilir mi değil mi fikir beyan edemiyorum.

https://www.zet.com/

Butce onemli. Canta fikrine katiliyorum. Ama butceniz ne civarda ona gore fikir uretelim. (sky is the limit)
(27/12/2016, Saat: 17:05)Nani Kuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşum malesef yok tek bildiğim deri olsun eşinizin günlük alışkanlıklarını dikkate alarak küçük-orta -büyük bir çanta seçin. sizin begeneceğinizi eşinizde beğenecektir Smile o yüzden korkmayın . Big Grin

Deri çanta işi aklıma yattı gibi komşum. Teşekkür ederim tavsiye için. Eve gidince biraz araştırma yapayım kadınlar ne marka, ne tür çantalardan hoşlanıyormuş bakalım.

(27/12/2016, Saat: 17:07)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aman diyim, çanta işini kendi zevkinize göre halletmeyin Smile

Hatta bence bu kadar önemli bir günde hiç risk almayın. Baldız / en yakın arkadaş bilgi kaynaklarını kullanın.

Komşum daha önce yaşanmış acı tecrübeleriniz var gibi konuştunuz Big Grin Tavsiyenizi dikkate alacağım.
(27/12/2016, Saat: 17:22)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son zamanlarda dikkatimi çeken şöyle bir site var. Butiklerin ve tasarımcıların her yerde bulunmayan ürünlerini (çanta, ayakkabı vs.) satıyorlar. Özel bir hediye olması açısından işe yarayabilir belki. Ancak, hiç alışveriş yapmadığım için nasıl bir yerdir bilmiyorum, güvenilir mi değil mi fikir beyan edemiyorum.

https://www.zet.com/

Baya orjinal bir siteye benziyor. Eve geçtiğimde daha detaylı bakabilirim. Tavsiye için teşekkür ederim.
(27/12/2016, Saat: 17:25)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Butce onemli. Canta fikrine katiliyorum. Ama butceniz ne civarda ona gore fikir uretelim. (sky is the limit)

Aklımda 400-500 TL gibi bir bütçe var ama değeceğini düşünürsem biraz daha yukarı çekebilirim bütçeyi.
Bence de çanta çok doğru bir seçenek olur komşum.
Doğum günü,Anneler günü (ileride inşallah),kadınlar günü vb. deseydiniz eğer ben de çanta fikrine katılabilirdim ama evlilik yıldönümü hele ki ilk sene,çok önemli.Ona ne aldığınızdan tutun da nasıl hissettirdiğinize kadar herşey çok önemli.Çünkü bir sene önce eşiniz sizi seçti bu hayatı beraber geçirme konusunda,ona neden sorusunun cevabını vermeniz lazım Tabii bir de o geceyi mahvetmemek
A.Güzel bir restoranda rezervasyon yaptırın,pahalı olsun demiyorum sadece rahat edebileceğiniz,salaş bir yerde olabilir.
B.Önceden haber verin,sabah arayıp akşama hazırlanmasının iyi olacağını,ona bir süpriziniz olduğunu söyleyin fazla açık vermeyin.
C.İlla limuzin demiyorum,yok mu taksici arkadaş,ayarlayın,kıymetli eşinizi evden alsın,siz arayıp araba aşağıda seni bekliyor canım deyin.
D.Restorana giriş mi yaptı ,işte en önemli kısım,önünde diz çöküp ona bu bir sene için teşekkür edin,ne kadar mutlu olduğunuzu,olumlu özelliklerini ön plana çıkararak özel anılarla süsleyip kısa bir konuşma yapın,buna da önceden hazırlanın.Sonra mı ceket cebinizden çıkardığınız Tophills Diamond 5 taş ile finish her Hiç bir kadın pırlantaya hayır diyemez,sevmesiyle alakalı bir durum değil.En yakın arkadaşlarına,iş arkadaşlarına "bak bana 1nci yıldönümümüzde ne aldı" demeyecek mi sanıyorsunuz? Laboratuvar ortamında üretilen bir pırlanta olduğu için pahalı değildir,yemekle beraber kafanızdaki bütçe neredeyse ama o gecenin ödülü büyük olur. Hem eşinizin en yakın arkadaşlarına Ne kadar duyarlı bir koca olduğunuzu ispat eder,hem onların kocalarının cacık olmayacağını kanıtlar,hem eşinizin sizi seçmekle ne kadar doğru tercih yaptığını,hem,hem...uzar gider bu liste,aklıma gelmişken o çok istediğiniz ps 4 mü,tabii ki evde kuzu gibi sizi bekliyor Size güveniyorum,tek yapman gereken eşini pişman etmemek

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
Ahraz komşum (sanırım tecrübelerine dayanarak) olayı harika toparlayıp özetlemiş Smile

Edit: Hatta çıtayı epeyce bir yukarı taşıdığını da söylemeden edemeyeceğim. Benim hanım bunu asla ve asla okumamalı Rolleyes

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sigara Tavsiyesi. Tıraşçı 1 1,559 30/11/2022, Saat: 20:36
Son Yorum: Lord Sparhawk
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,293 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  TV Tavsiyesi izbe 29 24,513 14/07/2022, Saat: 10:42
Son Yorum: exselans
  Televizyon Tavsiyesi Kendineözgü 69 74,480 13/07/2022, Saat: 17:03
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 10,930 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
  Gunluk Parfume tavsiyesi Oldstyle 6 2,300 01/06/2022, Saat: 22:23
Son Yorum: mertcanartan
  Akıllı Telefon Tavsiyesi eggman 295 281,740 03/05/2021, Saat: 01:05
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Su arıtma cihazı tavsiyesi ziyanınjileti 36 16,241 04/08/2020, Saat: 17:59
Son Yorum: çayağzı
  Yüzücü Arkadaşlardan Gözlük Tavsiyesi KCL41 10 4,811 08/07/2020, Saat: 16:59
Son Yorum: Nani Kuş
  Bulaşık makinası tavsiyesi tipsol 51 89,975 02/07/2020, Saat: 01:23
Son Yorum: Viper

Hızlı Menü: