Bir acemiden selamlar
hoş geldiniz keyifli traşlar dilerim

http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7909

ürünler satın almak için burayı incelemenizi tavsiye ederim
Çok çok teşekkür ederim. Yardım ve tavsiyeleriniz için. Malzeme temini için extrashaving sanırım Mustafa bey'in. Yurtdışında olup burada olmayan tüm ürünlerin tedariğini sağlıyor sanırım web sitesini kısayola attım.

Önce sizlerden nasıl traş olunur ne lazımdır bunları tecrübe edindikten sonra eksiklerimi tamamlayacağım. ( beleşe geldik biraz Smile )

Hayırlı ve güzel sabahlar dilerim.
(28/12/2016, Saat: 09:25)thewitcher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok çok teşekkür ederim. Yardım ve tavsiyeleriniz için. Malzeme temini için extrashaving sanırım Mustafa bey'in. Yurtdışında olup burada olmayan tüm ürünlerin tedariğini sağlıyor sanırım web sitesini kısayola attım.

Önce sizlerden nasıl traş olunur ne lazımdır bunları tecrübe edindikten sonra eksiklerimi tamamlayacağım. ( beleşe geldik biraz Smile )

Hayırlı ve güzel sabahlar dilerim.

İstanbul'daysanız IMPA'ya fiilen gitmenizi tavsiye ederim. Siteden incelemek ile elinizde incelemek arasında fark var. Mustafa Bey de oldukça misafirperverdir.
MWF'nin koyunu, sonra çıkar oyunu...
(28/12/2016, Saat: 11:07)posicor Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İstanbul'daysanız IMPA'ya fiilen gitmenizi tavsiye ederim. Siteden incelemek ile elinizde incelemek arasında fark var. Mustafa Bey de oldukça misafirperverdir.

Anadolu yakasındayım , Eminönü'ne gittiğimde mutlaka uğrayacağım , yenidoğan için defalarca geldim haziranda, şimdi elim kolum bağlı hazır olda beklediğimiz için şu sıralar zor Smile Siteden incelemek derken sizin yorumlarınızı okuyup, neler almam gerektiği,nasıl kullanıldığı, eksik olanlar vs. deneyim kazanmak konusunda belirtmiştim efendim.

İnşallah kısa zamanda gidebilirim, olmadı siparişlerimi Mustafa beylede tanışmış olurum, uğrayamazsam extrashaving sitesinden veririm artık.
Cildiniz kuru tip mi bilmiyorum. Eger oyle ise, arko harici ithal bir sabunla rahat edersiniz. Yanına birde progress yakısır. Ondan sonra kazı azfaltı.
Hosgeldiniz keyifli traslar, hos sohbetler dilerim.
Hoş geldiniz.
Hoş geldiniz iyi forumlar dilerim.
(28/12/2016, Saat: 12:48)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cildiniz kuru tip mi bilmiyorum. Eger oyle ise, arko harici ithal bir sabunla rahat edersiniz. Yanına birde progress yakısır. Ondan sonra kazı azfaltı.
Hosgeldiniz keyifli traslar, hos sohbetler dilerim.

Teşekkür ederim. Hafif kuru normal yani Big Grin neden arko trick harici dediniz ? Ben arko trick almıştım toptan. Köpük ve kokusunu çok beğeniyorum.

Tabii sandal kokulu traş sabunu vs.de lazım ama bundan önce traş sonrası solusyon ve krem vs. lazım. mazur görün kozmetikten pek anlamıyorum.

''Tıraş Sonrası'' başlığında proraso çok övülmüş , buna istinaden solusyon almam gerekiyor bir de sanırım.

@Zeman Teşekkür ederim efendim.
Arko sabun çabuk kurur ve nemlendirmesi başarılı değildir. Eğer Arko kullanacaksanız her kullanımda birkaç damla gliserin eklemenizi öneririm ya da her seferinde uğraşamam derseniz forumda Arko sabunun nasıl modifiye edilebileceğine dair bilgiler mevcut. (Bence ilk yöntem daha pratik çünkü 2. yöntemde başarılı olamama ihtimali var)
@msakalli =( hocam bunu söylemeniz çok iyi oldu akşam eczaneden gliserin alayım o zaman dediğiniz gibi çok daha pratik. 20 paket almıştım dağıta dağıta 8 tane falan kaldı artık yeni bir sabun eklerim alınacaklar arasına.

teşekkür ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese selamlar alimarcaa 0 728 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Selamlar merttyy_ 4 1,178 18/04/2023, Saat: 17:40
Son Yorum: Mecanica
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,352 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Selamlar Wastelander 4 2,127 06/08/2022, Saat: 12:43
Son Yorum: finwe
  Selamlar Geltir! dramahlas 10 3,198 22/05/2022, Saat: 11:11