Klasik Tıraş Sitesi
(06/03/2016, Saat: 03:18)cagdas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben buradan bir siparis verdim gecen hafta, ne gelen kargo var, ne bir haber. Onceki gun iletisim bolumunden mesaj gonderdim, ona da donus yapilmadi. Biraz guven kaybettirici oldu boyle olunca. PayPal'dan dispute acip iade almam gerekecek sanirim.

Siparişinize dair bir mail geldi mi size? (Daha önce belirttiğim gibi spam dizinine de bakın) Sipariş onay maili gelmiş ise bir sorun olacağını sanmıyorum. Benim son siparişim birkaç gün içinde gelmişti. Aksi halde sistemsel bir sorun olabilir mi acaba diye düşünüyorum. Çünkü sitelerinde üyelik ile ilgili bir sorun var. Eğer bir süre daha siparişiniz gelmez ise bana özelden ulaşabilir misiniz? Konu hakkında size yardımcı olmaya çalışacağım.
(06/03/2016, Saat: 13:37)msakalli Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siparişinize dair bir mail geldi mi size? (Daha önce belirttiğim gibi spam dizinine de bakın) Sipariş onay maili gelmiş ise bir sorun olacağını sanmıyorum. Benim son siparişim birkaç gün içinde gelmişti. Aksi halde sistemsel bir sorun olabilir mi acaba diye düşünüyorum. Çünkü sitelerinde üyelik ile ilgili bir sorun var. Eğer bir süre daha siparişiniz gelmez ise bana özelden ulaşabilir misiniz? Konu hakkında size yardımcı olmaya çalışacağım.

Ilginiz icin tesekkur ederim. Spam geldiyse de 29 Subat siparisi oldugu icin spam'leri silmisim. PayPal'da kaydi var ama. ( http://cl.ly/0J3a3x083s1i )

Bu hafta da bekleyeyim, eger gelmezse size ulasirim, tekrar tesekkur ederim.
Bugün klasiktiras.com sitesine login olabildim. Sanırım sitedeki sorun giderilmiş.

Küçük bir uyarı;

Siparişten önce ürünlerin stok durumuna bakmanız ve hatta teyit etmenizde fayda var.
Miraç beye çok çok teşekkürler ederim.

Lider fırça ve füme sabunlar siparişim oldu.

Aynı gün kargo, olağanüstü nezaket ve ilgileri için tekrar teşekkürler...
(07/03/2016, Saat: 02:09)cagdas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ilginiz icin tesekkur ederim. Spam geldiyse de 29 Subat siparisi oldugu icin spam'leri silmisim. PayPal'da kaydi var ama. ( http://cl.ly/0J3a3x083s1i )

Bu hafta da bekleyeyim, eger gelmezse size ulasirim, tekrar tesekkur ederim.

Dedigim gibi, iletisim bolumunden yazdigim mesaja cevap gelmedi. PayPal'da dispute acinca cok hizli cevap verdiler. Sistem hatasi oldugunu soylediler, tabi benim siparis verdigim Martin amca sabunundan kalmamis. Para iadesi aldim.

Iletisim bolumunden atilan mesaji umursamayip PayPal'dan gelen dispute'a hemen cevap verilmesi guven kaybettirici oldu, bir daha bu siteden alisveris yapmayi dusunmuyorum.
(11/03/2016, Saat: 22:02)cagdas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dedigim gibi, iletisim bolumunden yazdigim mesaja cevap gelmedi. PayPal'da dispute acinca cok hizli cevap verdiler. Sistem hatasi oldugunu soylediler, tabi benim siparis verdigim Martin amca sabunundan kalmamis. Para iadesi aldim.

Iletisim bolumunden atilan mesaji umursamayip PayPal'dan gelen dispute'a hemen cevap verilmesi guven kaybettirici oldu, bir daha bu siteden alisveris yapmayi dusunmuyorum.

Büyük ihtimalle sistem hatası olduğu doğrudur (ki zaten sitelerinde sorun olduğunu daha önce yazmıştım) ancak tabi ki bu bir mazeret değil. Sonuçta haklısınız, can sıkıcı bir durum. Neyse ki iade almışsınız. Geçenlerde bir siparişim ile ilgili olarak Miraç Bey beni aramıştı. Ben de size bu nedenle eğer bir sonuç alamazsanız yardımcı olmaya çalışırım demiştim. Yani size görüşmeniz için ÖM'den telefonu verecektim. (Size mesaj gönderdikten sonra telefon kayıtlarıma bakıp, numarayı bulmuştum) Şimdiye kadar benim mesajlarıma hep cevap verildi (çabuk olmasa da) Miraç Bey kibar ve ilgili birisi. Yanlış anlamayın onları savunmuyorum ama sizinki talihsizlik olmuş, sonuçta her ne olursa olsun siz müşterisiniz, mağdur olmuşsunuz ve güven kaybetme konusunda kesinlikle haklısınız.
Bu siteyi nasıl daha önce duymadım diye düşünürken giriş yapmayı denedim siteye, sonuç hüsran.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 53,792 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 1,958 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir? Haldun 187 185,084 02/04/2021, Saat: 15:29
Son Yorum: mtcn77
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,452 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,525 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,890 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,892 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 89,428 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,095 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı
  İzmirde tıraş malzemeleri muzoman 20 21,758 22/11/2019, Saat: 09:16
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: